nasze usługi

Depilacja palców

W Time for Wax do depilacji wykorzystujemy nasz autorski wosk – Magic Wax, który umożliwia szybką i praktycznie bezbolesną depilacje. Jeżeli chcesz przekonać się, że depilacja nie musi być bolesna, to już dziś zapraszamy Cię do jednego z naszych salonów!

Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji palców, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Cennik zabiegu depilacji palców

Wykwalifikowane kosmetyczki

W salonach Time for Wax pracują uzdolnione kosmetyczki, które nie tylko posiadają wysokie umiejętności, ale również ogromną wiedzę na temat depilacji 

Troska o dobro klienta

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci czuli się w naszych salonach komfortowo. Minimalizujemy stres związany z depilacją woskiem!

Depilacja woskiem palców

Aktualnie posiadamy 20 salonów Time for Wax, które zajmują się profesjonalną depilacją woskiem palców oraz innych części ciała.

Profesjonalna depilacja palców woskiem

Pięknie opalona, gładka i nawilżona skóra zawsze będzie prezentowała się dobrze i stanie się naszą wizytówką. Jednakże, aby całość prezentowała się nienagannie, warto zadbać również o to, aby nasze ciało było pozbawione nieestetycznego owłosienia. Metod depilacji, które są dostępne na rynku jest bardzo wiele. Można skorzystać z maszynek jednorazowych, które jednak wymagają bardzo częstego golenia, można również wybrać laser, który jest metodą skuteczną, ale bardzo kosztowną. Alternatywą, która pozwoli Ci pozbyć się włosków na dłużej, a do tego nie nadwyręży Twojego portfela, jest depilacja woskiem. Dzięki tej metodzie możesz pozbyć się szybko i skutecznie niechcianych włosów, a do tego jednorazowy zabieg pozwala cieszyć się gładką, jedwabista skórą nawet kilka tygodni. Depilować woskiem można każdą część ciała – również ręce. Nieprawdą jest, że depilacja rąk prowadzi do tego, że włosy rosną gęstsze, ciemniejsze i dłuższe. Podobnie, jak w przypadku innych miejsc na ciele, wosk stosowany regularnie osłabia włosy, które stają się cieńsze i mniej widoczne oraz rzadsze. Depilacja rąk to nie tylko ramiona oraz przedramiona, ale również dłonie i… palce! Tak, wiele osób, w tym również kobiet, ma problem z ciemnymi włoskami, które pojawiają się wzdłuż palców. W Time for Wax stosujemy nowoczesne produkty, które w szybki, bezpieczny i bezbolesny sposób pozwalają pozbyć się owłosienia również z tak delikatnej skóry, która pokrywa palce.

Posiadamy ponad 20 salonów w całej Polsce!

Time for Wax to sieć profesjonalnych salonów, które specjalizują się w depilacji woskiem całego ciała. Na terenie kraju mamy już ponad 20 salonów, a nasza marka coraz bardziej zyskuje na popularności. Zatrudniamy i szkolimy setki kosmetyczek, które posiadają ogromną wiedzę oraz bardzo duże umiejętności. Dbamy nie tylko o zadowolenia naszych klientów z samej oferowanej usługi, ale również staramy się, aby każda Twoja wizyta przebiegła w przyjaznej, ale również intymnej atmosferze. Zależy nam na tym, abyś w każdym z naszych salonów czuł się wyjątkowo i mógł obdarzyć nas zaufaniem. Pracujemy w sterylnych warunkach, nasze gabinety są zawsze czyste, a my podczas pracy stawiamy na higienę. Podczas nakładania wosku korzystamy ze specjalnych szpatułek, a każda kolejna porcja produktu, która została zaaplikowana na skórę klienta, jest nakładana nowym patyczkiem. Dzięki takiemu rozwiązaniu zachowujemy maksimum bezpieczeństwa. Jest to najlepsza i najbardziej higieniczna opcja.

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług i zobaczyć, że depilacja woskiem wcale nie musi być bolesna – zapraszamy do jednego z wielu salonów!

Close Menu