Newsletter Promocja backup - Time for Wax

KLIKNIJ I ODBIERZ - 30% RABATU NA PIERWSZĄ DEPILACJĘ WOSKIEM!**

WKRÓTCE KONSULTANTKA ZADZWONI DO CIEBIE I OPOWIE JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGUWysyłając zgadzasz się na przetwarzanie danych na cele marketingowe TFW.
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
**Z promocji mogą skorzystać jedynie osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z usług Time for Wax
Rabat naliczany jest od cen regularnych, oferta ważna 30 dni.
Oferta dotyczy tylko kobiet. Oferta dotyczy salonów:
WARSZAWA: CH Atrium Targówek - ul. Głębocka 3, CH Wileńska - ul. Targowa 72, CH Wola Park /parter przy EUROBANKU/ - ul. Górczewska 124, ul. M.Kopernika 32, ul. Grójecka 5, Al. Jana Pawła II 27, al. Niepodległości 18, ul. Słomińskiego 17/4 (vis-a-vis C.H. Arkadia) oraz al. KEN 96.
TRÓJMIASTO: Gdańsk, ul. Rajska 12B oraz Gdynia, ul. Świętojańska 56.
WROCŁAW: ul. Krawiecka 3, Plac Grunwaldzki 23.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Time for Wax sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ('Spółka'), w celu korzystania z prowadzonej przez Spółkę usługi Newsletter.
Administratorem danych jest Time For Wax sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Rymarskiej 6, 02-654 Warszawa ('Spółka'). Przedmiotowe dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter. Ich podanie jest dobrowolne choć brak ich podania uniemożliwi korzystanie z usługi newsletter, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Świetne podejście Pani Iwony z Warszawy al. Niepodległości! Byłam dzisiaj w salonie, zaszlam przed pracą i nie dosc, że depilacja była bardzo sprawna to atmosfera równie przyjemna ! Myślałam że spóźnienie się do pracy, ale jak to Iwona powiedziała dałam jej motywację i bikini + nogi nie trwały więcej jk 25min! Tzw. Robota paliła się w rękach, co bardzo doceniam, bo bylam skłonna darować sobie łydki, w zamian dostałam zakaz wyjscia z jakimkolwiek włosem od pasa w dol. 5 * dla Iwony, polecam;))

– Agata, Warszawa

Al. KEN – fantastyczny personel, nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń! Wiadomo – najprzyjemniejszy zabieg to to nie jest, ale Pani Magda rozmową, przyjaznym nastawieniem i wprawą, sprawiła, że wcale się niczym nie przejmowałam. Pani Magdo! Nie ma takiej skali, która pozwoliłaby mi Panią ocenić! 🙂 Widzimy się za jakiś czas 🙂

– Pola, Warszawa

Jestem po drugiej depilacji brazylijskiej w salonie w Gdańsku. Za pierwszym razem obsługiwała mnie Pani Kinga, za drugim Pani Agnieszka. Obie depilację bezproblemowe, w bardzo przyjemnej atmosferze, były to moje pierwsze depilacje woskiem w życiu, wszystko dobrze i przystępnie wyjaśnione. Na pewno wrócę na następne zabiegi! Polecam bardzo:)Jestem po drugiej depilacji brazylijskiej w salonie w Gdańsku. Za pierwszym razem obsługiwała mnie Pani Kinga, za drugim Pani Agnieszka. Obie depilację bezproblemowe, w bardzo przyjemnej atmosferze, były to moje pierwsze depilacje woskiem w życiu, wszystko dobrze i przystępnie wyjaśnione. Na pewno wrócę na następne zabiegi! Polecam bardzo:)

– Marta, Gdańsk

Pierwszy salon we Wrocławiu – bardzo polecam! Dokładnie, bez pośpiechu i skutecznie. Do tego odprężająca atmosfera, profesjonalna Pani Ewelina:) i kosmetyki, które chce się zjeść:) Uwielbiam to miejsce i wiem, że będę do niego powracać. Czekałam na taki salon, z taką miłą obsługą. Do zobaczenia wkrótce 🙂

– Aleksandra, Wrocław

WPADNIJ W PRZERWIE NA LUNCH - BEZ ZAPISU

BEZ UMAWIANIA
BEZBOLEŚNIE
PROFESJONALNIE
BEZPIECZNIE