Depilacja woskiem – jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo w jej trakcie

Martwisz się czy depilacja woskiem jest bezpieczna? W Time for Wax na pewno jest! Staramy się, żeby wszystko co robimy oraz jak robimy było bezpieczne dla Twojej skóry, higieniczne oraz niemal bezbolesne. Przekonaj się sama, jak to wygląda u nas 🙂

 

 

#1 Jedna szpatułka

 

Może zdziwić Cię, że nawet po depilacji niewielkich partii ciała, jak pachy w koszu ląduje nawet kilkanaście szpatułek. Dlaczego? Ponieważ wyznajemy zasadę: jedno nałożenie, jedna szpatułka. Co to oznacza? Kosmetyczka zanurza jednorazową szpatułkę w wosku, następnie przy jej pomocy nakłada wosk na Twoje ciało, a patyczek wędruje do kosza. To oznacza, że za każdym razem użyta jest nowa szpatułka, a Ty masz pewność, że jest to całkowicie bezpieczne dla Twojej skóry.

 

#2 Jednorazowe prześcieradło

 

Po każdej wizycie w boksie kosmetyczka zmienia prześcieradło na łóżku zabiegowym. To znaczy, że kładziesz się na świeżym, jednorazowym prześcieradle, na którym nikt przed Tobą nie był.

Masz pewność, że wszystko jest używane jedynie przez Ciebie i zachowane zostały standardy higieny.

 

#3 Twoja higiena

 

Zachowanie higieny obowiązuje wszystkich. Dlatego, jeśli decydujesz się na depilację bikini prosimy abyś umyła się w bidecie. To ważne, bo depilacja wymaga czystości. Poza tym pamiętaj, że zadbanie o higienę intymną poprawi Twój komfort psychiczny w trakcie bikini, ale również naszej kosmetyczce będzie przyjemniej wykonywać zabieg 🙂

 

#4 Produkty jednorazowe

 

Aby zapewnić Ci bezpieczeństwo używamy jednorazowych rękawiczek. To bardzo ważne, dzięki temu masz pewność, że Twoja skóra jest bezpieczna.

Depilacja bikini oznacza, że otrzymasz jednorazowe stringi. Dzięki temu masz komfort psychiczny w trakcie tego intymnego zabiegu oraz pewność, że wszystko jest higieniczne.

 

#5 Profesjonalna depilacja woskiem

 

Bezpieczeństwo to nie tylko higiena, to również profesjonalna kosmetyczka. Dlatego stawiamy na wieloetapowe szkolenie teoretyczne i praktyczne. Po szkoleniu każda nasza kosmetyczka jest pod opieką bardziej doświadczonej koleżanki – mentorki, dzięki niej szkoli warsztat i nabywa doświadczenia, żeby każda depilacja woskiem była komfortowa dla Ciebie.

Opracowaliśmy również autorskie metody depilacji, żeby depilacja była niemal bezbolesna, a przy tym szybka.

 

#6 Wszystko Ci powiemy

 

Kosmetyczka w trakcie depilacji będzie mówić Ci o wszystkim co robi. O tym, że talkuje skórę, nakłada wosk – zapyta czy ma on odpowiednią temperaturę. Będzie Ci mówić jak ułożyć ciało i jak naciągnąć skórę – to ostatnie jest ważne, żeby depilacja była jak najmniej bolesna.

 

Pamiętaj, że przed oraz na każdym etapie zabiegu możesz zadać pytanie naszej kosmetyczce i upewnić się, że jesteś bezpieczna. Zaufały nam tysiące klientek, zaufaj i Ty!

Close Menu