NAJLEPSZA DEPILACJA WOSKIEM!
BEZ UMAWIANIA •BEZBOLEŚNIE

UZUPEŁNIJ FORMULARZ I ODBIERZ 30% RABATU NA PIERWSZĄ WIZYTĘ! 🙂

Wysyłając zgadzasz się na przetwarzanie danych na cele marketingowe TFW.
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
**Z promocji mogą skorzystać jedynie osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z usług Time for Wax
***Oferta ważna 30 dni.
Oferta dotyczy tylko kobiet.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Time for Wax sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ('Spółka'), w celu korzystania z prowadzonej przez Spółkę usługi Newsletter.
Administratorem danych jest Time For Wax sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Rymarskiej 6, 02-654 Warszawa ('Spółka'). Przedmiotowe dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter. Ich podanie jest dobrowolne choć brak ich podania uniemożliwi korzystanie z usługi newsletter, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Oferta dotyczy salonów:
WARSZAWA: CH Atrium Targówek - ul. Głębocka 3, CH Wileńska - ul. Targowa 72, CH Wola Park /parter przy EUROBANKU/ - ul. Górczewska 124, ul. M.Kopernika 32, ul. Grójecka 5, Al. Jana Pawła II 27, al. Niepodległości 18, ul. Słomińskiego 17/4 (vis-a-vis C.H. Arkadia) oraz al. KEN 96.


ZOBACZ CO MÓWIĄ O NAS KLIENTKI

Polecam salon na Ursynowie i panią Iwonę! Miła atmosfera, szybko, czysto i profesjonalnie. Dzięki zajmującej pogawędce w ogóle nie myślałam o bólu i to właściwie była przyjemność. Z pewnością odwiedzę ponownie!

– Klaudia, Warszawa

U Was jest po prostu najlepiej 🙂

– Małgorzata, Warszawa

Szybko i prawie bezboleśnie, nie trzeba się umawiać, czeka się max 15 min. Przemiła obsługa, na jednej mojej wizycie na pewno się nie skończy. Naprawdę polecam.

– Monika, Warszawa

Rewelacja. Fachowa i niezwykle zwinna obsługa. Magic wax to od dziś mój hit na wrażliwe miejsca. Polecam bardzo.

– Magdalena, Warszawa