3 powody, dla których WARTO depilować się woskiem

Uwielbiamy znajdować w necie 3 powody, dla których warto kupić to czy tamto albo pojechać tu lub całkiem gdzie indziej. Może być też 5 najfajniejszych miejsc na Mazurach albo 10 powodów, dla których nie warto wychodzić za mąż. W skrócie kochamy listy i wyliczenia 😉

No to bardzo proszę – 3 powody, dla których warto jest depilować się woskiem. Dowiedzcie się dlaczego wosk jest taki super i dlaczego depilacja nim jest lepsza niż inne metody usuwania zbędnego owłosienia 😉

 

1. PA WŁOSKI! PA TROSKI!

Time for Wax - depilacja woskiem - mniej widoczne, odrosną słabsze, odrosną wolniej

Zacznę nieco od końca, ale wg mnie to najważniejszy efekt depilacji. Choć nie przychodzi od razu, potrzeba nieco czasu i cierpliwości. Za to uwierz, że WARTO!

Otóż regularna depilacja powoduje, że macierz włosa się osłabia. Skoro jest on wyrywany raz na 4 tygodnie to nie umacnia się. Jest to działanie dosyć ofensywne, które nie pozwala włosowi wzmacniać się w skórze, a wręcz przeciwnie.

W efekcie tego nawet już po 3 miesiącach zauważysz, że włosy, które odrastają są słabsze, jaśniejsze, rzadsze. Nasze stałe klientki często same mówią naszym kosmetyczkom, że niektóre włoski przestały odrastać.

Czyli argument nr 1 za tym, że WARTO – mniej włosków, delikatniejsze, jaśniejsze i w ogóle z głowy 😉

 

2. BYE BYE MASZYNKO

Time for Wax - depilacja woskiem, profesjonalne zabiegi

Decydujesz się na wosk, zapominasz o maszynce do golenia. To jak ogień i woda. Niby są to alternatywne sposoby na pozbycie się zbędnego owłosienia, ale nie idą z sobą w parze.

Maszynka (depilator, krem do depilacji) – usuwają to co wyrosło nad skórę. To jak koszenie trawnika, pod wpływem tego trawa się wzmacnia, jest zdrowa i gęsta. Podobnie jest z włosami. I o ile jest to super, jeśli chodzi o włosy, które masz na głowie, to nogi lub strefa bikini niekoniecznie 😉

Odstawiasz maszynkę i masz spokój z codziennym obowiązkiem. Nie ma stresu, że to co ogoliłaś rano odrasta wieczorem. Bez podrażnień i skaleczeń. Maszynka już nigdy się nie stępi. Oszczędzasz czas, oszczędzasz stres.

Argument nr 2 za tym, że WARTO – więcej czasu, mniej stresu, zero maszynek w łazience 😉

 

3. NATURALNIE, ŻE WARTO

Time for Wax - naturalnie wosk - prawie bezbolesna depilacja

Depilacja woskiem to jedna z najbardziej naturalnych metod pozbywania się zbędnego owłosienia. Bardziej naturalna jest chyba tyle pęseta 😉 Ale nie będziesz siedzieć 5 godzin, żeby depilować bikini przy pomocy małych szczypczyków. Pozostaje wosk.

Jasne, że są przeciwwskazania dla niektórych osób, jednak jest to skromny procent. Większość z nas spokojnie może poddać się depilacji woskiem. Nie grożą skaleczenia i poparzenia, zapomnij też, że boli. Depilacja woskiem też kroczy naprzód. W Time for Wax staramy się cały czas ulepszać techniki depilacji. Już jest super i wiele osób wychodząc po depilacji mówi: Eee tam, wcale tak nie bolało. Wracam do Was za miesiąc!

Argument nr 3 za tym, że WARTO – szybko i naturalnie.

Przekonałam Cię? To świetnie! Nie? To spróbuj na własnej skórze w jednym z naszych salonów. A jeśli nadal nie jesteś przekonana to przeczytaj nasz przekorny tekst i… czekamy na Ciebie w Time for Wax, bo aż rwiemy się, żeby wyrwać Twoje włosy 😉

Close Menu