Depilacja woskiem dla kobiet – postaw na profesjonalny zabieg w salonach Time for Wax!

Depilacja woskiem dla kobiet wielu Paniom kojarzy się z bólem, dużym dyskomfortem oraz wrastającymi włoskami po wykonanym zabiegu. Oczywiście, takie scenariusze są możliwe, jednak wykonanie depilacji w sprawdzonym miejscu, w którym pracują wykwalifikowane kosmetyczki, pozwoli Ci cieszyć się z idealnie gładkiej i pięknej skóry przez wiele tygodni. Jeżeli szukasz miejsca, które oferuje bezpieczną, szybką i skuteczną depilację przy pomocy wosku, to koniecznie odwiedź jeden z wielu salonów Time for Wax, które znajdziesz w większości dużych miast. 

Depilacja woskiem dla kobiet obejmuje wiele partii ciała. Bez problemu depilujemy okolice bikini (french, klasyczne, brazylijskie), twarzy (brwi, wąsik, broda, policzki, baczki, czoło i nos), nóg (uda, łydki, kolana i stopy), rąk (przedramion, ramion, pach i palców) oraz tułowia (klatki piersiowej, brzucha, dekoltu, piersi, paska pomiędzy piersiami, szyi, ścieżki, pleców, pośladków i odcinka lędźwiowego).

Czy można depilować miejsca intymne woskiem?

Oczywiście, miejsca intymne, czyli tzw. okolice bikini, bez problemu można depilować woskiem. Jest to jeden z najczęstszych zabiegów depilacji, jakie wykonujemy w naszych salonach i cieszy się niegasnącą popularnością wśród naszych klientek. 

Aby odpowiednio przygotować się do tego typu zabiegu, warto przed wizytą zadbać o kilka aspektów. Dzień przed planowaną depilacją należy wykonać peeling danej partii, aby usunąć martwy naskórek i odsłonić włoski. Pamiętajmy, aby tuż przed zabiegiem nasza skóra była sucha i czysta. Starajmy się unikać nadmiernego przesuszenia ciała, które pod wpływem depilacji może być bardziej podatne na podrażnienia. Aby depilacja przebiegła pomyślnie, warto zadbać o odpowiednią długość włosków. Optymalna wynosi około od 0,5 do 1 cm. Podpowiemy, że włoski osiągają długość 0,5 cm po około 14 dniach od ostatniego golenia. 

Jeżeli obawiasz się, że depilacja woskiem dla kobiet okolic bikini będzie bolesna, możesz skorzystać z zabiegu przy wykorzystaniu naszego autorskiego wosku Magic Wax.

Depilacja woskiem dla kobiet – postaw na profesjonalny zabieg w salonach Time for Wax!

Czym jest nasz autorski wosk Magic Wax?

Magic Wax to 100% naturalny wosk do depilacji, który został wyprodukowany na bazie wosku pszczelego. Jego wyjątkowa formuła sprawia, że jest bardziej elastyczny i skuteczniejszy niż inne bezpaskowe woski. Dzięki temu, że wosk zatapia w sobie włosy, a nie przykleja się do skóry, ból podczas depilacji jest minimalny.

Jego niska temperatura topnienia sprawia, że aplikacja jest przyjemna i kojąca, jak ciepły masaż. Magic Wax jest również bezpieczny dla skóry, można go nakładać nawet kilkakrotnie na tę samą partię ciała bez ryzyka podrażnień.

To idealny wybór dla osób, które chcą się pozbyć zbędnego owłosienia w sposób łagodny i skuteczny. Wszystkie składniki Magic Wax są naturalne, co oznacza, że ​​można z niego korzystać bez obaw o szkodliwe skutki uboczne.

Dla naszych klientek przygotowaliśmy Cennik, w którym dostępne są również atrakcyjne pakiety na poszczególne partie ciała przy wykorzystaniu Magic Wax. W celu poznania szczegółów zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej! 

Close Menu