Depilacja jest dla wszystkich ♥

W reklamie wszystko musi być piękne. Ona ma zawsze burzę loków, nogi do nieba i kibić, jak marzenie. On patrzy męsko i pręży pod elegancką koszulą muskuły. Dziecko jest słodkim blondynkiem lub blondyneczką. Pies to mały labrador lub duży golden… I pewnie można tak wymieniać bez końca.

Profesjonalna depilacja w Time for Wax jest dla wszystkich i dla każdej z Was

 

Ach jakie to piękne…

No dobrze, prawda jest taka, że w naszych reklamach też nie jest inaczej. Modelki są obowiązkowo szczupłe, piękne, młode, raczej wysokie niż niskie. W uśmiechach prezentują rzędy równych i białych zębów, a włosy mają długie i gęste.

I być może znajdzie się dziewczyna, która poczuje się tym skrępowana. Być może pomyśli “Czy ja tam mogę iść skoro rzeczywistość w lustrze nie przedstawia się tak reklamowo?” I zostanie w domu, choć nawet zapisała się na newsletter i ma 10% zniżki, ale gdzie tam te progi na jej krótkie nogi.

 

Depilacja jest demokratyczna

Prawda jest natomiast taka, że depilacja jest dla każdego. Młodego i starego, chudego i grubego, niskiego i wysokiego, blondyna i łysego. Nie obchodzi nas ani rozmiar Twoich ubrań ani butów. Nie wiemy, jakie masz poglądy polityczne i czy wolisz fast food czy jesz wyłącznie organic.

Taka ma być depilacja! Każda z Was, i nas również, może sobie zrobić bikini brazylijskie. Każda ma prawo czuć się gładko i świeżo. Obalamy mity, że dziewczyna plus size to jakiś zapuszczony babon siedzący na kanapie w dresach zakruszonych chipsami. My wiemy, że ona też dba o swoje ciało.

 

Brunetki, blondynki….

…my wszystkie Was dziewczynki wydepilujemy 😉 Nie musisz czuć się skrępowana, bo wystają Ci żebra lub kości miednicowe. Myślisz, że w Time for Wax nie pracują dziewczyny naprawdę chude? Błąd, oczywiście, że takie są.

Nosisz rozmiar 46-50 i wstyd Ci lub boisz się, że nie wejdziesz w jednorazowe stringi. Błąd! Dbamy o komfort każdej naszej klientki. Staramy się tak dobierać rozmiar bielizny, żeby każdy mógł się swobodnie w nią zmieścić. Uwierz, że wśród nas są również okrągłe dziewczyny 🙂

Twój pesel zaczyna wskazywać, że bliżej Ci 50, a może nawet ją przekroczyłaś. No i co za problem? Czy dojrzała kobieta nie może o siebie dbać? Może i powinna! Dojrzałość w XXI wieku nie oznacza barchanów i niańczenia wnuków. Daj spokój, przecież depilacja jest też dla Ciebie 🙂

 

Przyjdź kiedy chcesz

Wiesz dlaczego nie musisz się do nas umawiać? Nie tylko dlatego, że nie chcemy Cię krępować terminami i wiemy, jaka jesteś zalatana. Również dlatego, żebyś mogła odwiedzić Time for Wax pod wpływem impulsu. Idziesz sobie i mijasz nasz salon. Nagle nachodzi Cię wielka ochota, żeby zrobić porządek z nogami, pachami, bikini… nawet tym głupim wąsikiem. Po prostu wchodzisz i mówisz “Chciałam wydepilować…”

Uwierz, że nikt Cię nie będzie taksował wzrokiem. Za to napotkasz uśmiech na twarzy naszej kosmetyczki. Będzie przez cały zabieg taktowna i na pewno nie powie “Rany, jaka pani chuda/gruba/stara/dziecinna”. Za to sprawi, że poczujesz się jak bogini. I to bardzo gładka bogini 😉

Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Napisz do nas na FB albo maila, a na pewno je rozwiejemy. Przełam swoje bariery i nie wstydź się siebie samej. Tutaj aż ciśnie się pod palce pewien bardzo znany slogan reklamowy: “JESTEŚ TEGO WARTA!

Close Menu