Depilacja woskiem w salonach Time for Wax!

Depilacja woskiem to skuteczny zabieg kosmetyczny, który pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia z każdej części ciała. Jeżeli szukasz miejsca, w którym taka usługa zostanie wykonane szybko, starannie i bezpiecznie, to koniecznie odwiedź jeden z wielu salonów Time for Wax! Obecnie na terenie całej Polski znajduje się aż 20 salonów w największych miastach: Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Krakowie oraz Katowicach. 

Nadal zastanawiasz się, czy depilacja woskiem jest skuteczna? Już spieszymy z odpowiedzią! Depilacja przy wykorzystaniu wosku polega na równomiernym pokryciu depilowanej partii płynnym woskiem, a następnie oderwaniu go wraz z niechcianym owłosieniem. Dużą zaletą wosku jest fakt, że podczas depilacji włoski są usuwane wraz z cebulkami, dzięki czemu już po pierwszym zabiegu są one znacznie słabsze. Co więcej, odrastają wolniej, a regularna depilacja pozwala nam uzyskać efekt idealnie gładkiej skóry na wiele tygodni! W salonach Time for Wax oferujemy depilację woskiem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

 

Ile kosztuje depilacja woskiem?

Ile kosztuje depilacja woskiem?

Cena depilacji woskiem w naszych salonach jest uzależniona od kilku czynników. Pierwszym z nich jest oczywiście miejsce, które chcemy poddać zabiegowi usuwania włosków. Inną cenę zapłacimy, jeśli zdecydujemy się na depilację wąsika, a inną, gdy postawimy np. na bikini brazylijskie. Drugą istotną kwestią jest wybór wosku, który zostanie użyty do depilacji. Jednym z naszych produktów jest Magic Wax, autorski wosk, dzięki któremu depilacja jest znacznie mniej bolesna. Świetnie sprawdzi się np. do depilacji bikini oraz bardziej wrażliwych miejsc. Depilacja woskiem Magic Wax jest nieco droższa od klasycznego wosku, do którego wykorzystuje się specjalne bawełniane paski. 

W trosce o zadowolenie i satysfakcję naszych klientek i klientów przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety, które pozwolą sporo zaoszczędzić. Kilka z ciekawych pakietów, które oferujemy, to m.in.: 

  • całe nogi + bikini brazylijskie Magic Wax,
  • całe nogi + bikini french Magic Wax + Tył bikini,
  • całe nogi + bikini klasyczne Magic Wax,
  • ręce + pachy Magic Wax,


Szczegółowy cennik znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce Cennik. Zachęcamy również do skorzystania ze zniżek na pierwszy zabieg. Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie internetowej, a otrzymasz rabat w wysokości 30% na całą depilację.

Depilacja woskiem w salonach Time for Wax!

Jak często wykonuje się depilacje woskiem?

Średni czas utrzymania efektu depilacji woskiem wynosi około 3-4 tygodni i zależy od indywidualnego tempa wzrostu włosów. Co ważne, poszczególne partie ciała mogą mieć różną trwałość efektu.

Włosy rosną w różnych fazach, a niektóre z nich mogą być niewidoczne na powierzchni skóry podczas depilacji. Dlatego po pierwszych zabiegach część włosów może pojawić się szybciej niż pozostałe. Regularne wizyty w salonie pomogą wyrównać wzrost włosów, które staną się rzadsze, jaśniejsze i będą rosnąć wolniej. 

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z usług w jednym z salonów Time for Wax!

Jak często wykonuje się depilacje woskiem?
Close Menu