nasze usługi

Męska depilacja intymna woskiem – genialne rozwiązanie dla każdego mężczyzny!

Męska depilacja intymna coraz bardziej zyskuje na popularności. Panowie chwalą sobie ten zabieg z różnych względów – cieszy ich między innymi długotrwały efekt i większy komfort w trakcie treningów. Należy pamiętać, że męska depilacja intymna woskiem nie jest powodem do wstydu, a przeprowadzona w odpowiednim miejscu będzie bezpieczną, skuteczną i bardzo łatwą metodą walki z niechcianymi włoskami.

W salonach Time for Wax pracują wyłącznie wyspecjalizowane kosmetyczki, dzięki czemu męska depilacja okolic intymnych przebiega maksymalnie sprawnie i bez zbędnego dyskomfortu. Do tego rodzaju zabiegów wykorzystujemy nasz autorski wosk Magic Wax, który dzięki swojej innowacyjnej formule nie przylepia się do skóry, tylko bezpośrednio do włosków. Sprawia to, że szansa na wystąpienie podrażnienia lub bólu podczas depilacji jest naprawdę niewielka. W wielu przypadkach cały proces odbywa się bezboleśnie.

Zobacz też

Czym jest depilacja boyzilian i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Depilacja męska nie jest już tematem tabu. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu wiemy dokładnie, jakie metody i produkty wykorzystać przy tego typu zabiegach u mężczyzn. Depilacja boyzilian polega na całkowitym usunięciu włosków z okolic intymnych. Można nazwać ją męską wersją kobiecej depilacji brazylijskiej.

Wielu mężczyzn decyduje się na ten zabieg ze względów higienicznych i estetycznych. Gładka skóra poci się o wiele mniej, a zanieczyszczenia są dużo łatwiejsze do usunięcia. Dzięki temu chronimy nasze miejsca intymne przed różnego rodzaju infekcjami. Co więcej, większość sportowców goli swoje ciało, ponieważ sprzyja to osiąganiu przez nich lepszych wyników. Idealną opcją dla nich jest męska depilacja woskiem, ponieważ zapewnia długotrwały efekt. Jeżeli nie jesteś przekonany do zabiegu usunięcia włosów, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi wyspecjalizowanymi pracownicami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

Czy męska depilacja okolic intymnych jest w pełni bezpieczna?

W salonach Time for Wax wykorzystujemy do depilacji miejsc intymnych nasz autorski wosk Magic Wax, wykonany z naturalnych składników. Gwarantuje on niezwykle dokładne usunięcie włosków, a dodatkowo sprawia, że sam zabieg staje się mniej bolesny.

Męska depilacja okolic intymnych powinna być wykonywana wyłącznie przez profesjonalistów, którzy nie tylko wykorzystują dobrej jakości produkty, lecz także zadbają o odpowiednią atmosferę podczas zabiegu. Zdajemy sobie sprawę, że męska depilacja okolic intymnych może być krępująca i stresująca, dlatego nasze pracownice dołożą wszelkich starań, abyś czuł się komfortowo.

Należy pamiętać, aby jeden dzień przed zabiegiem wykonać dokładny peeling okolic intymnych. Ułatwi to cały proces, ponieważ włoski „odkryją” się, dzięki czemu będą łatwiejsze do usunięcia. Dla zachowania higieny i bezpieczeństwa bezpośrednio przed depilacją należy odświeżyć skórę w gabinecie.

Depilacja woskiem okolic intymnych jest zabiegiem skierowanym zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn!

Depilacja wielu osobom kojarzy się głównie z kobietami, ale jest to błędne myślenie. Jako profesjonaliści z bogatym doświadczeniem wiemy, ilu mężczyzn przychodzi na tego typu zabiegi i ilu powraca do nas na kolejne spotkania. Jeżeli zależy Ci na długotrwałym efekcie gładkiego ciała, postaw na zabieg, jakim jest depilacja woskiem!

Time for Wax jest siecią salonów zlokalizowanych w całej Polsce. Do depilacji męskich okolic intymnych wykorzystujemy wosk Magic Wax, który jest produkowany wyłącznie z naturalnych składników. Magic Wax to nasz oryginalny produkt, którym bardzo lubimy się chwalić. Wykonujemy nim m.in. depilacje karku, pleców, pośladków, brwi, nosa oraz miejsc intymnych. Nasi klienci bardzo chwalą sobie zabiegi wykonywane tym produktem, ponieważ są one znacznie mniej bolesne niż te ze standardowym woskiem. W naszej ofercie znajdziesz także wiele pakietów specjalnych, które idealnie sprawdzą się np. w przypadku sportowców!

Wydepiluj okolice intymne z pozostałymi obszarami ciała podczas jednej wizyty

Męska depilacja woskiem jest bardzo popularna m.in. wśród sportowców. Dzięki gładkiej skórze zachowanie higieny jest o wiele łatwiejsze, wszelkiego rodzaju skaleczenia i otarcia goją się szybciej, a zachowanie czystości i pozbycie się przykrego zapachu jest dużo łatwiejsze. Co więcej, jeśli uprawiasz sport, gładkie ciało może przyczynić się do poprawy osiąganych przez Ciebie wyników!

W naszej ofercie poza depilacją intymną znajdziesz wiele innych usług, obejmujących usuwanie włosów z niemal całego ciała. Możesz zdecydować się na depilację pojedynczych obszarów skóry lub wybrać specjalny pakiet (np. biegacza, pływaka czy triathlonisty). Warto również wspomnieć, że ciało bez włosów pozwala na lepsze wyeksponowanie sylwetki oraz pokazanie ładnie zarysowanych mięśni. Wielu kulturystów biorących udział w profesjonalnych zawodach korzysta z tego typu zabiegów. Nie wahaj się i skorzystaj z naszej oferty już dziś, a z pewnością nie pożałujesz.

Zapisz się na męską depilację intymną do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na depilację intymną w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na woskowanie okolic intymnych!
Close Menu