Akcja Pielęgnacja! Nasze kosmetyki to wyłącznie przetestowane produkty. - Time for Wax

Akcja Pielęgnacja! Nasze kosmetyki to wyłącznie przetestowane produkty.

Już niebawem ruszamy z kolejnym projektem! Przygotowania trwały chwilę, ale jesteśmy niesamowicie podekscytowane rezultatem. Otwieramy sklep internetowy Time for Wax!
Już niedługo będziecie mogły kupić nasze kosmetyki (i nie tylko!) również online.

Jakość naszych produktów i wasze opinie o nich spowodowały, że chcemy aby wieść o ich działaniu poszła dalej. Niech kobiety w całej Polsce mają szansę dać swojej skórze cudowną pielęgnację, wspierającą walkę o gładką skórę 😊
W sklepie czekać będzie wiele kosmetycznych nowości!
Zależy nam, aby wszystkie produkty, które pojawiają się na półach naszych salonów i sklepie internetowym były skuteczne i najlepsze. I to nie są puste słowa! Starannie selekcjonujemy i testujemy wszystkie kosmetyki również te innych marek, z którymi współpracujemy.

Klub testerski Time for Wax

Nasz team składa się z naszych pracowników i kosmetyczek. Dołączyły do niego te z nas, które lubią nowości, interesują się kosmetologią i nie boją się wyzwań. Niezależnie od tego jak fajnie to brzmi, to ciężka praca 😉Na testy bierzemy kosmetyki (a mamy ich dużo) i testujemy absolutnie każdy produkt, a wszystko to, aby do sprzedaży trafiły same perełki. Niektóre wymagają stosowania 2 razy dziennie po wcześniejszym masażu… To niemałe wyzwanie 😊 Wybieramy produkty, które pokochacie tak jak my! Jesteśmy tego pewne. W puli znajdują się znane i lubiane marki takie jak Mokosh czy Be The Sky Girl, ale też polskie niszowe marki, które tworzą cuda!

Więcej o nas!

W skład naszego klubu wchodzą nasze niezastąpione kosmetyczki. Wszystkie jesteśmy różne i potrzebujemy innej pielęgnacji, dlatego staramy się dobierać produkty, do każdego rodzaju skóry. Wspólnie wybieramy najlepsze produkty, które sprawdziły się każdej z nas. Wymieniamy się opiniami, doświadczeniami, opowiadamy o tym co nas zaskoczyło. Robimy zdjęcia przed i po użyciu produktu, żeby mieć jak najbardziej wiarygodne efekty.

Nasze kosmetyczki mają moc! Mają Was! Rozmawiacie na wiele tematów, w tym o pielęgnacji, o waszych kosmetycznych ideałach, ale i o tym czego szukacie. I tak zaczęłyśmy przygodę z linią kosmetyków Time for Wax, ale też ze sklepem i testowaniem produktów.

Oprócz przygody, zabawy i pracy mamy dodatkową misję. Pomóc Wam w znalezieniu Waszego ideału 😊

Bawmy się razem!

Zdecydowałyśmy się wprowadzić również produkt miesiąca – czyli najfajniejszy produkt, który nasze kosmetyczki wprost pokochały! Koniecznie sprawdź na własnej skórze!

Close Menu