Depilacja brwi mężczyzn – postaw na profesjonalne usługi w Time for Wax!

Wielu osobom z pewnością niejednokrotnie nasuwa się pytanie: czy mężczyzna powinien depilować brwi? Biorąc pod uwagę, że brwi są oprawą dla oczu i jednym z elementów twarzy, który pierwszy rzuca się w oczy, warto zadbać, aby były odpowiednio wypielęgnowane. Świetnym rozwiązaniem, które pomoże Ci pozbyć się niechcianych włosków i nadać Twoim brwiom idealny kształt, jest depilacja woskiem. 

To zabieg, który polega na pokryciu wybranej partii ciała ciepłym woskiem, a następnie oderwaniu go ze skóry wraz z włosami. W salonach Time for Wax istnieje możliwość skorzystania z usługi wykonywanej przy użyciu klasycznego wosku, który odrywa się za pomocą bawełnianych pasków lub depilacji z Magic Wax, czyli naszym autorskim woskiem, który jest produktem bezpaskowym i zapewnia dużą delikatniejszą i mniej bolesną depilację. To właśnie Magic Wax jest głównie wykorzystywany do depilacji brwi oraz innych części twarzy. 

Sprawdź, jakie pakiety depilacji brwi przygotowaliśmy dla naszych klientów!

Na terenie całej Polski znajduje się 20 salonów Time for Wax, w których pracują wykwalifikowane kosmetyczki. Nasze specjalistki profesjonalnie przeprowadzają każdy zabieg depilacji, z troską o bezpieczeństwo klienta i z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych. 

Dla klientów, którzy chcą przeprowadzić znaczną metamorfozę i pozbyć się niechcianego owłosienia z wielu części ciała, przygotowaliśmy pakiety, które są naprawdę opłacalne. Jeżeli interesuje Cię jeden z nich, to koniecznie zapytaj o niego w jednym z naszych salonów. Nasze kosmetyczki z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania! Pakiety, które oferujemy, to m.in.

  • laminacja brwi + geometria + depilacja + farbka,
  • twarz + brwi (policzki + wierzch nosa + nos + czoło + brwi)
  • depilacja brwi + farbka,
  • stylizacja brwi z geometrią,
  • geometria + depilacja + farbka,
  • stylizacja brwi z laminacją,
  • laminacja + geometria + depilacja.

Atrakcyjne promocje dla nowych klientów i nie tylko!

Wszystkie aktualne promocje i rabaty, które dla Ciebie przygotowaliśmy, znajdziesz w zakładce Promocje na naszej stronie internetowej. Nasza oferta dla nowych klientów obejmuje 30% rabat na całą depilację. Jak go otrzymać? Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera! Nie bój się, nie będziemy wysyłać Ci kilku maili dziennie, za to otrzymasz informacje o wszystkich aktualnych promocjach! 

Dodatkowo jeśli jest to Twoja pierwsza wizyta w jednym z naszych salonów, otrzymasz rabat w wysokości 20% na drugą wizytę oraz -15% na trzecią. Aby uczcić Twoje urodziny, otrzymasz od nas także prezent w postaci 30% zniżki na całą depilację wykonaną w miesiącu Twoich urodzin. Co więcej, jeśli polecisz nas swoim znajomym, Ty i osoba, którą polecisz, otrzymacie 35% zniżki na kolejną depilację.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów i zapoznania się z pełną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej.

Close Menu