depilacja męska

Czy depilacja woskiem jest męska?

depilacja męska

Mężczyźni, którzy wybierają depilację woskiem są bardziej świadomi konsekwencji, jakie niesie ze sobą tradycyjna depilacja maszynką, lub całkowity brak usuwania nadmiernego owłosienia. Sprawia to, że postrzegani są jako zadbani i podążający za najnowszymi trendami. Wystające spod koszuli włosy i mit spoconego drwala są już przeżytkiem! Mówimy im stanowcze: NIE!

Depilacja dla nowoczesnych mężczyzn

Panowie, którzy przychodzą do nas na zabiegi są pewni siebie i nowocześni. Wiedzą, że depilacja to nie tylko kwestie estetyczne. Pozbycie się nadmiernego owłosienia pomaga w utrzymaniu higieny, sprawia, że skóra wygląda na zdrowszą i bardziej zadbaną. Współczesny mężczyzna wychodzi poza utarty schemat i stawia czoła stereotypom. Możemy Ci w tym pomóc! W Time for Wax najważniejsze dla nas jest samopoczucie klientów, dlatego robimy co w naszej mocy, by zapewnić przyjazną atmosferę i poczucie bezpieczeństwa, jednocześnie przestrzegając wszelkich norm sanitarnych.

Owłosienie nie jest już symbolem męskości

W XXI wieku owłosienie nie jest uznawane za symbol męskości, dlatego też zabiegi depilacji u mężczyzn stają się coraz popularniejsze. Długotrwałe pozbycie się nadmiernego owłosienia jest niezwykle wygodne i komfortowe. Jest też niesamowicie praktyczne – pomaga uniknąć niechcianych podrażnień i zacięć pojawiających się w wyniku golenia tradycyjną maszynką.

Współczesny mężczyzna a depilacja woskiem

Współczesny mężczyzna to mężczyzna zadbany, w pełni świadomy swojego ciała, zarówno pod względem higienicznym, jak i estetycznym. Depilacja woskiem nie jest więc powodem do wstydu czy tematem tabu, o którym się nie mówi. Depilacja woskiem jest łatwiejszą, skuteczniejszą i bezpieczniejszą metodą walki z niechcianym owłosieniem.

Odwiedź nasze salony

Nasze salony rozmieszczone są w całej Polsce – w samej Warszawie mamy aż 15 punktów: (Salony depilacji woskiem w Warszawie: na Mokotowie, na Ursynowie, na Grójeckiej, na Al. Jana Pawła, na Prostej, w Wola Parku, na Targówku, na Wilanowie, na Bielanach, w Galerii Janki, w Galerii Północnej, w Galerii Wileńskiej, na Gocławiu, na Kopernika, przy Galerii Arkadia), a wszystko po to by wizyta u nas nie musiała wiązać się z niepotrzebnym dojazdem i staniem w korku. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem cenimy sobie czas i komfort naszych klientów, dlatego zabiegi w naszych salonach są szybkie, dokładne, bezbolesne i przeprowadzane przez świetnie wyszkolone kosmetyczki. Jeżeli interesuję Cię depilacja woskiem mężczyzn to odwiedź nas i przekonaj się na własnej skórze!

Informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem o przeciwdziałaniu COVID prowadzimy zapisy na wizyty.
Teraz możesz umówić się wchodząc na naszą stronę lub dzwoniąc na naszą infolinię: 501 477 005

Close Menu