Ciesz się pięknem na Dzień Kobiet z naszą promocją!

Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet przygotowałyśmy dla Was wyjątkową ofertę, która sprawi, że poczujecie się jeszcze piękniejsze i pewniejsze siebie.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i pragnieniom, uruchamiamy specjalną promocję z kodem: WOMAN, która upoważnia do skorzystania z 20% zniżki na wszystkie zabiegi i pakiety depilacji – zarówno woskiem, jak i laserem – a także na stylizację brwi i rzęs. To idealna okazja, by zadbać o siebie i podkreślić swoje piękno!

Promocja trwa w sklepie online do 10.03.2024 r.

Zadbaj o siebie na Dzień Kobiet!

Nie ma lepszego sposobu na uczczenie Dnia Kobiet, niż poświęcenie chwili tylko dla siebie. Skorzystaj z naszej promocji i pozwól sobie na odrobinę luksusu, który z pewnością poprawi Twoje samopoczucie i doda pewności siebie. To również świetna okazja, by zafundować wyjątkowy prezent sobie lub bliskiej osobie.

Odwiedź nasz sklep online już dziś i odkryj, jak możemy pomóc Ci poczuć się jeszcze piękniejszą. 

REGULAMIN PROMOCJI

 

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem promocji w sklepie internetowym Time for Wax jest Time for Wax Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-529, ul. Ludwika Narbutta 82, NIP: 5213666292, Kapitał zakładowy: 899.000 zł.
 2. Promocja obowiązuje od 01.03.2024 r. do 10.03.2024 r.

PRZEDMIOT PROMOCJI I WARUNKI UCZESTNICTWA W PROMOCJI

 1. Promocja obejmuje zabiegi i pakiety depilacji woskiem i laserem oraz stylizację brwi i rzęs w kategorii „OFERTA”.
 2. W promocji zakupisz pakiety 7 zabiegów epilacji laserowej oraz 3 zabiegów depilacji woskiem, pojedyncze zabiegi depilacji woskiem i epilacji laserowej oraz stylizację brwi i rzęs ze zniżką 20%.
 3. Promocja obowiązuje wyłącznie w sklepie internetowym Time for Wax.
 4. Promocyjne oferty mają charakter czasowy, dlatego po wygaśnięciu terminu ważności Towaru, Klient ma prawo do wykorzystania przypisanej do Towaru usługi (o ile jest ona nadal świadczona przez Dostawcę) po dopłacie różnicy cenowej pomiędzy ceną promocyjną, a standardową ceną dostępną w zakładce cennik timeforwax.pl. Dopłata następuje do kwoty z cennika obowiązującego w dniu wykonania zabiegu. Usługę można wykonać nie później niż 3 miesiące po wygaśnięciu terminu ważności Towaru.
 5. Vouchery mogą zostać zrealizowane wyłącznie w salonach Time for Wax.
 6. Zniżka dostępna jest wyłącznie w okresie trwania promocji. Po zakończeniu tego okresu, promocja nie będzie uwzględniana.
 7. Klient może skorzystać z promocji wielokrotnie w okresie trwania promocji.
 8. Uczestnikiem promocji może być Klient sklepu internetowego Time for Wax, czyli osoba fizyczna, której Właściciel sklepu na podstawie określonych przez siebie warunków, daje możliwość korzystania z rabatu w sklepie internetowym Time for Wax.
 9. Aby wziąć udział w promocji, należy zawrzeć Umowę Sprzedaży Produktu za pośrednictwem sklepu internetowego Time for Wax oraz wpisać w wyznaczonym polu w koszyku zakupowym kod: WOMAN niezbędny do uzyskania rabatu.

ZWROTY

 1. Zwroty produktów zakupionych w ramach Promocji są możliwe na zasadach opisanych w Polityce zwrotów sklepu internetowego Time for Wax.
Close Menu