nasze usługi

Depilacja dłoni

Salony Time for Wax oferują klientom profesjonalne usługi depilacji woskiem zarówno dla Pań, jak i dla Panów. Jeżeli chcesz wydepilować ciało i pozbyć się niechcianego owłosienia, czekamy na Ciebie w jednym z naszych salonów!

Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji dłoni, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Znajdź salon blisko Twojego domu

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź salon Time for Wax w Twojej bliskiej okolicy

Bezbolesna depilacja dłoni

Wypróbuj nasz autorski produkt Magic Wax i już dziś przestań przejmować się bolesną depilacją!

Najszybsza depilacja woskiem dłoni

Depilacja już w 15 minut! Szybko i skutecznie

Profesjonalna depilacja dłoni woskiem

Z problemem nadmiernego owłosienia na rękach zmaga się wiele kobiet – w większości są to brunetki, które natura obdarzyła ciemnym i gęstym włosem. Ciemne włoski, które pokrywają nasze ciało – w tym również ręce, niekoniecznie wyglądają estetycznie, dlatego warto rozważyć skorzystanie z zabiegu kosmetycznego, czyli depilacji woskiem. Poza przedramionami i ramionami, które to najczęściej poddajemy depilacji, wiele kobiet zmaga się również z owłosieniem na dłoniach – najczęstszym miejscem występowania są palce, natomiast włosy mogą pojawić się również na wysokości miejsca, w którym znajduje się kość śródręcza. Często dostajemy pytania od naszych klientów, czy również te obszary można wydepilować i czy jest to bezpieczne. Wiele kobiet boi się również tego, że włoski po depilacji będą rosły jeszcze grubsze, jeszcze dłuższe i ciemniejsze. Faktycznie, do Twoich uszu  mogła trafić taka informacja, która mogła Cię skutecznie zrazić, natomiast nie jest ona prawdziwa. Włosy na całym ciele, w tym również na rękach – ramionach, przedramionach oraz dłoniach, reagują dokładnie tak samo, jak te, które znajdują się na innych częściach ludzkiego ciała. Systematyczne usuwanie włosów za pomocą depilacji woskiem powoduje, że stają się one słabsze, cieńsze, jaśniejsze, czyli krótko mówiąc – mniej widoczne. Oczywiście, stosowanie alternatywnych metod depilacji, na przykład klasycznej jednorazowej maszynki do golenia, może powodować wzmocnienie włosków, gdyż w przypadku tego narzędzia, włosy nie są usuwane z cebulką, tylko przycinane do wysokości wierzchniej warstwy skóry. Jednakże, depilacja woskiem pozwala usunąć włos wraz z cebulką, dzięki czemu odrasta on słabszy (podczas systematycznego korzystania z tej metody), a dodatkowo gładką skórą możemy cieszyć się nawet 4 tygodni!

Dlaczego warto wybrać depilację woskiem dłoni, a nie inną, alternatywną metodę?

O depilacji woskiem krąży wiele mitów, które twierdzą, że jest to najbardziej inwazyjna metoda depilacji, która bardzo często powoduje różne choroby skóry, na przykład zapalenie mieszków włosowych. Nie zaprzeczamy – źle przeprowadzony zabieg depilacji woskiem może doprowadzić do poważnych podrażnień oraz powodować zapalenie. Właśnie dlatego powstał Time for Wax. Chcemy pokazać naszym klientkom, że zabieg depilacji woskiem jest niezwykle skuteczną metodą walki z niechcianym owłosieniem, która dodatkowo może być bardzo szybka i bezbolesna. W naszych salonach stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, higieniczną, sterylną pracę oraz wysoką jakość stosowanych produktów. Jakie są główne zalety depilacji woskiem? Przede wszystkim – ten rodzaj depilacji wystarcza na długi czas, co daje nam nawet kilka tygodni perfekcyjnie gładkiej skóry. W porównaniu z innymi metodami depilacji nie jest to zabieg bardzo kosztowny, ceny są przystosowane dla każdego. Jest to metoda najtrwalsza, a jej regularne stosowanie pozwala na rozjaśnienie włosków, które stają się nie tylko rzadsze, ale i dużo cieńsze.

Kluczem do sukcesu w przypadku depilacji woskiem jest stosowanie odpowiednich produktów. W Time for Wax oferujemy dwa rozwiązania, które zostały przez nas dokładnie sprawdzone, dzięki czemu wiemy, że są skuteczne. Pierwszym z nich jest stosowanie płynnego wosku, który odrywa się ze skóry przy pomocy bawełnianych pasków, a drugą opcją jest skorzystanie z naszego autorskiego produktu – wosku Magic Wax. Magic Wax jest stworzony dla tych, którzy boją się bólu i tylko z tego powodu unikają depilacji woskiem. Dzięki temu, że wosk nie przykleja się do skóry, tylko do samych włosów, depilacja jest praktycznie bezbolesna i pozwala na szybkie, i trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Rekomendujemy ten produkt dla klientów z wrażliwą, delikatną skórą. Świetnie sprawdza się również na niewielkich obszarach skóry, na przykład na dłoniach, wąsiku czy przy depilacji bikini. Jeżeli jeszcze nigdy nie korzystaliście z wosku, to Magic Wax sprawi, że pokochacie ten rodzaj depilacji!

Zapraszamy do skorzystania z naszego programu lojalnościowego!

Dla wszystkich klientów, którzy regularnie korzystają z usług naszych salonów na terenie całej Polski, przygotowaliśmy niezwykłą ofertę, która pozwoli zaoszczędzić sporo gotówki! Przede wszystkim – jeśli nigdy nie korzystałeś z usług naszego salonu, możesz skorzystać z promocji 30% na pierwszą usługę. Wystarczy, że wypełnisz formularz, który znajduje się na naszej stronie. Dzięki temu będziemy mogli regularnie się z Tobą kontaktować i wysyłać Ci na adres mailowy informacje o wszystkich promocjach. Dbamy  jednak nie tylko o nowych klientów, ale również o stałych bywalców, którzy regularnie korzystają z naszych usług depilacji woskiem. Jeżeli korzystasz z naszej oferty od czasu do czasu, to po każdym zabiegu na Twoje konto jest dodawane 5% wartości odbytej wizyty. Uzbieraną kwotę możesz wykorzystać co dziesięć wizyt. To nie koniec! Dla klientów, którzy zdecydowanie częściej odwiedzają nasze salony, dajemy aż 10% wartości wykonywanej usługi, jeżeli poprzednia odbyła się w czasie nie dłuższym niż 30 dni.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów i staramy się, aby jak najczęściej do nas wracali. Im więcej razy zdecydujesz się na odwiedzenie jednego z naszych salonów i skorzystanie z naszych usług, jak na przykład depilacja woskiem dłoni, tym przysługują Ci większe zniżki i ciekawsze promocje! Warto na bieżąco śledzić naszego Facebooka oraz Instagrama, gdyż tam również wstawiamy wszystkie informację o aktualnie obowiązujących promocjach oraz o nowych punktach, które otwierają się na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z depilacji dłoni oraz pozostałych części ciała!

Close Menu