Epilacja laserowa miejsc intymnych

Gładka skóra okolic intymnych jest kamieniem milowym w drodze do lepszego samopoczucia, poprawy higieny i większej wygody w trakcie uprawiania sportu. Dla wielu osób jest też okolicznością, która zmienia wymiar pełnych czułości zbliżeń. Z zabiegów depilacji intymnej korzystają i panie i – coraz chętniej – panowie. Mamy dla Was nowość, dzięki której intymną gładkością będziecie się cieszyć latami!

Usuwanie zbędnego owłosienia z okolic intymnych często budzi zawstydzenie i wywołuje stres. Na szczęście coś się zmienia i obserwujemy, że odwiedzające nas kobiety i mężczyźni coraz bardziej neutralnie podchodzą do tego zabiegu. Zaczynają go traktować jako ten, który ma poprawić zarówno komfort codziennego życia, jak i samopoczucie. My z kolei dokładamy wszelkich starań, byście w trakcie tych sesji zabiegowych czuli się maksymalnie swobodnie i dobrze. Niech ośmieli Was fakt, że przeprowadziłyśmy takich zabiegów tysiące i traktujemy je tak samo jak depilację każdej innej partii ciała.

Rozszerzając naszą ofertę depilacji woskiem o epilację laserową wykonywaną laserem diodowym, pamiętałyśmy o tych osobach, dla których gładka skóra okolic intymnych jest istotna. Jeśli chcesz, by była ona taka już zawsze – podaruj sobie serię kilku zabiegów wykonanych laserem. Nowoczesne urządzenie, na którym pracujemy w naszych salonach, jest wyposażone w system chłodzenia naskórka, co jest szczególnie istotne w przypadku delikatnej skóry tej części ciała. To dzięki temu zabieg posiada nieznaczny dyskomfort, a wiemy, jakie to ważne.

Paniom oferujemy kilka wariantów epilacji okolic intymnych. W zależności od Twoich potrzeb i preferencji wykonamy zabieg bikini pełnego, bikini pełnego z tyłem lub samych pachwin. Panowie – dla Was mamy depilację pachwin. W trosce o męskie zdrowie i bezpieczeństwo nie należy wykonywać epilacji laserowej na jądrach, dlatego tego nie praktykujemy.

Jak przygotować się do zabiegu?

Mniej więcej 3 tygodnie przed zabiegiem zrezygnuj z depilatora, wosku i pęsety oraz odstaw preparaty, które mają w składzie retinoidy, kwasy owocowe, witaminy A i C. Tydzień przed zabiegiem to czas, kiedy należy odsunąć na bok leki i zioła zawierające substancje fotouczulające. W trakcie kilku przed zabiegiem nie powinno się wykonywać peelingu, należy za to zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry. Dzień przed wizytą w salonie delikatnie zgól włoski maszynką. Skóra poddawana zabiegowi nie powinna być posmarowana kremem, balsamem czy dezodorantem – jeśli tak będzie, uprzedź o tym kosmetyczkę.

Zastanawiasz się nad kupnem pakietu, ale nie wiesz czy epilacja laserowa jest dla Ciebie? Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na bezpłatną konsultację! 🙂

Close Menu