All You need is LOVE… – Walentynki z Time for Wax

DlaWalentynki spodobały się Polakom. Najwidoczniej lubimy kochać i być kochanymi, chcemy to okazywać i cieszyć się, że na twarzy drugiej połówki gości uśmiech. Jest jednak w tym całym zamieszaniu pewien szkopuł – 14 lutego jest bardzo komercyjną datą. Do kin wchodzą kasowe produkcje z miłością i seksem w tle. Witryny sklepowe oklejone w serduszka, a czekoladki wyłącznie w czerwonym opakowaniu. Jak kwiat to róża, jak majtki to tylko z drapiącej koronki…

Ponieważ wiele z Was chce inaczej spędzić ten dzień, bez szumu i zgiełku restauracji, kin i kawiarni. Pamiętacie piosenkę The Beatles „All you need is love”? Nie śpiewali o koronkowych majtkach, perfumach, czekoladkach i innych prezentach, śpiewali o tym, co jest najcenniejsze…  

Bo tak naprawdę to, czego potrzebujesz to… miłość!

Time for Wax na Walentynki 2015 ma dla Was świetny pomysł. Jeżeli jeszcze nie wiecie, jak niestandardowo spędzić ten dzień, koniecznie usiądźcie wygodnie i poczytajcie. Nasz scenariusz, uprzedzamy, jest bardzo kuszący! Wieczór, sobota, 14 lutego. Wszyscy dokądś gonią, gdzieś pędzą… Dlatego Wy spacerujece spokojnie ulubioną uliczką, rozmawiajcie i spędzcie ten wyjątkowy czas tylko we dwoje. Jesteście ze sobą – tak po prostu, bo do szczęścia w walentynki potrzebujecie tylko siebie.

Doskonały wieczór to wspólna kolacja, rozmowa, nastrojowa muzyka i czerwone wino. Oczywiście najważniejsze tego dnia jest to aby być razem. RAZEM. Dlatego zostaw za drzwiami problemy, pracę, zmęczenie. Pamiętacie na pewno pierwsze dni Waszego związku, motyle w brzuchu, euforię i radość zakochania – więc niech w ten wieczór wszystko to wróci. Bez biletu do kina, tłoku w klubie, kolejek pod restauracją w oczekiwaniu na stolik. Prezenty? Oczywiście, sprawiajcie sobie radość, ale wiecie na pewno, że najlepszym jesteście dla siebie nawzajem, takim, który daje się nie tylko 14 lutego.

KONKURS

W tym roku to Wy pozwólcie się obdarować! 🙂 Time for Wax przygotowało dla Was konkurs, w którym możecie wygrać butelkę doskonałego wina by jego smak umili Wam wspólny walentynkowy wieczór. Jak je zdobyć? Napiszcie pod postem konkursowym na naszym FB swój własny pomysł na niekomercyjne spędzenie walentynek. Dla autorek/ów 10 najciekawszych pomysłów przygotowaliśmy czerwone wino, w sam raz na walentynkowy wieczór… 😉 Na Wasze wpisy czekamy do północy w środę 11 lutego. 

*W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

 

Życzymy cudownych Walentynek! 🙂

Walentynki spodobały się Polakom. Najwidoczniej lubimy kochać i być kochanymi, chcemy to okazywać i cieszyć się, że na twarzy drugiej połówki gości uśmiech. Jest jednak w tym całym zamieszaniu pewien szkopuł – 14 lutego jest bardzo komercyjną datą. Do kin wchodzą kasowe produkcje z miłością i seksem w tle, witryny sklepowe obklejone w serduszka, czekoladki jeżeli do kupienia, to wyłącznie w czerwonym opakowaniu, jak kwiat to róża, jak majtki to tylko z drapiącej koronki…

U1A2496

Wiele z Was chce inaczej spędzić ten dzień, bez szumu i zgiełku restauracji, kin i kawiarni. Pamiętacie piosenkę The Beatles „All you Reed is love”? Nie śpiewali o koronkowych majtkach, perfumach, czekoladkach i innych prezentach, śpiewali o tym, co jest najcenniejsze…  

Bo tak naprawdę to, czego potrzebujesz to… miłość!

Time for Wax na Walentynki 2015 ma dla Was świetny pomysł. Jeżeli jeszcze nie wiecie, jak spędzić ten dzień niestandardowo, koniecznie usiądźcie teraz wygodnie i poczytajcie – nasz scenariusz – uprzedzamy, jest bardzo kuszący!   Wieczór, sobota, 14 lutego. Wszyscy dokądś gonią, gdzieś pędzą, trzymają się za ręce w zatłoczonym kinie, a Wy spacerujecie spokojnie ulubioną uliczką, rozmawiacie i spędzacie ten wyjątkowy czas tylko we dwoje, jesteście ze sobą – tak po prostu, bo do szczęścia w walentynki potrzebujecie tylko siebie.

walentynkiDoskonały wieczór to wspólna kolacja, rozmowa, nastrojowa muzyka i czerwone wino. Tego dnia bądźmy ze sobą naprawdę, zostawiając za drzwiami problemy, pracę, zmęczenie. Pamiętacie na pewno pierwsze dni Waszego związku, motyle w brzuchu, euforię i radość zakochania – niech w ten wieczór wszystko to wróci. Bez biletu do kina, tłoku w klubie, kolejek pod restauracją w oczekiwaniu na stolik. Prezenty? Oczywiście, sprawiajcie sobie radość, ale wiecie na pewno, że najlepszym jesteście dla siebie nawzajem, takim, który daje się nie tylko 14 lutego.

KONKURS

W tym roku to Wy pozwólcie się obdarować! 🙂 Time for Wax przygotowało dla Was konkurs, w którym możecie wygrać butelkę doskonałego wina – jego smak umili Wam wspólny walentynkowy wieczór. Jak je zdobyć? Napiszcie pod postem konkursowym na naszym FB swój własny pomysł na niekomercyjne spędzenie walentynek. Dla autorek/ów 10 najciekawszych pomysłów przygotowaliśmy czerwone wino, w sam raz na walentynkowy wieczór… 😉 Na Wasze wpisy czekamy do północy w środę 11 lutego. 

*W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

  walentynki-depilacja

Życzymy cudownych Walentynek! 🙂

Close Menu