By Dziubeka – piękno zamknięte w biżuterii

Pamiętacie firmę By Dziubeka? Z pewnością wiele z Was przypomina sobie cudowne bransoletki, które podczas jednej z naszych akcji można było otrzymać w TFW. A jeśli nie miałyście okazji zapoznać się z biżuterią By Dizubeka…Mamy dla Was małą niespodziankę. By Dziubeka oficjalnie dołączyła do naszej elitarnej społeczności TFW i z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć jedną z unikatowych bransoletek firmy!

Co zrobić by stać się jej posiadaczką? Wystarczy, że polubicie fanpage By Dziubeka (->klik) i napiszecie na naszym fanpage’u (->klik) dwu- lub czterowersową rymowankę z nazwą firmy By Dziubeka.

Nagrodzimy osobę, która stworzy najbardziej kreatywny i zabawny wierszyk! A więc do roboty, dziewczyny! Uwolnijcie swoją kreatywność! 😉

A teraz krótkie przypomnienie 🙂

Czym jest By Dziubeka?

 By Dziubeka to kreatywny styl życia, wykraczający poza ramy szarej codzienności, oferujący piękno zamknięte w biżuterii. To marka produktów modowych, które zapewniają ekstrawagancję, styl i pewność siebie.

Wszystko zaczęło się  w 2005 roku. Nikomu nie znana Anna Dziubek postanowiła ubarwić świat wokół siebie i założyła małą pracownię biżuterii modowej. Jej pasja, ciężka praca i zamiłowanie do piękna zaowocowały kolejnymi nietuzinkowymi kolekcjami biżuterii. Bransoletki, kolczyki i naszyjniki tworzone z połączeń nietypowych materiałów  i w odważnych kolorach zyskały uznanie klientek szukających świeżego spojrzenia na modowe dodatki. Różnorodność oferty sprawiła, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie – od szalonej nastolatki, przez elegancką businesswoman do dojrzałej kobiety. Oto kilka przykładów.

by-dziubeka

Close Menu