Gotowa na stuprocentową gładkość?

Time for Wax sieć salonów depilacji woskiem Katowice

Dzień dobry Katowice! Poznajmy się! Opowiemy Wam kim jesteśmy, co nas wyróżnia i dlaczego warto przyjść do Time for Wax. Oprócz tego dowiecie się o wszystkim tym, co chcecie wiedzieć przed pierwszą wizytą. Zostańcie z nami do samego końca, bo to małe kompendium wiedzy z pewnością Wam się przyda 🙂

 

Kim jesteśmy?

Time for Wax to studio depilacji woskiem. Chociaż w Katowicach jesteśmy po raz pierwszy to jest to już nasz 23 salon. Co nas wyróżnia i dlaczego zaufała nam ogromna liczba kobiet?

Jesteśmy profesjonalistkami. Wąska specjalizacja sprawia, że jesteśmy liderami na rynku w dziedzinie depilacji woskiem. Możesz nam zaufać, mamy doświadczanie, które przekłada się na Twoją satysfakcję.

Katowice, Kraków czy Warszawa – zawsze ten sam standard! Jeżeli nas już znasz, to wiesz, ze niezależnie do jakiego miasta przyjdziesz na wizytę, zawsze zastaniesz ten sam, najwyższy standard obsługi.

Dbamy o Twoje higienę i bezpieczeństwo. Jedno nałożenie, jedna szpatułka to nasze hasło przewodnie – co to właściwie znaczy? Kosmetyczka zanurza szpatułkę w wosku, nakłada go na Twoje ciało i szpatułka trafia do kosza. Dlaczego? Zwiększa to bezpieczeństwo i jest o wiele bardziej higieniczne.

Szybko, ale i starannie – taka jest depilacja w Time for Wax! Dbamy o każdy szczegół i nie umknie nam żaden włos 😉

Depilacja woskiem bez bólu? To możliwe! Nasz autorski wosk Magic Wax sprawia, że depilacja woskiem, nawet ta najbardziej intymna jak depilacja bikini jest niemalże bezbolesna.

Mogłybyśmy wymieniać tak w nieskończoność, ale po co skoro lepiej przekonać się na własnej skórze 😉 Przyjdź do nas! Najlepiej z koleżanką, mamą, przyjaciółką a nawet… babcią! Kto powiedział, że depilacja jest zakazana po przekroczeniu jakiejś magicznej liczby?

Chcesz nas odwiedzić, ale nie wiesz jak się przygotować? Spokojnie, bardzo proste!

 

Krok po kroku

Podpowiadamy krok po kroku co najlepiej zrobić przed wizytą w Time for Wax, tak by Twoja skóra była przygotowana w 100%!

Na 2 TYGODNIE PRZED zapomnij o maszynce do golenia – jeżeli chodzi o depilację woskiem to w tym przypadku długość ma znaczenie J Najlepsza długość to od 0,5 cm do 1 cm – krótsze mogą nie przykleić się do wosku, natomiast zbyt długie łamać się, zamiast zostać wyrwane z cebulkami.

Na 2 DNI PRZED wizytą w Time for Wax pamiętaj, by nie podrażnić skóry np. poprzez wizytę w solarium, korzystanie z sauny czy opalanie.

1 DZIEŃ PRZED to dokonały czas na wykonanie peelingu – włoski wydostaną się spod skóry, a depilacja będzie skuteczniejsza.

W DNIU DEPILACJI nie używaj olejków, balsamów i  kremów. Pamiętaj, żeby nie używać antyperspirantów oraz dezodorantów, jeżeli chcesz wydepilować pachy.

Super, jesteś przygotowana do swojej pierwszej depilacji woskiem! I pamiętaj nie musisz się umawiać. Tak, to prawda – przychodzisz do nas kiedy tylko masz chwilę, a my znajdziemy czas dla Ciebie 😉 W takim razie wystarczy tylko udać się do salonu, ale… co kiedy już otworzysz drzwi z napisem Time for Wax? Jak to będzie wyglądało? Czy musisz coś ze sobą zabrać? Ile czasu przeznaczyć? Ciii… nie zadawaj sobie tych pytań w głowie, bo odpowiedź czeka w następnym akapicie 😉

 

Pierwszy krok – Recepcja

Nasza kosmetyczka przywita Cię szerokim uśmiechem  i słowami „Dzień dobry w czym mogę pomóc”. Zapyta jaki zabieg wybierasz, a następnie  poprosi o wypełnienie formularza z danymi osobowymi, gdyż Twoja zgoda jest niezbędna do wykonania depilacji.

 

Tuż przed zabiegiem

Wybrałaś depilację bikini woskiem? Świetnie! 🙂 W takim razie wskażemy Ci łazienkę, a Ty przygotujesz się do zabiegu z pomocą bidetu, jednorazowych ręczników oraz płynu do higieny intymnej. Z pewnością taka możliwość zwiększy Twój komfort psychiczny przed depilacją bikini 😉 Następnie wróć na kanapę obok recepcji i poczekaj na swoją kolej.

 

To już? Zaproszenie do boksu

Nasza kosmetyczka poprosi Cię do boksu zabiegowego. Powie jaką część garderoby należy zdjąć, wskaże miejsce gdzie możesz ją odłożyć i opuści boks zabiegowy na czas Twoich przygotowań. Jeżeli zdecydowałaś się na depilację bikini dostaniesz jednorazowe stringi.

Teraz czas na najważniejszą część, czyli samą depilację woskiem. Jak wygląda depilacja woskiem w Time for Wax? Kosmetyczka wytłumaczy jak masz ułożyć się na łóżku zabiegowym i… zacznie nakładać wosk. Twój komfort jest najważniejszy, więc na pewno padnie pytanie o to czy wosk nie jest zbyt ciepły oraz czy wszystko jest dobrze. Kosmetyczka może również poprosić o naciągniecie skóry, abyś nie czuła się niekomfortowo.

 

Zabieg skończony i co dalej?

Po depilacji woskiem kosmetyczka nałoży Ci kosmetyk, który działa łagodząco na skórę, a w wypadku depilacji woskiem bikini do Twojej dyspozycji pozostawia wacik, płyn dezynfekujący i kosmetyk do posmarowania tej partii ciała. Jesteś już gładka i efekt ten będziesz odczuwała nawet przez 4 tygodnie. Czy to nie wspaniałe? Teraz wystarczy udać się po raz drugi recepcję i oczywiście do zobaczenia za miesiąc! 😉

Close Menu