Jak pozbyć się nadmiernego owłosienia? Depilacja ciała mężczyzn

Nadmierne owłosienie na ciała to problem, który nie dotyczy tylko kobiet, lecz także mężczyzn. Włosy, które są na naszym ciele, mogą przeszkadzać z wielu powodów, a jednym z nich jest aspekt estetyczny. Dla wielu gładka, miękka i pozbawiona owłosienia skóra jest dużo bardziej atrakcyjna, a nadmierne owłosienia sprawia dyskomfort i może mieć negatywny wpływ na samopoczucie zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Innym istotnym powodem, dla którego wielu Panów decyduje się na zabieg depilacji woskiem i pozbycie się owłosienia, są problemy z higieną. Zwłaszcza w okolicach pach, krocza czy odbytu, owłosienie może prowadzić do gromadzenia się potu i bakterii, co zwiększa ryzyko nieprzyjemnego zapachu i infekcji.

Włosy na ciele mogą również utrudniać wykonywanie niektórych aktywności, takich jak np. uprawianie sportu. Włosy na klatce piersiowej, plecach czy nogach mogą powodować opór powietrza lub wody i wpływać na osiągane wyniki sportowe.

Właśnie z tych powodów tak wiele osób decyduje się na depilację i pozbycie się owłosienia na ciele.

Owłosienie na twarzy – jakie części ciała możesz poddać depilacji?

Depilacja twarzy mężczyzn to zabieg, który jest coraz bardziej popularny wśród Panów dbających o swój wygląd i komfort. Dzięki tej usłudze możesz uzyskać długotrwałe efekty, a sama depilacja przebiega szybko i sprawnie dzięki naszym wykwalifikowanym kosmetyczkom. W salonach Time for Wax stawiamy na przyjemną atmosferę podczas zabiegu, aby nasi klienci mogli czuć się swobodnie i komfortowo.

Jakie części twarzy mogą być depilowane i na jakie najczęściej decydują się Panowie? Są to: 

  • baczki,
  • czoło, 
  • nos,
  • policzki. 

Wszystkie te obszary możesz poddać depilacji lub skorzystać z gotowych, atrakcyjnych pakietów, które są naprawdę opłacalne. Ciekawą propozycją jest np. pakiet brodacza, który obejmuje policzki, brodę oraz szyja. Polecamy również pakiety:

  • twarz + brwi (policzki + wierzch nosa + nos + czoło + brwi)
  • pakiet brodacza

Jak często depilujemy woskiem twarz?

Zastanawiasz się, jak często powinieneś odwiedzać nasz salon, aby zawsze świetnie wyglądać? Jest to sprawa bardzo indywidualna, jednak szacuje się, że zabiegi depilacji woskiem powinny być wykonywane co 3-4 tygodnie. Jednak, jak wspominaliśmy, jest to kwestia indywidualna, gdyż u każdego klienta włosy rosną zupełnie inaczej. Niektórzy Panowie będą musieli odwiedzać nas częściej, a inni nieco rzadziej. 

Dla nowych klientów, którzy chcą nas odwiedzić pierwszy raz, przygotowaliśmy atrakcyjną promocję. Jeżeli zapiszesz się do naszego newslettera, to otrzymasz aż 30% zniżki na pierwszy zabieg depilacji! 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów, których w całej Polsce jest aż 20! Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą na naszej stronie i regularnego śledzenia zakładki Promocje, w której informujemy o aktualnych rabatach. 

Close Menu