Dlaczego warto depilować się woskiem cały rok? - Time for Wax

Dlaczego warto depilować się woskiem cały rok?

Jesień to czas leniwych, długich wieczorów i chłodnych dni. Temperatura na dworze nie zachęca nas do spędzania czasu aktywnie, czy nawet do opuszczania ciepłego łóżka. Ulubione letnie sukienki chowamy na dno szafy i zastępujemy je grubymi swetrami, rajstopami i spodniami. W naszej głowie rodzi się pokusa, żeby na ten czas zakopać się pod warstwami ubrań i zrezygnować z regularnej depilacji oraz pielęgnacji naszej skóry. Jednak, aby cieszyć się piękną, gładką skórą przez cały rok i nie denerwować się kilka tygodni przed wymarzonym urlopem, trzeba zadbać o nią również (a może nawet szczególnie 😉) w zimne dni, kiedy jedyne czego pragniemy to pić gorącą czekoladę i schować się pod kocem.

Z dzisiejszego artykułu dowiecie się, dlaczego warto regularnie depilować się woskiem, bez względu na porę roku.

Depilacja zimą – mniej problemów latem

Każdy zabieg depilacji woskiem osłabia i spowalnia odrastanie włosów. Dzięki regularnej depilacji w salonach Time for Wax będziesz mogła cieszyć się dłuższymi rezultatami. Co więcej, możesz mieć pewność, że podczas wakacji włosy będą zdecydowanie cieńsze i słabsze.  Depilacja latem będzie szybsza i mniej bolesna.

Zima to czas przesuszonej i zmęczonej skóry. W tym czasie szczególnie powinniśmy zwrócić uwagę na odpowiednie złuszczanie i nawilżanie. Pozbycie się martwego naskórka pomaga w regeneracji skóry i umożliwia lepsze wchłanianie się balsamów nawilżających, co z kolei pozwala zapobiec nadmiernemu przesuszaniu się skóry. Kolejnym plusem depilacji woskiem jest to, że skutecznie złuszcza naskórek.
W połączeniu z kosmetykami Time for Wax, które zapobiegają odrastaniu niechcianych włosków, będziesz mogła cieszyć się świetną kondycją swojej skóry przez cały rok!

Golenie maszynką = grubsze, silniejsze włosy

Nie od dziś wiadomo, że używanie maszynki do golenia sprzyja odrastaniu mocniejszych włosów. Jeśli w wakacje będziesz chciała powrócić do depilacji woskiem, a w zimie zdecydowałaś się na maszynkę, zabieg będzie mniej komfortowy. Warto, więc kontynuować depilację woskiem również jesienią i zimą.
Pamiętaj, jeśli boisz się bólu związanego z depilacją woskiem wybierz zabieg naszym autorskim woskiem Magic Wax, który jest praktycznie bezbolesny.

Odrastanie bez wstydu!

Jak wiemy minimalna długość włosków do depilacji woskiem wynosi 0,5-1cm. Zapuszczanie włosów latem, gdy upalne dni zmuszają do założenia krótkich spodenek, czy bluzki na ramiączka bywa niekomfortowe. W zimie ten problem znika, ponieważ bez problemu możemy je schować pod długimi spodniami i grubymi rajstopami 😉 Dzięki gładkiej i zdrowej skórze czujemy się bardziej komfortowo, dzięki czemu zyskujemy pewność siebie. 

Pamiętaj! Nic tak nie daje takiej przyjemności, jak moment, który możesz wykorzystać  dla siebie.
Nie rezygnuj z regularnej depilacji i ciesz się gładką, przyjemną skórą przez cały rok!
Umów się na wizytę już dziś!
Pamiętaj, że na pierwszy zabieg otrzymasz od nas 30% rabat

Close Menu