Depilacja woskiem mężczyzn w salonach Time for Wax

Depilacja woskiem jest popularnym sposobem usuwania niechcianego owłosienia zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Chociaż depilacja woskiem kojarzy się przede wszystkim z kobiecymi zabiegami kosmetycznymi, coraz więcej Panów również decyduje się na ten rodzaj depilacji, aby uzyskać gładką i zadbana skórę.

Depilacja woskiem mężczyzn może obejmować wiele partii ciała jak m.in.: 

  • depilacja twarzy (baczki, czoło, nos, policzki),
  • depilacja brwi (oferujemy również męską farbę do brwi, geometrię, hennę, laminację i stylizację brwi),
  • depilacja tułowia (pośladki, brzuch, klatka piersiowa, szyja, tors, odcinek lędźwiowy, plecy i kark),
  • depilacja rąk (ręce i pachy),
  • depilacja nóg (łydki, uda, kolana i stopy). 

W salonach Time for Wax masz możliwość wydepilowania dowolnej partii ciała lub skorzystania z atrakcyjnych pakietów, które pozwolą Ci sporo zaoszczędzić. Zapraszamy do zapoznania się z Cennikiem, który znajduje się na naszej stronie internetowej. 

Jakie pakiety depilacji dla mężczyzn oferujemy?

W naszej ofercie są dostępne różnorodne pakiety depilacji woskiem dla mężczyzn, które odpowiadają wielu potrzebom i stylom życia. Regularne korzystanie z wybranych pakietów osłabia włoski, które przy każdej depilacji są wyrywane wraz z cebulkami. To właśnie dlatego dzięki depilacji woskiem możesz cieszyć się gładką i zadbaną skórą przez długi czas!

Dla naszych klientów przygotowaliśmy kilka świetnych pakietów, które pozwolą Wam sporo zaoszczędzić: 

  • pakiet brodacza – to idealna propozycja dla mężczyzn, którzy chcą zadbać o wygląd swojej twarzy W salonach Time for Wax oferujemy depilację twarzy dla mężczyzn, która powstała z myślą o Panach, dla których ważna jest higiena i wygoda.
  • pakiet pływaka – to zabieg depilacji stworzony z myślą o miłośnikach sportów wodnych. Pakiet pływaka jest dostępny w dwóch wariantach: klasyczny wosk lub nasz autorski Magic Wax. Co więcej, jeśli mężczyźni uprawiający pływanie zdecydują się na depilację ciała, pozbawienie go owłosienia wpłynie korzystnie na ich aerodynamikę i zmniejszy opór wody,
  • pakiet biegacza – również dla biegaczy oferujemy pakiet z klasycznym woskiem lub z Magic Wax. Ten pakiet został stworzony z myślą o sportowcach, którzy chcą uniknąć podrażnień, otarć i zwiększyć komfort biegu,
  • pakiet triathlonisty – oferujemy standardowy pakiet triathlonisty lub pakiet triathlonisty z Magic Wax. To najlepsze rozwiązanie dla osób, które trenują pływanie, jazdę na rowerze oraz bieganie i chcą utrzymać idealnie gładką skórę przez długi czas, co zwiększy ich komfort w trakcie codziennych treningów i zawodów, 
  • pakiet kolarza – ostatnim pakietem, który jest dostępny w naszej ofercie, jest pakiet kolarza, który obejmuje dokładną depilację nóg oraz rąk. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą i odwiedzenia jednego z naszych salonów. Zachęcamy również do śledzenia zakładki Promocje na naszej stronie, gdzie regularnie informujemy klientów o nadchodzących i obowiązujących rabatach na depilację!

Close Menu