Bierzemy włos pod włos ;)

O nie! Nie! Wrasta Ci włos. Tragedia, dramat… a już bez żartów, po prostu ból. W tych momentach myślisz dlaczego i zaczynasz drapać, majstrować oraz kombinować, jak włosek wyciągnąć spod skóry. Stop!

 

Naprawdę nie rób tego. Możesz sobie narobić krzywdy i w efekcie trafić do dermatologa. Na szczęście jest sposób na wydobycie włosa, który jest bezpieczny. A nazywa się:

 

“Pod Włos”

Time for Wax - zabiegi depilacji i profesjonalne kosmetyki do i po depilacji

To nasz autorski, magiczny specyfik, dzięki któremu uporasz się z nieprzyjemnym problem. Niewielki sztyft – genialnie mieści się w torebce lub kosmetyczce. Stosujesz go punktowo, więc jest wydajny.

Wystarczy kilka obrotów kuleczką na miejscu, w którym wrasta włosek. Powtarzaj kilka razy dziennie, a jest duża szansa, że już następnego dnia będziesz miała problem z głowy 🙂

 

Dobra wiadomość jest taka – TERAZ MOŻESZ PRZETESTOWAĆ GO ZA 36 Zł 19,90 ZŁ

 

Zanim…

 

…sięgniesz po “Pod włos” to postaw na profilaktykę 😉

Depilacja powoduje, że włoski są coraz słabsze. Dlatego ciężej przebić im się przez skórę. Dlatego musisz im w tym pomóc. Są na to dwa sposoby i najlepiej stosować je łącznie – nawilżanie i złuszczanie.

 

Nawilżona skóra…

Depilacja woskiem - jak się do niej przygotować?

…jest miękka i dlatego o wiele łatwiej ją sforsować. W sensie włos ma większą siłę przebicia 😉

Po każdej kąpieli używaj balsamu lub masła. To bardzo ważne, bo woda i środki myjące zmywają płaszcz lipidowy, czyli mówiąc po ludzku – wysuszają. A właśnie taka skóra to tama dla osłabionych włosów. Poza tym wysuszony naskórek to “zbrodnia” przy depilacji. Może to powodować nawet pękanie skóry, a już na pewno podrażnienia.

Dlatego nie zapominajcie o tym, żeby zaraz po wytarciu ręcznikiem wysmarować się od stóp do głów.

 

Peeling skóry…

7 popularnych mitów o stosowaniu wosku

…złuszcza i oczyszcza. To naprawdę ważny element w pielęgnacji skóry. Najlepiej jeśli będziesz go wykonywać dwa razy w tygodniu. A już koniecznie dzień przed depilacją. Wybieraj najlepiej peeling gruboziarnisty.

Wracając do głównego tematu, czyli wrastania włosa. Złuszczanie naskórka ułatwia włosowi podróż na zewnątrz 😉

 

Zapraszamy do naszych salonów po “Pod Włos” i inne nasze kosmetyki. Dbaj o skórę, bo masz ją tylko jedną 🙂

 

Gotowa wypróbować Time for Wax? Odbierz 10% zniżki na pierwszą wizytę

 

Close Menu