10 pytan o fotoodmladzanie laserem

10 pytań o fotoodmładzanie laserem

10 pytan o fotoodmladzanie laserem

Do dwóch warszawskich salonów wprowadziłyśmy zabieg fotoodmładzania. Możesz go wykonać w lokalizacjach przy ul. Grójeckiej 5 i al. Niepodległości 18. Otrzymujemy od naszych Klientów i Klientek pytania o ten zabieg – wszystkie zebraliśmy w tym artykule. Przeczytaj więcej o zabiegu fotoodmładzania!

#1 Czy fotoodmładzanie jest bezpieczne?

Tak. Jeśli nie masz przeciwwskazań do zabiegu (o których piszemy w dalszej części artykułu), to zabieg jest całkowicie bezpieczny. W Time for Wax korzystamy z lasera diodowego, który jest urządzeniem medycznym. Oznacza to, że laser przeszedł szereg testów, a jego bezpieczeństwo zostało potwierdzone specjalnym certyfikatem. 

#2 Czy fotoodmładzanie jest drogie?

Oczywiście – to zależy. Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ dla naszych Klientów i Klientek pojęcie „drogie” oznacza zawsze inną kwotę. Możemy porównać to do innych zabiegów odmładzających. Pakiet 4 zabiegów fotoodmładzania kosztuje w Time for Wax 1400 zł, a pojedynczy zabieg 439 zł (cena na 28.12.2022, może ulec zmianie). Fotoodmładzanie często porównuje się z mezoterapią mikroigłową, który również należy do zabiegów odmłądzających. Koszt pojedynczego zabiegu mezoterapii mikroigłowej w Warszawie sięga 250-900 zł. Do trwałych efektów potrzebujemy 4-5 wizyt, co daje średni koszt około 2 800 zł. W porównaniu do tego zabiegu, fotoodmładzanie jest tańsze.

#3 Na co działa fotoodmładzanie?

Fotoodmładzanie poprawia wygląd twarzy i dekoltu, likwiduje drobne zmarszczki. Dodatkowo rozjaśnia przebarwienia i redukuje widoczność porów skóry. Laser pobudza tkanki do produkcji kolagenu, co wpływa na poprawę elastyczności i jędrności skóry.

#4 Jestem w ciąży, czy mogę skorzystać z fotoodmładzania?

Niestety, ciąża wyklucza kobiety z możliwości wykonania zabiegu.

#5 Stosuję retinoidy/retinol, czy mogę skorzystać z fotoodmładzania?

Niestety, aby wykonać zabieg fotoodmładzania, nie można korzystać z retinoidów doustnych. Od zakończenia terapii powinno minąć 6 miesięcy. W przypadku retinolu stosowanych miejscowo – należy odstawić je na miesiąc przed planowanym zabiegiem.

#6 Jak przygotować się do zabiegu fotoodmładzania?

Prosimy przyjść punktualnie na wizytę. Kosmetyczka zaprosi Cię do toalety, gdzie możesz wykonać demakijaż. Przyjście bez makijażu zdecydowanie przyspieszy cały proces, jednak rozumiemy, jeśli będziesz chciała zmyć makijaż u nas w salonie. I już – o cały proces zadbają już nasze certyfikowane kosmetyczki.

#7 Jak chroni się wzrok podczas fotoodmładzania?

Jak przy każdym zabiegu z użyciem lasera, należy pamiętać o ochronie wzroku. Podczas zabiegu fotoodmładzania kosmetyczka nałoży na Twoje oczy waciki oraz założy specjalne okulary. Zapewniamy, że jest to komfortowe.

#8 Czy są jakieś efekty uboczne?

Podczas fotoodmładzania jednym z efektów jest podgrzanie skóry. Może być więc przez jakiś czas zaczerwieniona. Odbarwienia są naturalne i towarzyszą procesowi regeneracji skóry.

#9 Ile zabiegów potrzebuję, aby osiągnąć oczekiwane efekty?

Pamiętajmy, że do pełnego efektu przebudowy skóry potrzebne są 4 zabiegi, które są wykonywane w ostępach miesięcznych, dlatego pełen efekt będzie widoczny po ok. 6 miesiącach. Jeśli planujesz jeden zabieg bankietowy, zaplanuj go na około 5 dni przed „wielkim wyjściem”.

#10 Czy fotoodmładzanie jest efektywne?

My zakochałyśmy się w tym zabiegu, coraz więcej naszych Klientów i Klientek również – właśnie ze względu na jego wysoką skuteczność. Fotoodmładzanie jest efektywnym sposobem na pozbycie się zmarszczek, rozjaśnienie skóry i przepiękną cerę.

Do końca roku zabieg fotoodmładzania kupisz w naszym sklepie w promocyjnej cenie.

Close Menu