nasze usługi

Depilacja czoło

Jeżeli tutaj trafiłeś, to na pewno interesuje Cię zabieg depilacji czoła woskiem. Zapraszamy do skorzystania z usług naszych salonów Time for Wax, które specjalizują się w profesjonalnej depilacji twarzy oraz innych części ciała. Gwarantujemy, że będziesz zadowolona!

depilacja woskiem komfortowa
Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji czoła, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera! 

Cennik zabiegu depilacji czoła

Profesjonalna depilacja czoła woskiem

W naszej pracy priorytetem jest dobro naszych klientów. Właśnie dlatego podczas depilacji korzystamy nawet z kilkudziesięciu jednorazowych szpatułek. Wyznajemy zasadę, że każde kolejne nałożenie wosku jest wykonywane przy użyciu nowego patyczka. Daje to gwarancję bezpieczeństwa naszym klientom.

Jedyny taki salon w Polsce!

Time for Wax to pierwsza w Polsce sieć salonów, która zajmuje się tylko depilacją woskiem. Jesteśmy profesjonalistami i dbamy o naszych klientów!

Depilacja czoła z Magic Wax

Wyrywanie wąsa i pozbywanie się włosków z czoła wcale nie musi być bolesne. Skorzystaj z depilacji przy użyciu Magic Wax, czyli naszego autorskiego produktu i odkryj inny wymiar depilacji.

Depilacja woskiem czoła – profesjonalne zabiegi w Time for Wax!

Jeżeli szukasz miejsca, w którym szybko, bezpiecznie i skutecznie pozbędziesz się niechcianego owłosienia, to idealnym rozwiązaniem jest dla Ciebie Time for Wax! Założycielką firmy jest Izabela Makosz, która dokładnie rozumie potrzeby kobiet i wie, jak ważna jest dla nich depilacja i dbanie o wygląd własnego ciała. Time for Wax to miejsce absolutnie wyjątkowe, które łączy w sobie wszystkie najważniejsze elementy: miłą obsługę, profesjonalne podejście do klienta, umiejętności i wiedzę oraz przytulną, intymną atmosferę. To właśnie te czynniki spowodowały, że Time for Wax jest liderem na rynku i każdego dnia obsługuje setki klientów. Podczas naszej pracy bardzo dużą uwagę przywiązujemy do higieny oraz bezpieczeństwa naszych klientów. W tym celu, po każdej przeprowadzonej depilacji, gabinet jest dokładnie sprzątany i dezynfekowany, aby przygotować go dla następnego klienta. Podczas samego zabiegu korzystamy z jednorazowych produktów higienicznych oraz specjalnych szpatułek. Każdorazowe naniesie wosku na wybrane partie ciała odbywa się przy użyciu nowego patyczka, a to wszystko po to, aby zapewnić naszym klientom maksimum bezpieczeństwa.

Depilacja czoła woskiem – jakie produkty stosujemy w naszych salonach?

W Time for Wax pracujemy przy wykorzystaniu dwóch produktów. Pierwszym z nich jest paskowy wosk płynny, który polecamy przy depilacji większych obszarów ciała, np. pleców lub klatki piersiowej. Sam zabieg jest bardzo prosty, natomiast wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności, aby był przeprowadzony prawidłowo. W pierwszej kolejności na wybraną partię ciała aplikuje się wosk. Nakładany jest on jednorazową szpatułką, każde kolejne dołożenie produktu odbywa się przy użyciu nowego narzędzia. W kolejnym korku kosmetyczka usuwa wosk wraz z włosami ze skóry. W tym celu stosuje specjalistyczne paski, które są w 100% wykonane z wysokiej jakości bawełny. Po zabiegu zalecane jest użycie preparatu, który odpowiednio ukoi wydepilowane miejsce. Godnym polecenia kosmetykiem jest np. sudocrem.

Drugim produktem, który stosujemy podczas depilacji, jest Magic Wax. Jest to nasz autorski produkt, nad którego recepturą spędziliśmy ponad 4 lata. Bazowym składnikiem Magic Wax jest wosk pszczeli, natomiast wszystkie pozostałe składniki są również pochodzenia naturalnego. To właśnie dobór odpowiednich proporcji oraz zastosowanie produktów najwyższej klasy, sprawia, że Magic Wax jest tak wyjątkowy i skuteczny. Depilacja przy wykorzystaniu tego produktu pozwala pozbyć się włosków nawet na kilka tygodni. Dodatkowo, zabieg przy użyciu tego wosku jest praktycznie bezbolesny. Jak to możliwe? Magic Wax nie przykleja się bezpośrednio do skóry, tylko pokrywa same włoski. Następnie jest zrywany, a owłosienie jest usuwane wraz z cebulkami. Regularna depilacja woskiem sprawia, że dochodzi do uszkodzenia macierza, dzięki czemu włosy stają się słabsze, cieńsze i mniej widoczne. Niektóre przestają rosnąć.

Depilowanie czoła woskiem – koniec z niechcianym owłosieniem!

Jeżeli chciałbyś skorzystać z profesjonalnego zabiegu, który pozwoli Ci pozbyć się niechcianego owłosienia szybko, skutecznie i na długo – jesteś w dobrym miejscu! W Time for Wax zatrudniamy wykwalifikowane kosmetyczki, które zajmują się profesjonalną depilacją woskiem. Jeżeli jeszcze nigdy nie korzystałeś z naszych usług, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera, a my na dobry początek przyznamy Ci bon zniżkowy, dzięki któremu otrzymasz rabat na pierwszą wizytę w wysokości aż 30%! Chcesz wiedzieć więcej o aktualnych promocjach? Zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama, gdyż to właśnie tam na bieżąco dodajemy wszystkie informacje odnośnie aktualnych ofert promocyjnych w naszych salonach. Zachęcamy Cię również do odwiedzenia naszego kanału na YouTubie, gdzie w sposób prosty i rzetelny przekazujemy wiedzę dotyczącą depilacji woskiem. Jeżeli jesteś ciekawy, jak wygląda pierwsza wizyta w naszym salonie i jak powinieneś się do niej przygotować – odpowiedzi znajdziesz w naszych filmach. Do zobaczenia w salonie!

Close Menu