nasze usługi

Depilacja policzki

W salonach Time for Wax możesz skorzystać z profesjonalnej depilacji policzków woskiem. Nasza oferta jest skierowana zarówno dla Pań, jak i dla Panów. Zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów!

Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji policzków, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Cennik zabiegu depilacji policzków

Znajdź salon blisko Twojego domu

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź salon Time for Wax w Twojej bliskiej okolicy.

Bezbolesna depilacja policzków

Decydując się na depilację twarzy wybierz nasz autorski produkt Magic Wax, który sprawia, że depilacja przestaje być bolesna. 

Najszybsza depilacja woskiem policzków

Depilacja już w 15 minut! Szybko, skutecznie i profesjonalnie. Ciesz się piękną skórą na dłużej!

Depilacja woskiem policzków – sprawdź ofertę Time for Wax!

Serdecznie zapraszamy do jednego z naszych salonów, których obecnie na terenie całej Polski jest już ponad 20! Oferujemy naszym klientom profesjonalne zabiegi depilacji woskiem całego ciała. Time for Wax tworzą ludzie. Pracujemy w miłej, przyjacielskiej atmosferze i zależy nam na tym, aby nasi klienci równie dobrze czuli się w naszych salonach. Kosmetyczki, które wykonują zabiegi depilacji, przed rozpoczęciem pracy uczestniczyły w dziesiątkach szkoleń, które pozwoliły im zdobyć najlepsze umiejętności i całą masę wiedzy. Dodatkowo, szkolimy również naszych pracowników z komunikacji z klientem, aby potrafili zminimalizować stres i zapewnić miłą atmosferę podczas trwania zabiegu. Każda depilacja odbywa się w odpowiednio przygotowanym gabinecie, który pozwala zapewnić komfort zarówno klientowi, jak i kosmetyczce wykonującej zabieg. Każdorazowo po wykonanej depilacji gabinet jest dokładnie sprzątany, aby warunki były jak najbardziej sterylne. Higiena w naszej branży jest niezwykle ważna, dlatego podczas pracy korzystamy z jednorazowych produktów higienicznych. Do nakładania wosku używamy specjalistycznych szpatułek. Podczas trwania zabiegu możemy zużyć ich nawet kilkadziesiąt. Wynika to z faktu, że w trosce o bezpieczeństwo klienta, każdą kolejną warstwę wosku, którą nakładamy na skórę, aplikujemy nowym, nieużywanym patyczkiem. Przychodząc do Time for Wax możesz więc być pewien, że cały zabieg będzie niezwykle sterylny i higieniczny.

Depilacja policzków woskiem – co warto wiedzieć o depilacji?

Jeżeli podjąłeś już decyzję i postanowiłeś skorzystać z usług depilacji woskiem w Time for Wax, to bardzo się cieszymy i serdecznie zapraszamy! Co powinieneś wiedzieć przed pierwszą wizytą w naszym salonie? Przede wszystkim to, że włosy, które chcesz wydepilować, muszą być odpowiedniej długości. Jeżeli będą za krótkie, to wosk może ich “nie złapać”, co będzie skutkowało niedokładną depilacją. Jeżeli natomiast będą za długie, to depilacja będzie niezwykle bolesna. Może ona również powodować powstanie silnych podrażnień i zaczerwienień na depilowanej skórze. W Time for Wax stosujemy dwa produkty – paskowy wosk płynny oraz nasz autorski specyfik – Magic Wax. W przypadku paskowego wosku płynnego zalecane jest, aby depilowane włosy miały długość około 0,5 centymetra. Mogą być dłuższe o kilkanaście milimetrów, ale na pewno nie mogą być krótsze. Jeżeli chcesz, aby kosmetyczka przy depilacji użyła Magic Wax (jest to wosk, który nie przykleja się bezpośrednio do skóry, tylko pokrywa włosy, dzięki czemu depilacja jest mniej bolesna), to Twoje włoski powinny mieć długość około 1 centymetra. Magic Wax zatopi się w nich i usunie je wraz z cebulkami. Jeżeli włoski, które chcesz usunąć, są za długie, to zalecamy, abyś przed zabiegiem przyciął je w domu nożyczkami.

Rabat dla nowych klientów oraz program lojalnościowy dla stałych bywalców Time for Wax!

Doceniamy wszystkich klientów – zarówno tych, którzy po raz pierwszy trafiają do jednego z naszych salonów, jak i tych, którzy regularnie korzystają z naszych usług depilacji woskiem. Dla jednych i drugich przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki na naszą ofertę. Jeżeli jesteś nowym klientem, to koniecznie już dziś zapisz się do naszego newslettera. Formularz znajdziesz na naszej stronie. Nie przejmuj się – nie będziemy wysyłać Ci tysięcy maila w miesiącu. Będą to raczej dwie – trzy wiadomości, które będą informować Cię o wszystkich zniżkach, z których możesz skorzystać. Co więcej, zapisanie się do newslettera spowoduje, że na podany adres e-mail otrzymasz specjalny kod, który daje Ci możliwość skorzystania z 30% zniżki na pierwszą wizytę. Kwota dotyczy całej naszej oferty. Dla stałych klientów przygotowaliśmy jeszcze atrakcyjniejszą ofertę, która sprawi, że niektóre wizyty będą dla Was całkowicie darmowe! Nasz program lojalnościowy opiera się na zbieraniu punktów. Zasada jest prosta – im częściej depilujesz u nas swoje ciało, tym większe zniżki otrzymujesz. Jeżeli robisz to sporadycznie, na przykład raz na 2-3 miesiące, to każdorazowo na Twoje konto jest naliczana kwota w wysokości 5% wartości wizyty, która się odbyła. Możesz skorzystać z tych punktów co szósta wizytę. Dla klientów, którzy depilują się jeszcze częściej, mamy coś lepszego! Jeżeli między Twoją pierwszą, a drugą wizytą minęło mniej niż 21 dni, to zamiast 5% na Twoje konto naliczymy aż 10%. Jednak, to jeszcze nic! Jeżeli w ciągu 3 miesięcy, czyli 90 dni, odwiedziłeś jeden z naszych salonów ponad 5 razy, to na Twoje konto wpłynie dodatkowe 10% wartości wszystkich usług, z których korzystałeś w ciągu tych 90 dni. Uzbierana kwota może być na tyle atrakcyjna, że okaże się, że kolejna wizyta będzie całkowicie darmowa!

Serdecznie zapraszamy do śledzenia Time for Wax w social mediach! Daj nam like na Facebooku, zaobserwuj konto na Instagramie i zasubskrybuj kanał na YouTube. Gwarantujemy Ci, że to właśnie Ty jako pierwszy będziesz otrzymywał informację o wszystkich obowiązujących promocjach. Do zobaczenia w jednym z naszych salonów!

Close Menu