Depilacja rąk kobiet – sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w Time for Wax!

Wiele kobiet decyduje się na depilację nie tylko nóg, lecz także rąk. Idealnie gładka skóra również w tym miejscu jest bardzo pożądana zwłaszcza w upalne dni, gdy nosimy odkryte ramiona i eksponujemy ciało. Aby mieć pewność, że nasze ręce będą już zawsze wyglądały doskonale, warto skorzystać z usługi depilacji woskiem w jednym z ponad 20 salonów Time for Wax! 

Jesteśmy pierwszą w Polsce siecią salonów specjalizujących się wyłącznie w depilacji woskiem, a na rynku działamy od kilkunastu lat. W naszych salonach pracują wykwalifikowane kosmetyczki, które do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Podczas naszej pracy wykorzystujemy jednorazowe produkty oraz profesjonalne woski, które zostały wykonane z bezpiecznych i naturalnych składników. W Time for Wax istnieje możliwość wykonania depilacji przy użyciu Magic Wax – naszego autorskiego wosku, dzięki któremu ból, który może być odczuwany w trakcie zabiegu, jest znacznie mniejszy. 

Co zrobić, żeby pozbyć się włosów na rękach?

Jeżeli zależy Ci na tym, aby owłosienie na Twoich rękach stało się rzadsze, jaśniejsze i mniej widoczne, to najlepszym rozwiązaniem jest regularna depilacja przy użyciu wosku. Dlaczego? Wosk, w porównaniu do klasycznej maszynki do golenia, usuwa niechciane owłosienie razem z cebulką, co z kolei sprawia, że staje się ono słabsze. Regularne depilowanie tej samej partii ciała sprawi, że skóra będzie idealnie gładka na dłużej! 

Oferujemy atrakcyjne ceny i regularne promocje, aby depilacja rąk była dla Ciebie zawsze dostępna. 

Jakie pakiety depilacji rąk oferujemy?

Możesz zdecydować się na depilację tylko wybranej części rąk (przedramiona, ramiona, pachy, palce) lub postawić na pakiety, które są dostępne w atrakcyjnych cenach. Do najpopularniejszych z nich możemy zaliczyć: 

  • przedramiona,
  • ramiona,
  • pakiet całe ręce,
  • pakiet plecy + ramiona,
  • pakiet ręce + pachy,
  • pakiet ręce + pachy (Magic Wax).

Serdecznie zapraszamy na pierwszą depilację woskiem w jednym z naszych salonów, gdzie zawsze zapewniamy profesjonalizm, bezpieczeństwo i komfortowe warunki. Jeśli jeszcze się wahasz, to musisz wiedzieć, że dla naszych nowych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną promocję – 30% zniżki na pierwszą depilację! Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera, aby otrzymać rabat. 

Koniecznie wpadnij do naszego salonu, abyś na własnej skórze mogła się przekonać, jak łatwo, bezpiecznie i w miłej atmosferze można się pozbyć zbędnego owłosienia!

Close Menu