our services

Legs epilation

If you want your legs to look beautiful and perfectly smooth all year round, not only in summer, then using Time for Wax services is a must! We have 20 salons throughout Poland that deal with professional wax epilation of legs and other parts of the body. A visit to our salon will be a real pleasure, so visit us today!

See Other Services

nogi
Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji nóg, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera! 

Bezpieczeństwo i higiena

W naszych salonach priorytetem zawsze jest dobro klienta – zarówno jakość wykonywanej usługi, jak i warunki, w których się ona odbywa. Właśnie dlatego podczas depilacji korzystamy nawet z kilkudziesięciu jednorazowych szpatułek, dzięki czemu depilacja jest bardzo higieniczna!

Jedyny taki salon w Polsce!

Time for Wax to pierwsza w Polsce sieć salonów, która zajmuje się tylko depilacją woskiem. Na rynku działamy od wielu lat, dzięki czemu jesteśmy liderem w branży! 

Depilacja z Magic Wax

Wiele osób rezygnuje z depilacji woskiem, gdyż boi się bólu, który może pojawić się podczas zabiegu. Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie naszego autorskiego produktu Magic Wax, czyli unikatowego wosku, który sprawia, że depilacja staje się praktycznie bezbolesna! 

Time for Wax – odkryj inny wymiar depilacji woskiem

Time for Wax to miejsce stworzone z myślą zarówno o kobietach, jak i o mężczyznach, którym zależy na tym, aby ich ciało zawsze pozostawało perfekcyjnie gładkie. Oferujemy profesjonalne – wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów zabiegi depilacji woskiem całego ciała. Depilacja woskiem nóg to jeden z najczęściej wykonywanych w naszym salonie zabiegów. Nic w tym dziwnego! Która kobieta nie chciałaby mieć pięknie wydepilowanych, gładkich nóg przez cały rok, nie tylko latem? Każdy z naszych salonów, a na terenie Polski jest ich już 20, zatrudnia wykwalifikowane kosmetyczki, które przeszły dziesiątki szkoleń i dokładnie wiedzą, w jaki sposób pozbyć się niechcianego owłosienia z każdej części Twojego ciała. Dodatkowo, dużą wagę przykładamy do higieny naszej pracy. Każdy z naszych klientów jest zapraszany do czystego, sterylnego gabinetu, który każdorazowo jest dokładnie sprzątany i dezynfekowany. Podczas depilacji korzystamy z jednorazowych szpatułek do nakładania wosku. Każde nałożenie to nowa szpatułka. Wiemy, że zabieg przeprowadzony w ten sposób będzie bezpieczny zarówno dla klienta, jak i dla osoby przeprowadzającej depilację. Efektem korzystania z naszych usług jest perfekcyjnie gładkie ciało, którym możesz cieszyć się nawet kilka tygodni po depilacji! Podczas depilacji woskiem nóg oraz innych obszarów ciała korzystamy z dwóch produktów – paskowego wosku płynnego oraz naszego autorskiego wosku – Magic Wax. Jest to produkt dostępny tylko w naszych salonach, który gwarantuje dużo mniej bolesną depilację. Jest to wosk polecany klientom z niskim progiem bólu oraz takim, którzy pierwszy raz korzystają z depilacji woskiem. W naszych salonach istnieje możliwość wydepilowania prawie każdej części ciała. Najczęściej Panie decydują się na depilację bikini oraz właśnie nóg. Nogi możemy depilować w całości lub skupić się na jednej, pojedynczej części, jak: stopy, łydki, kolana i uda. 

Depilacja woskiem nóg – dlaczego warto skorzystać z naszych usług? 

Niestety, u wielu osób hasło “depilacja woskiem” do dzisiaj budzi przerażenie i kojarzy się z ogromnym bólem i długotrwałym problemem z podrażnieniami na depilowanym fragmencie skóry. Jest to całkowicie błędne! Po pierwsze dlatego, że zabieg przeprowadzony przez profesjonalistę, który dokładnie wie, w którą stronę powinno się wyrywać włosy oraz jak naciągnąć skórę. Oczywiście, każdy klient ma indywidualny próg bólu i podczas depilacji będzie odczuwał go inaczej, jednak gwarantujemy, że “nie taki diabeł straszny”, a depilacja woskiem wcale nie jest bardzo nieprzyjemna. Nasze kosmetyczki dokładnie wiedzą, w jaki sposób powinny rozmawiać z klientem, aby czas w naszym salonie upłynął mu w miłej, ciepłej i domowej atmosferze. Staramy się minimalizować odczuwany stres i zapewniać maksymalny komfort. Dodatkowo, w naszej ofercie posiadamy wosk Magic Wax, który jest rewelacyjnym produktem dla tych, którzy naprawdę wpadają w panikę, na myśl o depilacji woskiem. Zabieg przeprowadzony przy użyciu tego produktu jest naprawdę zdecydowanie mniej bolesny. Spora grupa naszych klientów twierdzi, że depilacja z Magic Wax nie boli w ogóle i że już nigdy nie skorzystaliby z zabiegu przy użyciu innego wosku. Jest to dla nas niesamowita radość i wyróżnienie, bo Time For Wax został stworzony właśnie po to! Aby zapewnić naszym klientom bezpieczną, bezbolesną depilację, która przynosi fantastyczne rezultaty – jedwabiście gładką, miękką skórę. Co jeszcze daje nam depilacja woskiem? Długotrwały efekt! Codzienna depilacja jednorazową maszynką jest naprawdę problematyczna. Włoski odrastają grubsze, mocniejsze i ciemniejsze, a my jesteśmy zmuszeni, aby każdego dnia je usuwać. Jeżeli zdecydujecie się na zabieg depilacji woskiem, to możecie mieć pewność, że nieestetyczne włoski znikną na kilka tygodni! Co więcej, regularne korzystanie z tej formy depilacji powoduje, że włosy odrastają cieńsze, jaśniejsze i rzadsze. 

Depilacja nóg woskiem – z jakiego produktu warto skorzystać? 

W naszym salonie oferujemy dwa rodzaje wosków: paskowy wosk płynny oraz nasz autorski produkt, z którego jesteśmy naprawdę niesłychanie dumni i zadowoleni – Magic Wax. W przypadku paskowego wosku płynnego zabieg polega na rozprowadzaniu na wybranym obszarze skóry wosku, który wcześniej został podgrzany do odpowiedniej temperatury. Nasze kosmetyczki nakładają produkt przy użyciu specjalistycznych szpatułek, pamiętając o tym, że jedna szpatułka = jedno zanurzenie w wosku. Takie rozwiązanie jest bardzo higieniczne i pozwala na zapewnienie stuprocentowego bezpieczeństwa. Po zaaplikowaniu wosku kosmetyczka usuwa go wraz z włoskami. Robi to poprzez przyklejenie do skóry pasków, które są wykonane z delikatnej bawełny. W efekcie otrzymujemy gładką i miękką skórę, a to wszystko dzięki temu, że włoski są wyrywane wraz z cebulkami. Dzięki temu nasza skóra pozostanie gładka nawet przez 4 tygodnie! Jeżeli chcesz skorzystać z zabiegu depilacji paskowym woskiem płynnym, odpowiednio przygotuj swoje włosy. Nie powinny być one ani za długie, ani za krótkie. Odpowiednia długość włosa powinna wynosić około 0,5 centymetra. Zabieg depilacji przy użyciu pasków jest opcją tańszą, która, przy regularnym stosowaniu, osłabia, przerzedza i rozjaśnia odrastające włoski. 

W przypadku Magic Wax, czyli naszego autorskiego produktu, nad którego recepturą pracowaliśmy kilka lat, zabieg wygląda nieco inaczej. Jest to innowacyjny produkt, który zrewolucjonizował rynek. Depilacja przy jego użyciu jest szybsza i zdecydowanie mniej bolesna. Klientki albo nie odczuwają bólu wcale, albo jest on zdecydowanie łagodniejszy. To, co odróżnia go od paskowego wosku płynnego to fakt, iż do depilacji nie musimy używać bawełnianych pasków. Konsystencja Magic Wax jest na tyle zbita i elastyczna, że wosk bez problemu odrywa się od ciała. Magic Wax nie przywiera mocno do skóry, tylko delikatnie okleja włoski. Podczas zrywania wyrywane są tylko włosy – nie ingerujemy intensywnie w samą skórę, dzięki czemu ból jest znacząco zminimalizowany. Depilacja z Magic Wax jest zabiegiem zdecydowanie mniej inwazyjnym, dzięki czemu można go wykonywać nawet w dniu zaplanowanego wielkiego wyjścia. Świetnie sprawdzi się przy pierwszej depilacji, ale jest również polecany wszystkim klientom, którzy mają niski próg bólu. Dzięki zastosowaniu tego produktu ryzyko podrażnień, siniaków, czy niewielkich krwiaków jest zminimalizowane praktycznie do zera. Jeżeli wybierzesz metodę Magic Wax, to pamiętaj, że optymalną i najlepszą długością włosów jest 1 centymetr. Jeżeli będą one dłuższe, to depilacja będzie bardziej bolesna, a jeśli będą krótsze, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że część z nich nie zostanie poprawnie wyrwana. 

Jeżeli chcesz skorzystać z profesjonalnego zabiegu depilacji woskiem nóg lub innej części ciała,  zapraszamy serdecznie do jednego z naszych salonów, które są dostępne w coraz większej liczbie miast. Oferujemy miłą atmosferę, higieniczne i bezpieczne warunki pracę oraz długotrwałe efekty, które zachwycą każdego naszego klienta! Serdecznie zapraszamy do Time For Wax! 

 
Close Menu