nasze usługi

Depilacja odcinka lędźwiowego (lędźwi)

Depilacja woskiem lędźwi lub innych części ciała to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz pozbyć się niechcianego owłosienia szybko, skutecznie i na długo! W Time for Wax oferujemy profesjonalne zabiegi depilacji woskiem całego ciała, które są wykonywane przez nasze wykwalifikowane kosmetyczki. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów! 

Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji lędźwi, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera! 

Cennik zabiegu depilacji odcinka lędźwiowego

Wykwalifikowane kosmetyczki

W naszych salonach pracują doświadczone kosmetyczki, które posiadają zarówno dużą wiedzę, jak i wszelkie niezbędne umiejetności. To dzięki nim zabieg depilacji jest nie tylko szybki, ale również efektowny i długotrwały. 

Dobro i komfort klienta

Z naszymi klientami staramy się budować długotrwałe relacje, aby zawsze czuli się w naszych salonach miło i komfortowo. Nasz personel dokłada wszelkich starań, aby zminimalizować stres, który często towarzyszy klientom podczas depilacji. 

Ponad 20 salonów w całej Polsce!

Jesteśmy liderem w branży i oferujemy naszym klientom profesjonalną depilację lędźwi i innych części ciała. Jeżeli chcesz się przekonać, dlaczego nasi klienci często do nas wracają, to zapraszamy do odwiedzenia jednego z salonów Time for Wax! 

Depilacja odcinka lędźwiowego

Włosy, które pojawiają się i rosną na naszym ciele, to rzecz absolutnie naturalna, do której jesteśmy przyzwyczajeni. Większość ludzi, zwłaszcza kobiet, decyduje się na pozbywanie się niechcianego owłosienia, aby skóra zawsze wyglądała na perfekcyjnie gładką, miękką w dotyku i jedwabistą. Na rynku możemy spotkać się z wieloma formami depilacji – pastą cukrową, maszynką jednorazową, laserem oraz depilacją woskiem. Stosowanie pasty cukrowej jest bardzo skuteczne, natomiast jest to proces bardzo czasochłonny i stosunkowo drogi. W przypadku maszynki do golenia depilacja jest naprawdę tania, natomiast ogolone włosy odrastają po kilku dniach, a pierwsze mogą być widoczne nawet po upływie kilkunastu godzin. Wynika to z tego, że podczas używania maszynki nie wyrywamy włosów wraz z cebulkami, tylko przycinamy je równo ze skórą. Laser jest opcją długotrwałą, która pozwala nam pozbyć się włosów na długo, natomiast jest to zabieg bardzo drogi, na który nie każdy może sobie pozwolić. Alternatywą dla tych wszystkich metod depilacji jest woskowanie, czyli pozbywanie się niechcianego owłosienia przy wykorzystaniu specjalistycznego wosku. Jest to zabieg bardzo szybki, nie wymagający dużo czasu. Właśnie taką formą depilacji zajmujemy się my, czyli Time for Wax. Kobiety najczęściej decydują się na depilację bikini, nóg, rąk lub pach, natomiast mężczyźni dużo częściej zmagają się z problemem owłosionych pleców, pośladków oraz właśnie lędźwi. Depilacja odcinka lędźwiowego jest przeprowadzana dokładnie tak samo, jak w przypadku innych części ciała – na skórę aplikuje się wosk, a następnie wyrywa się go wraz z przyklejonymi włosami.

Co warto wiedzieć o depilacji woskiem?

Jeżeli zdecydujesz się na depilację odcinka lędźwiowego lub innej części swojego ciała, musisz wiedzieć, że włosy nie powinny być ani za krótkie, ani za długie. W naszym salonie oferujemy dwa sposoby depilacji – naszym autorskim produktem Magic Wax oraz przy użyciu płynnego wosku paskowego. W przypadku Magic Wax zalecamy, aby długość włosa wynosiła około 1 centymetra. W przypadku wosku paskowego, najlepsza długość wynosi 0,5 centymetra. Włosy nie mogą być za krótkie, gdyż w takiej sytuacji istnieje duże prawdopodobieństwo, że wosk ich nie chwyci i ciało nie zostanie wydepilowane równomiernie. Również za długie włosy będą stanowiły problem, gdyż przyklejenie wosku będzie zdecydowanie utrudnione, a sam zabieg dużo bardziej bolesny. Jeżeli Twoje włosy są za długie, to zalecamy, abyś przyciął je we własnym domu nożyczkami. Dzięki temu zabieg będzie mniej bolesny i szybszy.

Jeżeli chcesz skorzystać z usługi depilacji odcinka lędźwiowego lub innej części ciała, to serdecznie zapraszamy Cię do jednego z naszych salonów. Prężnie rozwijamy się już od kilku lat i dążymy do tego, aby w każdym mieście znalazł się choć jeden salon Times for Wax. Aktualnie na terenie całej Polski posiadamy aż 28 salonów, które specjalizują się w profesjonalnej depilacji woskiem. Znajdź salon najbliżej siebie i umów się na wizytę! Uważasz, że depilacja woskiem nie może być bezbolesna? Zapraszamy do jednego z naszych salonów. Gwarantujemy, że się mylisz!

Close Menu