Depilacja nóg u mężczyzn w salonach Time for Wax

W salonach Time for Wax oferujemy profesjonalny zabieg depilacji nóg u mężczyzn. Jest to usługa ciesząca się coraz większą popularnością wśród Panów, którzy chcą zadbać o swoją higienę oraz estetykę ciała. 

Nasze wyspecjalizowane kosmetyczki doskonale wiedzą, jak wykonać depilację nóg u mężczyzn, aby była jak najmniej bolesna i jak najbardziej skuteczna. W naszej ofercie znajdziesz zarówno depilację całych nóg, jak i poszczególnych partii (ud, kolan, stóp i łydek). Oferujemy korzystne ceny oraz wysoką jakość usług, co sprawia, że depilacja nóg w naszych salonach jest bezpieczna, szybka i zawsze odbywa się w miłej atmosferze. 

Do depilacji wykorzystujemy zarówno klasyczny wosk, który odrywa się ze skóry przy użyciu bawełnianych pasków, jak i nasz autorski produkt Magic Wax, który jest wykonany w 100% z naturalnych składników i pozwala skutecznie zniwelować ból, który może być odczuwany w trakcie depilacji. Więcej o tym produkcie przeczytasz w zakładce FAQ -> MAGIC WAX BEZBOLESNY WOSK. 

Jakie pakiety z depilacją nóg oferujemy?

Dla naszych klientów, którzy chcą wydepilować nie tylko nogi, lecz także inne części ciała (np. plecy, ręce, pośladki itd.) przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety, które pozwolą Wam sporo zaoszczędzić. Do najpopularniejszych z nich należą: 

  • całe nogi + pachwiny (Magic Wax),
  • całe nogi, 
  • pakiet Pływaka,
  • pakiet Pływaka (Magic Wax),
  • pakiet Triathlonisty,
  • pakiet Triathlonisty (Magic Wax),
  • pakiet Biegacza,
  • pakiet Biegacza (Magic Wax),
  • pakiet Kolarza,
  • pakiet Kolarza (Magic Wax).

Jeżeli chcesz skorzystać z jednego z wielu pakietów, to koniecznie odwiedź jeden z naszych salonów. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy nurtujące wątpliwości. 

Pamiętaj również, jeśli chcesz się cieszyć gładką skórą przez cały rok, aby regularnie odwiedzać nasz salon i systematycznie korzystać z zabiegów depilacji. Tylko jeśli będziesz konsekwentny, to osiągniesz oczekiwane rezultaty, a włoski na Twoim ciele staną się rzadsze, cieńsze i będą odrastać znacznie wolniej. 

Jakie oferty promocyjne przygotowaliśmy dla naszych klientów?

Wszystkie nasze aktualne rabaty i oferty promocyjne znajdziesz w zakładce Promocje na naszej stronie internetowej. A jeśli jesteś nowym klientem i wybierasz się do nas pierwszy raz, to mamy dla Ciebie aż 30% rabatu na całą depilację! Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera, aby otrzymać kod rabatowy i wykorzystać go w salonie. 

Jeśli odwiedzasz nas po raz pierwszy, to nie tylko otrzymasz doskonałą depilację, ale także rabat w wysokości 20% na drugą wizytę oraz -15% na trzecią. Aby uczcić Twoje urodziny, przygotowaliśmy dla Ciebie prezent: -30% zniżki na całą depilację wykonaną w miesiącu Twoich urodzin. A jeśli polecisz nas swoim znajomym, Ty i polecana osoba otrzymacie aż 35% zniżki na kolejną depilację.

Zapraszamy Cię do odwiedzenia jednego z naszych salonów i zapoznania się z naszą pełną ofertą dostępną na stronie internetowej.

Close Menu