Depilacja woskiem dla sportowców

Pro-Capture One 01667

W XXI wieku owłosienie nie jest uznawane za symbol męskości, a gładkie ciało u mężczyzn już nie szokuje. Zabiegi depilacji woskiem u mężczyzn stają się coraz bardziej popularne. Współczesny mężczyzna to mężczyzna świadomy i zadbany, a wydepilowane ciało to symbol estetyki i higieny.  Depilacja woskiem nie jest powodem do wstydu czy tematem tabu. Depilacja woskiem jest łatwą, skuteczną i bezpieczną metodą walki z niechcianymi włoskami. 

Co daje depilacja woskiem?

DLA SPORTOWCÓW I ĆWICZĄCYCH

Depilacja woskiem jest niezwykle komfortowym rozwiązaniem.  Gładkie ciało jest sprzymierzeńcem intensywnej aktywności fizycznej. Pozbawiona włosków skóra sprawia, że szybciej goją się ewentualne rany i otarcia. Brak owłosienia pozwala wyeksponować ciało i zarysowane mięśnie. Gładka skóra to także kwestia wygody, w trakcie treningów można całkowicie skoncentrować się na ćwiczeniach oraz osiąganiu jak najlepszych rezultatów, bo gładka skóra to wygoda i brak dyskomfortu. 

PAKIETY DLA SPORTOWCÓW W TIME FOR WAX:

Nasze pakiety z pewnością przypadną do gustu każdemu mężczyźnie. Temu, który pozbywa się tylko zarostu na torsie i plecach, temu który chce pozbyć się włosów z okolicy pach, ale także temu odważnemu, który pozbywa się owłosienia z rąk i nóg – tych panów jest naprawdę wielu, szczególnie uprawiających sporty wodne, ceniących maksimum komfortu i higieny.

Zapraszamy wszystkich panów do naszych salonów! Umówisz się TUTAJ.  🙂 

Close Menu