Depilacja rąk – ale po co?

Po co w ogóle depilować ręce? Większość z nas ma tam niemal niewidoczne owłosienie, więc czy nie jest to już lekka przesada. A poza tym na pewno włosy odrosną gęste, czarne, kłujące. Brrr, nie, nie ręce zostawmy w spokoju… To mity! Przeczytaj i dowiedz się dlaczego warto poddać się zabiegowi na ręce.

 

 

Chciałyśmy, żeby ten tekst nie był przysłowiowym laniem wody. Dlatego zadzwoniliśmy do jednej z naszych kosmetyczek, by dowiedzieć się czy to prawda z tym gęstym i ciemnym owłosieniem po depilacji ramion i czy chętnie się poddajecie temu zabiegowi.

Agata, nasza kosmetyczka, była nieco zdumiona pytaniami o bujny odrost. „Ależ co to za pytanie!” – wykrzyknęła. „Prosty przykład – skoro na wszystkich innych częściach ciała włosy odrastają osłabione i coraz jaśniejsze, to dlaczego zatem ręce miałyby być inne?”

Prawda jest taka, że to wręcz idealne miejsce do zastosowania wosku. Po pierwsze łatwo dostępne, po drugie mało bolesne, po trzecie czas od jednej do drugiej depilacji to nawet 2 miesiące! To co nas  jeszcze powstrzymuje przed biegiem do salonu?

Wizja niemal męskich owłosionych łap, które będziemy miały, kiedy włoski zaczną odrastać. Bujda na resorach – pozwalamy sobie na taki kolokwializm 😉 Włoski odrastają jaśniejsze i delikatniejsze. A teraz uwaga – po kilku depilacjach są niemal nieodczuwalne!!!

Jeszcze nie jesteś przekonana? Masz wątpliwości? Założyłaś specjalnie top i stanęłaś przed lustrem,  żeby sprawdzić, jak wyglądają Twoje ramiona. To poczytaj co mówią dziewczyny i panie, które już skorzystały z depilacji rąk.

Ania: – Miałam duże opory. W sumie nie mam długich włosów na rękach, ale przekonała mnie przyjaciółka. Było szybko i niemal bezboleśnie. Moje ręce są teraz niesamowicie gładkie. Uwielbiam je!

Pani Marta: – Niestety mam dosyć długie i ciemne włosy na rękach. Do tej pory goliłam je latem, a zimą wiadomo – długi rękaw. Przy okazji depilacji bikini kosmetyczka zaproponowała zabieg na ręce. Byłam zaskoczona efektem. Minął miesiąc, a moje ręce są nadal gładkie… jak pupa niemowlaka 😉

Pola: – Zdecydowałam się na depilację, bo planuję tatuaż. Jest super, nie mogę przestać głaskać moich rąk. Zachęcam do tego moich znajomych, na co krzywo patrzy mój chłopak 😀 Już kilka moich znajomych powiedziało, że zrobi to samo.

Co tu więcej dodawać 🙂 Nie bój się depilacji rąk, ciesz się zdumiewającą gładkością i pamiętaj, że poza twarzą, to najbardziej odsłonięta część ciała 🙂

Nie przekonały Cię nasze argumenty? Niech przekona Cię nasza promocja na depilację rąk!!!

 

Fakty:

– zabieg depilacji rąk trwa około 20 minut

– cena Time for Wax – 59 zł 29 zł*

 

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 30% na pierwszy zabieg!

 

*Cena promocyjna dotyczy rachunków za zabiegi w wysokości ponad 100 zł.

Komentarze

komentarzy