Bikini french - Time for Wax
nasze usługi

Bikini french

Jeżeli chcesz skorzystać z profesjonalnego zabiegu depilacji woskiem bikini french, to jesteś w dobrym miejscu. W salonach Time for Wax oferujemy naszym klientom usługi depilacji na najwyższym poziomie. Oferta bikini jest skierowana dla Pań, które chcą pozbyć się niechcianego owłosienia. Zapraszamy do jednego z naszych salonów.

Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji bikini french, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Jak znaleźć salon blisko Twojego domu?

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, która znajdziesz w zakładce “znajdź salon”i i odkryj Time for Wax w Twojej okolicy!

Bezbolesna depilacja bikini french

Jeżeli zależy Ci na tym, aby depilacja była praktycznie bezbolesna, to koniecznie wypróbuj zabieg z użyciem wosku Magic Wax. Gwarantujemy, że już nigdy nie będziesz chciała innego wosku! 

Najszybsza depilacja woskiem

Depilacja w naszych salonach trwa zaledwie kilkanaście minut. Zabieg przeprowadzany jest sprawnie, profesjonalnie i skutecznie. Ciesz się piękną skóra na wiele tygodni! 

Depilacja woskiem – bikini french – idealnie gładka skóra przez cały rok!

Zabieg depilacji bikini od lat cieszy się sporym zainteresowaniem wśród naszych klientek. Najpopularniejszym rodzajem depilacji bikini, którą wykonujemy, jest brazylian, a zaraz po nim najbardziej popularne jest wykonywanie właśnie bikini french. Dlaczego klientki tak chętnie wracają do naszych salonów? Przede wszystkim dlatego, że stawiamy na wysoką jakość oferowanych usług. Dotyczy to zarówno samego procesu depilacji woskiem, jak i wielu innych czynników. Czym jest Time for Wax? To przede wszystkim ludzie, których połączyła wspólna pasja. W naszych salonach zatrudniamy kosmetyczki, które są specjalistkami w swojej dziedzinie. Zanim rozpoczną pracę z klientami biorą udział w kilkudziesięciu szkoleniach, które dokładnie przygotowują je zarówno pod kątem nabywanych umiejętności, jak i poszerzania wiedzy dotyczącej depilacji, budowy włosa, czy komunikacji z klientem. Dbamy o to, aby nasi pracownicy budowali stałe relacje z klientami, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę, jak stresujący może być zabieg depilacji bikini, szczególnie, gdy odwiedzasz nasz salon po raz pierwszy. Kluczową kwestią są również dla nas warunki, w których pracujemy. Przykładamy dużą wagę do zasad bezpieczeństwa, abyś mogła czuć się komfortowo podczas wykonywanej depilacji. Nasze gabinety są regularnie dezynfekowane, każdy klient, który odwiedza nasz salon, ma wykonywany zabieg w odpowiednio wyczyszczonym i przygotowanym pokoju zabiegowym. Podczas naszej pracy korzystamy z jednorazowych produktów higienicznych, jak prześcieradła, ręczniki, rękawiczki oraz oczywiście majtki, które każda klientka ma na sobie podczas depilacji woskiem. Podczas zabiegu korzystamy również z jednorazowych szpatułek. Nasz system jest prosty. Jedno nałożenie wosku na skórę – jedna szpatułka. Każdorazowo jest ona wymieniana na nową, gdyż daje to naszym klientom 100% gwarancję bezpieczeństwa. Zależy nam na tym, abyś zawsze w naszych salonach mogła czuć się komfortowo!

Depilacja bikini french woskiem – na czym polega i z jakich produktów korzystamy?

Depilacja woskiem bikini french to zabieg, na który decyduje się 17% naszych klientek. Jest to rodzaj depilacji bikini, który jest bardzo zbliżony do brazyliana, w którym kosmetyczka usuwa wszystkie włosy z okolic intymnych. W przypadku bikini french włosy usuwa się tylko z zewnętrznych partii skóry. Depilujemy całe pachwiny oraz wzgórek łonowy. Podczas depilacji brazyliana usuwamy włosy z całości (można pozostawić dekoracyjny pasek), a w bikini french strefę środkową pozostawimy nienaruszoną. Depilujemy również wargi sromowe, jednak usuwamy owłosienie tylko z ich zewnętrznej części. W przypadku bikini french nie usuwamy również włosów, które rosną w okolicach między pośladkami. Kosmetyczka może również usunąć włosy ze ścieżki, czyli miejsca, która zaczyna się od wzgórka łonowego do samego pępka. Istotne jest, aby przy pierwszej depilacji przygotować się na to, że może być ona nieprzyjemna. Wynika to z faktu, iż regularne usuwanie włosów maszynką jednorazową spowodowało, że są one bardzo gęste i grube. Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie wosku Magic Wax, który jest naszą autorską formułą. Nad recepturą tego produktu pracowaliśmy kilka lat, dlatego doskonale wiemy, jak bardzo jest skuteczny, a jednocześnie bezpieczny dla delikatnej skóry bikini. Produkt jest wykonany na bazie wosku pszczelego, a wszystkie pozostałe składniki są również pochodzenia naturalnego. Największa zaletą tego produktu jest fakt, iż nie przylega on bezpośrednio do skóry, tylko pokrywa same włoski. To dzięki temu depilacja jest dużo bardziej komfortowa i mniej bolesna dla naszych klientek.

Jeżeli jesteś zainteresowaany profesjonalną depilacją woskiem bikini french lub innych partii ciała, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług jednego z naszych salonów! Obecnie na terenie Polski mamy ich już ponad 25, więc nie powinnaś mieć większego problemu z dostępnością ich w swoim mieście. Do zobaczenia w salonie!

Close Menu