nasze usługi

Depilacja paska pomiędzy piersiami

W Time for Wax pracujemy przy użyciu zarówno wosku płynnego, jak i naszego autorskiego produktu Magic Wax, który umożliwia szybką i praktycznie bezbolesną depilację. Jeżeli chcesz się przekonać, że depilacja woskiem jest świetną alternatywą do walki z niechcianym owłosieniem – zapraszamy do jednego z naszych salonów. 

Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji paska pomiędzy piersiami, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera! 

Cennik zabiegu depilacji paska pomiędzy piersiami

Wykwalifikowane, doświadczone kosmetyczki

W naszych salonach pracują uzdolnione kosmetyczki, które posiadają ogromne doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności, dzięki czemu skutecznie przeprowadzą Cię przez cały proces depilacji ciała. 

Troska o zadowolenie klienta

W Time for Wax wykonujemy profesjonalne zabiegi depilacji, ale również dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient czuł się u nas wyjątkowo. Dbamy o komfort i zadowolenie naszych klientów. 

Prawie 30 salonów w całej Polsce

Na terenie całej Polski aktualnie znajduje się 28 salonów Time for Wax. Jeżeli chcesz znaleźć jeden z nich w swojej bliskiej okolicy, to skorzystaj z naszej wyszukiwarki. 

Depilacja woskiem paska pomiędzy piersiami

Time for Wax to sieć już ponad 20 salonów, które na terenie całej Polski świadczą usługi profesjonalnych zabiegów depilacji woskiem. Dzięki korzystaniu z naszych usług możesz mieć pewność, że Twoja skóra zawsze już będzie miękka, gładka i przyjemna w dotyku. Oferujemy zabiegi depilacji całego ciała, w tym również depilację woskiem paska pomiędzy piersiami. Wiele kobiet ma problem z tym właśnie miejscem, a zabieg przy użyciu wosku pozwala pozbyć się tego niechcianego problemu nawet na okres kilku tygodni! Co więcej, warto wiedzieć, że regularna depilacja woskiem sprawia, że osłabia się macierz, dzięki czemu włoski odrastają cieńsze, mniej widoczne i dużo rzadsze. Trzeba tylko pamiętać o systematyczności. W Time for Wax stawiamy na profesjonalizm w każdym aspekcie. W pierwszej kolejności dużą wagę przywiązujemy do obsługi klienta. Chcemy, abyś czuła się w naszym salonie komfortowo, a zabieg przebiegał bez zbędnego stresu i skrępowania. Nasze kosmetyczki poza wiedzą i umiejętnościami w zakresie depilacji woskiem, doskonale wiedzą, jak powinno się rozmawiać z klientem, aby zredukować poziom jego stresu do minimum. Zanim nasze kosmetyczki rozpoczną swoją pracę, to przechodzą wiele szkoleń wewnętrznych, na których zdobywają zarówno wiedzę, jak i umiejętności praktyczne. Szkolenia kończą się egzaminami. Takie rozwiązanie pozwoliło nam wyszkolić setki specjalistek, które dokładnie wiedzą, jak powinna przebiegać depilacja woskiem. Równie ważnym czynnikiem w naszych salonach jest sterylna, higieniczna praca. Każdorazowo gabinet po przeprowadzonym zabiegu jest dokładnie zdezynfekowany, aby zapewnić naszym klientom maksimum bezpieczeństwa. Korzystamy z jednorazowych środków higienicznych – prześcieradeł, rękawiczek, szpatułek do nakładania wosku oraz stringów, które są niezbędne podczas depilacji bikini. W naszej pracy wykorzystujemy tylko najlepsze produkty, dlatego do depilacji używamy płynnego wosku, który zrywa się z ciała przy użyciu pasków oraz naszego autorskiego produktu – Magic Wax.

Depilacja paska pomiędzy piersiami woskiem – przeciwwskazania do zabiegu

Zabieg depilacji woskiem nie jest inwazyjny i jest całkowicie bezpieczny. Oczywiście, czasem zdarza się, że mogą pojawić się podrażnienia, dlatego warto dokładnie zapoznać się ze wszelkimi przeciwwskazaniami, które mogą Cię z tego zabiegu wykluczyć. Podczas pierwszej wizyty kosmetyczka przeprowadza z Tobą wywiad, aby dowiedzieć się, czy kwalifikujesz się do depilacji. Pierwszym czynnikiem, który może Cię wykluczyć, jest przewlekła choroba skóry, np. łuszczyca lub przyjmowanie leków retinopochodnych. Nie możesz wykonać depilacji, jeśli na Twojej skórze występują siniaki, zadrapania, żylaki lub popękane naczynka krwionośne. Nałożenie wosku na uszkodzoną skórę może spowodować poważne konsekwencję, np. podrażnienia lub nawet przerwanie ciągłości skóry. Depilacja woskiem w pewnym stopniu osłabia skórę, dlatego niezwykle istotne jest, aby była ona gładka i pozbawiona ranek. Podczas rozmowy z kosmetyczką poinformuj ją również o tym na co jesteś uczulona, aby nie okazało się, że w stosowanym przez nas wosku, znajduje się składnik, który Cię uczula. Może to powodować powstanie reakcji alergicznej.

Masz problem z niechcianym owłosieniem i chcesz, aby Twoja skóra w końcu była idealnie gładka? Serdecznie zapraszamy Cię do odwiedzenia jednego z naszych salonów! Time for Wax działa w wielu miastach. Jeżeli po raz pierwszy będziesz odwiedzała jeden z naszych salonów, to koniecznie skorzystaj ze zniżki -30% na pierwszą depilację! Warto również obserwować nasze konto na Instagramie oraz dać “like” na Facebooku. To właśnie tam regularnie pojawiają się informację o nowych zniżkach i promocjach, z których możesz korzystać i depilować swoje ciało w bardzo atrakcyjnych cenach! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat depilacji woskiem, to serdecznie zapraszamy na naszego bloga oraz nasz kanał na YouTube!

Close Menu