nasze usługi

Depilacja pośladków

W naszych salonach możesz skorzystać z profesjonalnych usług, czyli depilacji woskiem pośladków lub innych części ciała. Oferta skierowana jest zarówno dla Panów, jak i dla Pań, które mają problem z niechcianym owłosieniem. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów!

wrastające włosy
Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji pośladków, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera! 

Cennik zabiegu depilacji pośladków

Znajdź salon blisko Twojego domu!

Jeżeli nie wiesz, jak znaleźć salon, który znajduje się najbliżej okolicy, w której mieszkasz, to skorzystać z naszej wyszukiwarki, którą znajdziesz w zakładce “Znajdź salon”. 

Bezbolesna depilacja pośladków

Decydując się na depilację pośladków wybierz nasz autorski produkt Magic Wax, który sprawia, że depilacja staje się praktycznie bezbolesna. 

Najszybsza depilacja woskiem w Polsce!

Nasze kosmetyczki depilują szybko i sprawnie, dzięki czemu sam zabieg może trwać zaledwie 15 minut! 

Depilacja pośladków woskiem

Czy ktokolwiek wyobraża sobie, aby nie depilować się w XXI wieku? Nie? Zgadzamy się z tym absolutnie! Wydepilowane, piękne i zadbane ciało, to idealna wizytówka dla każdego. Poza klasyczną depilacją pach, nóg, rąk oraz bikini, istnieją bardziej problematyczne miejsca na naszym ciele, które mogą sprawiać, że nie będziemy czuli się atrakcyjnie. Problem z owłosionymi plecami oraz pośladkami dotyczy w dużej mierze głównie mężczyzn, natomiast tego typu owłosienie pojawia się również u niektórych kobiet. Jest to związane na przykład z problemami hormonalnymi. Trzeba powiedzieć wprost – mocno owłosione pośladki niekoniecznie wyglądają atrakcyjnie, dlatego warto zastanowić się nad depilacją i pozbyciem się niechcianych włosów. Depilacja woskiem pośladków przyniesie nie tylko korzyści estetyczne, ale również higieniczne. Gęsta warstwa włosów może mieć tendencję do wydzielania dużych ilości potu, co nie jest komfortowe – zwłaszcza w ciepłe miesiące w ciągu roku, czyli wiosną i latem. Rozwiązaniem problemu związanego z nadmierną ilością włosów na pośladkach jest depilacja woskiem. Pozwala ona na szybkie i sprawne pozbycie się owłosienia. Jednorazowy zabieg wystarcza na około 4 tygodnie. Po upływie tego czasu należy go regularnie powtarzać, gdyż włosy zaczynają odrastać. Systematyczne przeprowadzanie zabiegu depilacji woskiem pośladków sprawi, że nasze włosy staną się rzadsze, jaśniejsze oraz cieńsze. Nie będą również odrastać aż tak szybko. W Time for Wax zajmujemy się profesjonalnymi zabiegami depilacji woskiem, które wykonujemy na praktycznie wszystkich częściach ciała. Jeżeli jesteś zainteresowany tego typu usługą, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych już 28 salonów w całej Polsce.

Z jakich produktów korzystamy podczas depilacji?

Do wykonywania depilacji wykorzystujemy produkty najwyższej jakości, które są całkowicie bezpieczne oraz testowane i sprawdzane przez nas wielokrotnie. Oferujemy naszym klientom najwyższą jakość usług, aby każda wizyta w naszym salonie była przyjemna i przebiegała w przyjaznej atmosferze. Do depilacji stosujemy dwa produkty: płynny, paskowy wosk o niskiej temperaturze topnienia oraz nasz autorski produkt, czyli kultowy Magic Wax. Każdy z tych produktów rekomendujemy do innego rodzaju zabiegów. W przypadku wosku paskowego zalecamy stosowanie go przy dużych partiach ciała – plecach, klatce piersiowej, czy właśnie pośladkach. Magic Wax natomiast świetnie sprawdzi się do mniejszych partii ciała – rąk, wąsika, czy depilacji bikini. Wosk paskowy jest nakładany na skórę, a następnie zrywany przy pomocy specjalistycznego paska, który jest wykonany ze 100% bawełny. W przypadku Magic Wax stosowanie pasków jest zbędne. Wosk zrywa się ze skóry bezpośrednio. To, co charakteryzuje ten produkt i wyróżnia go na tle innych, które są dostępne na rynku, to fakt, iż nie przykleja się on bezpośrednio do skóry, tylko i wyłącznie do włosków. Włosy zatapiają się w Magic Wax, a następnie są szybko i skutecznie wyrywane wraz z cebulkami. Zastosowanie tego produktu sprawia, że depilacja jest dużo przyjemniejsza i mniej bolesna, a szansę wystąpienia podrażnienia są zniwelowane do minimum. Jest to rozwiązanie dla osób, które posiadają bardzo wrażliwą skórę – skłonną do podrażnień oraz zaczerwienień. Również Ci, którzy mają niski próg bólu i zwyczajnie boją się tego rodzaju depilacji, pokochają ten produkt na zabój i już nigdy nie będą chcieli skorzystać z innej metody depilacji.

Dlaczego warto zdecydować się na jeden z salonów Time for Wax i depilację pośladków woskiem?

Depilacja woskiem jest metodą usuwania włosów, która budzi bardzo wiele kontrowersji. Wielu ludzi uważa, że jest to depilacja bardzo inwazyjna, która zawsze prowadzi do sporych podrażnień, a nawet zapalenia mieszków włosowych. Oczywiście, źle przeprowadzona depilacja woskiem może nieść za sobą tego typu konsekwencje, dlatego warto wybierać miejsca, w których tego typu zabiegi są przeprowadzane profesjonalnie. Takim miejscem jest właśnie Time for Wax. Depilacja woskiem to nie tylko nasza praca, ale również pasja. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – zależy nam na tym, abyście dobrze i komfortowo czuli się w naszych salonach oraz zawsze byli zadowoleni po wykonanym zabiegu. Time for Wax tworzą przede wszystkim wyspecjalizowani pracownicy. Nasze kosmetyczki przeszły wiele szkoleń. Posiadają zarówno dużą wiedzę na temat depilacji, jak i odpowiednie umiejętności. Dzięki temu połączeniu dajemy Ci gwarancję, że trafiając do naszego salonu raz – zostaniesz na dłużej. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to niezwykła dbałość o higienę – zarówno samego gabinetu zabiegowego, jak i podczas całego procesu wykonywania depilacji. Podczas zabiegu wykorzystujemy nawet dziesiątki drewnianych, jednorazowych szpatułek, którymi aplikujemy wosk na Twoją skórę. Mamy prostą zasadę – jedno namoczenie szpatułki woskiem i do kosza! Nigdy nie używamy jednego patyczka więcej niż dwa razy. Dzięki temu gwarantujemy naszym klientom najwyższą możliwą higienę podczas zabiegu oraz bezpieczeństwo. Jeżeli chcesz skorzystać z naszych profesjonalnych usług depilacji woskiem, to koniecznie odwiedź jeden z 28 salonów, które są dostępne w większych miastach na terenie całej Polski. Jeżeli chcesz być na bieżąco ze wszystkim co się u nas dzieje – również z aktualnymi promocjami oraz zniżkami na zabiegi, to zapraszamy do polajkowania naszego konta na Facebooku oraz zaobserwowania nas na Instagramie. Dla nowych klientów przygotowaliśmy zniżkę na pierwszy zabieg w wysokości 30%, a dla stałych gości naszych salonów program lojalnościowy, który polega na tym, że im więcej i częściej korzystasz z naszych usług, tym większa kwota jest nabijana na Twoje konto. Uzbieraną na nim sumę możesz wykorzystać w naszym salonie na dowolnie wybrany zabieg. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i sprawdzenia na własnej skórze, że depilacja woskiem może być przyjemna i bezbolesna!
Close Menu