nasze usługi

Depilacja tyłu bikini woskiem dla kobiet

Szukasz skutecznego rozwiązania, które pozwoli Ci na usunięcie włosów woskiem z okolic bikini? Świetnie trafiłaś. Zapraszamy do jednego z 21 salonów Time for Wax w całej Polsce. Nasze kosmetyczki zadbają o Twój komfort podczas zabiegu. A Ty zyskasz idealnie gładką skórę, przekonaj się!

Zobacz też

Dlaczego kobiety decydują się na depilację tyłu bikini woskiem?

Gładka skóra w przestrzeni między pośladkami to wiele korzyści. Pozbycie się owłosienia z tamtych okolic niesie za sobą wiele korzyści. Między innymi ma to istotny wpływ na aspekty higieniczne. Ciemne i grube włosy w okolicach tylnego bikini głębokiego sprawia, że łatwiej utrzymać nam czystość – na włosach nie osadzają się bakterie i drobnoustroje. Dodatkowo ma to również korzyść estetyczną. Wiele kobiet decyduje się na depilację tyłu, właśnie ze względu na zwiększenie pewności siebie. Gładka skóra w tych okolicach poprawia im nastrój, ponieważ czują się zadbane.

Depilacja tyłu bikini – czemu warto wybrać właśnie wosk?

Jako sieć salonów Time for Wax specjalizujemy się w depilacji woskiem. Spośród wszystkich dostępnych na rynku metod depilacji, nie bez powodu wybraliśmy właśnie tą. Depilacja woskiem to optymalne rozwiązanie pod każdym kątem – ekonomicznym, bezpieczeństwa, wygody i efektu. Maszynka do golenia często powoduje podrażnienia i musi być powtarzana co kilka dni. Tak samo wypada pasta cukrowa i krem do depilacji, które usuwają wyłącznie włoski powyżej powierzchni skóry. Włosy szybko zaczynają odrastać. Epilacja laserowa, czyli trwałe usuwanie włosów za pomocą laserów dostępnych na rynku, jest skuteczna. Jednak znacząco obciąża budżet – jest to najbardziej kosztowna ze wszystkich metod.
Od kilkunastu lat działamy w branży depilacji woskiem i jesteśmy pewne, że to właśnie ta metoda jest najbardziej przyjazna. Potwierdzają to nasze stałe klientki. Zapewniamy, że zabieg przebiega sprawnie i komfortowo.

Jak przebiega zabieg depilacji woskiem tyłu bikini?

W każdym z salonów Time for Wax dostępna jest toaleta, do której zostaniesz zaproszona przed zabiegiem. Tam możesz skorzystać z bidetu i przygotować się do wizyty. To duże udogodnienie dla klientek, szczególnie dla tych zabieganych, które cenią sobie swój czas i komfort. Następnie kosmetyczka omówi z Tobą przeciwwskazania do zabiegu (jeśli to Twoja pierwsza wizyta) lub efekty poprzedniej depilacji (jeśli jesteś naszą stałą klientką). Podpowiemy Ci, jak odpowiednio ułożyć się na łóżku zabiegowym, aby dotrzeć do depilowanych okolic. Następnie nałożenie wosku, zerwanie i już – po wszystkim! 🙂 Całość nie trwa dłużej niż 15 minut.  

Z jakich produktów korzystamy do depilacji woskiem tyłu bikini?

Do każdej depilacji woskiem w Time for Wax masz możliwość wyboru dwóch rodzajów wosku:

  • wosku paskowego,
  • wosku twardego Magic Wax.

Do okolic wrażliwych – do których z pewnością należy depilacja woskiem tyłu bikini – polecamy depilację woskiem Magic Wax. To nasz autorski produkt, nad którego recepturą pracowaliśmy ponad 4 lata. Wszystko, aby zaoferować Ci jak najlepszy efekt z depilacji przy najmniejszym podrażnieniu skóry. Udało się! Magic Wax przykleja się do włosków i są one zrywane razem z cebulkami. Nie potrzebujemy do tego pasków, jak w przypadku klasycznego wosku. Po obu rodzajach depilacji zalecamy smarowanie skóry produktem regenerującym np. sudocremem.

Czemu warto przyjść na depilację tyłu bikini właśnie do Time for Wax?

Jest kilka powodów, dla których warto odwiedzić właśnie Time for Wax. Po pierwsze – jesteśmy liderem branży. Mamy ponad 20 salonów w całej Polsce i jesteśmy największą siecią depilacji woskiem. O wosku wiemy dosłownie wszystko! To dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć swoją własną linię produktów do pielęgnacji skóry po depilacji oraz opóźniającej wzrost włosów. Naszym priorytetem jest również higiena i bezpieczeństwo. Dlatego od początku istnienia naszej firmy przyświeca nam zasada „Jedna szpatułka, jedno nałożenie”. Do depilacji jednego obszaru zużywamy nawet ich kilkanaście. Każdorazowo trafiają do kosza. Pozwala to na utrzymanie maksymalnej czystości.
Zastanawiasz się nad zabiegiem depilacji tyłu bikini woskiem? Zapisz się do newslettera i odbierz 50% zniżki na start. Dla nowych klientek przygotowałyśmy program lojalnościowy, który pozwoli Ci obniżyć cenę kolejnych zabiegów. Dodatkowo zachęcamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych – jesteśmy na Facebooku, Instagramie i Tik Toku – gdzie często informujemy o aktualnych promocjach i konkursach.

Zapisz się na woskowanie tyłu bikini do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na woskowanie bikini w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkie Panie na woskowanie tyłu bikini!
Close Menu