Depilacja intymna dla niej i dla niego - Time for Wax
depilacja intymna

Depilacja intymna dla niej i dla niego

depilacja intymna

Depilacja intymna jest jednym z najchętniej wybieranych zabiegów przez kobiety. U mężczyzn ten rodzaj depilacji jeszcze raczkuje, lecz z każdym kolejnym tygodniem widzimy, że staje się coraz bardziej popularny. Dla niezdecydowanych oraz dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji skorzystać z depilacji intymnej, przygotowałyśmy mini poradnik o tym, jak wygląda taki zabieg i jak się do niego przygotować.

JAK WYGLĄDA ZABIEG DEPILACJI INTYMNEJ?

Sam termin: depilacja intymna wzbudza mieszane uczucia. Jedni są jej największymi fanami, podczas gdy inni pozostają wobec niej zachowawczy. Ten artykuł powstał z myślą o tej drugiej grupie, aby pokazać, że depilacja intymna nie musi być ani krępująca, ani bolesna.

Jak wygląda wizyta? Po wejściu do salonu należy udać się do recepcji i zarejestrować. W przypadku, gdy jest to pierwszy raz w Time for Wax, Kosmetyczka dodatkowo prosi klienta o wypełnienie specjalnej karty, niezbędnej do założenia konta klienta (jest na niej min.: zgoda na wykonanie depilacji). Jeśli to kolejna wizyta, następnym krokiem będzie poproszenie o numer telefonu w celu weryfikacji wizyty a następnie poproszenie o pójście do toalety i odświeżenie się przed zabiegiem.

W toalecie dostępne są: umywalka i bidet. Bez względu na to, ile czasu minęło od poprzedniej kąpieli czy prysznica, Kosmetyczka zawsze prosi o umycie miejsc intymnych przed wejściem do gabinetu. Ma to na celu zapewnienie jak najwyższego komfortu zarówno dla klienta, jak i dla osoby wykonującej depilację.  

Następnie, klienci zapraszani są do boxu, w którym proszeni są o przygotowanie się do zabiegu: rozebranie się, założenie bielizny jednorazowej i położenie się na łóżku zabiegowym.  Kosmetyczka wchodzi do pomieszczeniu dopiero w chwili, gdy klient już gotowy do depilacji. Depilacja intymna odbywa się na leżąco, ponieważ tak jest  najwygodniej i najbardziej komfortowo.

DEPILACJA INTYMNA – JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Najlepszym sposobem na bezbolesną depilację jest odpowiednie przygotowanie skóry do planowanego zabiegu. Bez względu na to czy to są części intymne kobiece, czy męskie, polecamy wykonanie odpowiedniej pielęgnacji na wieczór przed planowaną wizytą.

Aby depilacja była możliwie najmniej bolesna, rekomendujemy wcześniejsze wykonanie peelingu cukrowego. Peeling ma właściwości złuszczające, dzięki czemu szybko i dokładnie pozbędzie się martwego naskórka. Warto również pamiętać o nawilżeniu! W przypadku suchej skóry dużo łatwiej o naderwanie naskórka lub niechciane podrażnienia. Aby nawilżyć skórę, użyj swojego ulubionego kosmetyku, choć my osobiście polecamy balsamy i masła z serii Time for Wax.

Weź kilka głębokich wdechów i… Nie bój się! Zapewne doszły Cię słuchy, że depilacja woskiem jest niesamowicie bolesna? Nic bardziej mylnego… Po pierwsze, jeśli to twoja pierwsza wizyta, koniecznie umów się na zabieg naszym autorskim, ultradelikatnym woskiem Magic Wax. A po drugie… Nic lepiej o tym nie świadczy o depilacji woskiem jak liczby! Mamy na swoim koncie setki tysięcy przeprowadzonych zabiegów, a zdecydowana większość klientów wraca do nas regularnie co 4-5 tygodni! Ale… nie wierz nam na słowo!

DEPILACJA INTYMNA TIME FOR WAX – GDZIE JĄ WYKONASZ

Drogie Panie, mamy dla was wspaniałą niespodziankę! Depilację kobiecych stref intymnych wykonacie w każdym salonie Time for Wax.

Drodzy Panowie, was serdecznie zapraszamy na depilację stref intymnych do salonów:

Jak zapisać się na zabieg? 

  1. Wejdź w zakładkę UMÓW SIĘ  i wybierz swoje miasto!
  2. Wolisz zadzwonić czy umówić się przez aplikację? Wybierz dogodną dla siebie formę.
  3. Nie zapomnij o wizycie! Przyślemy Ci jeszcze smsa z przypomnieniem.
  4. Bądź punktualnie! Każda minuta spóźnienia może zaważyć o tym, czy zdążymy wykonać zabieg przed następnym klientem.

I pamiętaj – jeśli to Twoja pierwsza wizyta – koniecznie zapisz się na rabat na start. Oszczędzisz aż 30%!

Close Menu