Depilacja tułowia u mężczyzn – dlaczego warto wykonać zabieg w salonach Time for Wax?

Depilacja tułowia u mężczyzn to coraz bardziej popularny zabieg, na który decyduje się coraz większa liczba Panów. Wynika to nie tylko z aspektów wizualnych, lecz także higienicznych i sportowych. Gładkie, pozbawione zbędnego owłosienia ciało znacznie lepiej się regeneruje (jest to szczególnie ważne dla kolarzy, którzy są narażeni na upadki) oraz podkreśla muskulaturę. Sportowcy, którzy decydują się na zabieg depilacji, doceniają to rozwiązanie ze względu na fakt, że łatwiej im zachować idealną czystość i higienę w trakcie codziennych treningów i zawodów sportowych. 

W naszych salonach depilację wykonujemy przy wykorzystaniu dwóch produktów: klasycznego wosku paskowego oraz naszego autorskiego produktu Magic Wax, który zapewnia skuteczne i bezbolesne usunięcie zbędnego owłosienia. Niezależnie od tego, na jaki produkt się zdecydujesz, efekty depilacji z pewnością przerosną Twoje oczekiwania!

meski tor s2

Jakie części ciała możesz poddać depilacji?

Jeśli zastanawiasz się, jakie części ciała możesz poddać depilacji w ramach zabiegu tułowia, to z przyjemnością pomożemy Ci rozwiać wątpliwości. Oferujemy depilację wielu części ciała jak m.in.: 

 • depilacja klatki piersiowej,
 • depilacja pośladków,
 • depilacja brzucha,
 • depilacja szyi,
 • depilacja torsu,
 • depilacja odcinka lędźwiowego, 
 • depilacja pleców, 
 • depilacja karku. 

Jeśli chodzi o depilację woskiem tułowia u mężczyzn, warto pamiętać, że jest to bezpieczny zabieg, który można wykonać w każdym wieku. Niemniej jednak istnieją pewne przypadłości, które mogą uniemożliwić przeprowadzenie takiej depilacji. Wśród nich znajdują się choroby skórne (trądzik, egzema, zakażenia bakteryjne i grzybicze, stany zapalne i ropne, cukrzyca oraz uczulenie na składniki wosku). W przypadku wystąpienia któregokolwiek z tych problemów warto skonsultować się z lekarzem przed podjęciem decyzji o depilacji woskiem tułowia. Dzięki temu można uniknąć ryzyka

Jakie oferty promocyjne są dostępne w naszych salonach?

Wszystkie aktualne rabaty i oferty promocyjne znajdziesz na górze naszej strony internetowej w zakładce Promocje. Dodatkowo oferujemy stałe rabaty dla naszych klientów:

 • 30% rabatu dla nowych klientów – wystarczy zapisać się do naszego newslettera, a otrzymasz 30% zniżki na swoją pierwszą wizytę. Ponadto, na drugą wizytę oferujemy rabat w wysokości 20%, a na trzecią 15%,
 • rabat urodzinowy – jeśli odwiedzisz nasz salon w miesiącu swoich urodzin, otrzymasz 30% zniżki na całą depilację,
 • akcja polecaj i zyskaj – jeśli polecisz nas swoim znajomym, Ty i polecana osoba otrzymacie 35% zniżki na kolejną depilację.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów i zapoznania się z pełną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej! W razie pytań prosimy o kontakt – z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

Close Menu