Akcja Rekomendacja! W Time for Wax to się opłaca!

[bs_lead]

Hot news na najbliższy tydzień? Time for Wax wraca do Krakowa z drugim salonem! Profesjonalna, bezpieczna, a przede wszystkim dostępna od ręki, BEZ UMAWIANIA depilacja tym razem zagości przy ul. Pawiej 7.
Jednak w Time for Wax myślimy nie tylko o krakowskich dziewczynach, a o wszystkich naszych Klientkach. Dlatego, specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkową akcję promocyjną!  Bo przecież otwarcie 22 salonu Time for Wax to powód do radości dla wszystkich miłośniczek perfekcyjnej depilacji woskiem!

[/bs_lead]

Time for Wax - TFW - poleć sieć salonów depilacji woskiem

Polecaj nas! Zgarniaj rabaty na depilację woskiem!

Wielkie otwarcie naszego drugiego salonu depilacji woskiem w Krakowie już lada dzień! Od 12 do 15 września w Time for Wax przy ul. Pawiej 7 czeka na Was moc atrakcji. Mega rabaty, drobne upominki i jak zawsze najwyższa jakość zabiegów depilacji woskiem. A wszystko w super przyjacielskiej atmosferze okraszone uśmiechem i pozytywną energią naszych kosmetyczek. Jeżeli więc – przypadkiem lub zgodnie z planem – zagościsz w tym tygodniu w Krakowie, koniecznie wpadnij wyrwać się na Pawiej. 🙂

Jeżeli jednak Kraków nie ma szans stać się w tym tygodniu przystankiem w Twojej podróży – nic straconego! I tak możesz zgarnąć rabat z okazji otwarcia krakowskiego salonu Time for Wax! Co więcej, rabat, który zdobędziesz możesz wykorzystać w każdym z naszych 22 salonów.

 

Akcja rekomendacja – teraz Kraków!

Co zatem powinnaś zrobić, żeby cieszyć się nawet 50% rabatem na depilację? To proste!

Przede wszystkim zastanów się, które z Twoich koleżanek mieszkają obecnie w Krakowie i nie znają jeszcze zalet fenomenalnej depilacji w Time for Wax. Już wiesz? Świetnie! A zatem do dzieła!

  1. Zadzwoń, napisz – słowem – daj znać swojej koleżance z Krakowa, że w dniach 12-15 września w naszym salonie przy Pawiej może wykonać swoją pierwszą depilację woskiem i cieszyć się idealnie gładką skórą. A co najważniejsze na swój pierwszy zabieg otrzyma aż 50% rabatu!

  2. Rekomendując nasz salon przy Pawiej 7, poproś koleżankę, żeby przychodząc na pierwszy zabieg, podczas rejestracji podała Twój numer telefonu. Dzięki temu, będziemy wiedzieć, że polecasz depilację w Time for Wax i wynagrodzimy Cię 10% rabatem za każdą osobę, która w salonie przy Pawiej 7 powoła się na Ciebie. W ten sposób możesz zarekomendować nasz krakowski salon aż 5 znajomym i odebrać nawet 50% rabatu na depilację. Zabieg będziesz mogła wykonać w swoim ulubionym salonie Time for Wax.

Depilacja woskiem w TfW – najlepszy wybór

Już wiesz, że rekomendacja naszego krakowskiego salonu depilacji będzie Ci się opłacać? To rewelacyjnie! Jednak zastanawiasz się, co powiedzieć koleżankom z Krakowa, żeby miały szansę, tak jak Ty, zachwycić się naszymi zabiegami…
Rozumiemy to doskonale. Nasze Klientki chwalą nas za tak wiele rzeczy, że czasem trudno ten ogrom dobrodziejstw złożyć w jedną, spójną całość. 🙂 Wobec tego podpowiadamy! Oto, co najczęściej mówią nasze Klientki, kiedy pytamy, czemu regularnie wybierają depilację woskiem w Time for Wax:

  • BEZ UMAWIANIA – do Time for Wax możesz przyjść zawsze, kiedy chcesz. Masz wolną chwilę, czujesz nagłą potrzebę zrobienia czegoś dla siebie, w ostatniej chwili przypominasz sobie o wielkim wyjściu? W każdej z tych sytuacji w Time for Wax czekamy na Ciebie w pełnej gotowości. Bez rezerwacji, niepotrzebnych telefonów, bookowania terminów w kalendarzu.

  • NAJDELIKATNIEJSZY, AUTORSKI WOSK – w Time for Wax mamy już jedenaście lat doświadczenia. Jako pierwsza w Polsce wyspecjalizowana w depilacji woskiem marka wykorzystujemy swoją wiedzę i opinie naszych Klientek do ciągłego udoskonalania usług. Dzięki temu stworzyłyśmy autorski, unikalny wosk – MAGIC WAX, który pokochały wszystkie nasze Klientki. Jego wyjątkowa struktura i skład powodują, że MAGIC WAX nie przykleja się do skóry, a  sprawia, że włos delikatnie wtapia się w niego. To powoduje, że depilacja jest skuteczniejsza, a odczucia bólowe podczas zabiegu zmniejszają się do minimum. W Time for Wax zawsze stawiamy na komfort naszych Klientek!

  •  ZAWSZE BEZPIECZNIE – nasze kosmetyczki zawsze przestrzegają najwyższych standardów higieny zabiegu. Wszystkie depilacje wykonujemy w jednorazowych rękawiczkach. Box zabiegowy każdorazowo jest przygotowywany specjalnie do Twoich potrzeb. Kosmetyczka podczas zabiegu zużywa całe mnóstwo patyczków do nakładania wosku. To dlatego, że jeden patyczek wykorzystywany jest do nałożenia tylko jednej porcji wosku na Twoją skórę. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze!

  • SKUTECZNOŚĆ DEPILACJI – dla każdej z naszych Klientek najważniejszy jest efekt! Bo ostatecznie – przecież po to korzystamy z depilacji woskiem, aby jak najdłużej cieszyć się idealnie gładką skórą. Dziś jesteśmy dumne przede wszystkim z tego, że w opinii naszych Klientek efekty depilacji woskiem w Time for Wax utrzymują się przez wiele dni.  Precyzyjnie wykonany zabieg gwarantuje, że nigdzie na skórze nie pozostają pominięte włoski. Taką skuteczność i dokładność zawdzięczamy ciągłemu ulepszaniu procedur zabiegowych, przykładaniu ogromnej wagi do szczegółów. Wszystkie szczegóły mają znaczenie – ułożenia ciała podczas zabiegu, sposobu naciągania skóry, uważnego nakładania wosku na każdy obszar.

  • ZAWSZE BLISKO, ZAWSZE PROFESJONALNIE – Time for Wax rozwija się bez przerwy. Wiemy, że perfekcyjna depilacja to naturalna potrzeba nowoczesnej dziewczyny. Dlatego tylko w tym roku otworzyliśmy już siedem nowych salonów (i nie jest to nasze ostatnie słowo). Staramy się być jak najbliżej naszych Klientek, być wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebne. Chcemy, żebyście mogły dotrzeć do nas w każdej chwili, kiedy tylko macie ochotę. I w każdym naszym salonie gwarantujemy ten sam, najwyższy standard obsługi!

  • BEZ BÓLU – nasze zabiegi wykonywane są z najwyższą starannością, a kosmetyczki, którym powierzasz swoją skórę dokładają wszelkich starań, żeby zabieg był jak najmniej bolesny i sprawnie wykonany. Atuty naszego autorskiego MAGIC WAX pozwalają zminimalizować odczucia bólowe. W efekcie, wśród naszych Klientek cieszymy się opinią marki, która wykonuje depilację każdego obszaru ciała w najdelikatniejszy, najmniej bolesny sposób.

  • WSPANIAŁA ATMOSFERA – w Time for Wax wiemy, że kiedy przychodzisz na zabieg depilacji, chcesz nie tylko świetnie wyglądać po zabiegu, ale też czuć się u nas wyczekiwanym gościem. Dlatego w naszych salonach zawsze możesz liczyć na rewelacyjną atmosferę, pomoc i poradę oraz serdeczną, pełną uśmiechu i pozytywnej energii atmosferę.

Polecasz Kraków, korzystasz wszędzie!

Jesteśmy przekonane, że jeśli zarekomendujesz swoim krakowskim koleżankom depilację w Time for Wax przy Pawiej 7, błyskawicznie sama nabierzesz ochoty na wizytę w jednym z naszych salonów. Dlatego mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Zależnie od tego, ile z Twoich koleżanek odwiedzi po raz pierwszy salon Time for Wax w Krakowie przy ul. Pawiej 7, podając Twój numer telefonu – będziesz mogła odebrać od 10 do 50% rabatu na swoją depilację w dowolnie wybranym przez Ciebie salonie Time for Wax.

Pamiętaj – do Twojego rabatu liczyć się będą wizyty Twoich przyjaciółek w dniach 12-15 września. Jednak Ty będziesz mogła odebrać swój rabat w ciągu kolejnego miesiąca!

 

A zatem – nie czekaj! Zgarnij super rabat na swoją depilację, a swoim przyjaciółkom daj szansę, żeby poczuły się wyjątkowo w Time for Wax i skorzystały z 50% rabatu!

Bo w Time for Wax przyjaźń zawsze się opłaca!

Regulamin promocji: “Akcja Rekomendacja”

Close Menu