Iść czy nie iść… – dlaczego już nie będziesz miała wymówek i zajrzysz do Time for Wax?

Albo wiatr wieje za bardzo z południa, albo słońce świeci za wysoko, zmęczona, zarobiona, włosy za krótkie, okres, ciąża, pryszcz na czole i tysiące innych wymówek towarzyszy nam, kiedy budzimy się rano i patrząc na swoje bikini, nogi, pachy, stwierdzamy, że wycieczki do Time for Wax potrzebujemy jak kania dżdżu, a tak bardzo bardzo nie teraz…  Są i grubsze wymówki, takie z którymi zamierzamy walczyć, dyskutować i które absolutnie chcemy wyeliminować z Waszych głów!

depilacja-woskiem-latem-time-for-wax

Jestem za stara na wosk

No hello! Nic tylko kłaść się i umierać! Wosk nie pyta o rocznik, nie sprawdza nas po peselu – my w Time for Wax też tego nie robimy! Nie ma czegoś takiego, jak “bycie za starym na wosk” – chcecie dowodu? Nasza stała Klientka, Pani po 80-tce, która po pierwszej wizycie (depilacja bikini) stwierdziła z euforią: “dlaczego tak późno Was znalazłam?” Możemy i powinnyśmy być piękne od nastoletniości do pełnoletniości 🙂 Kobieta jest tak długo młoda, jak chce się czuć młodą. Jeżeli Twoje koleżanki wolą założyć rajtuzy 60 DEN niż wydepilować nogi, bo twierdzą, że są za stare, albo nazywają wizyty w salonach kosmetycznych i studiach depilacji fanaberiami, to… zmień koleżanki! Zajrzyj do Time for Wax i miło zaskocz się, jak bardzo różne są nasze Klientki: i wiekowo, i mentalnie, ale jak bardzo pięknie celebrują swoją kobiecość. Nie odmawiaj sobie i nie wymawiaj się wiekiem.

Mam okres i to nie jest pora na wosk

OK, święty czas, w drogę nie wchodzić, na wszystko się zgadzać, kupić czekoladę, dać kocyk, książkę i dwie godzinki drzemki po dobrym obiadku. Skąd my to znamy… Świat nie wygląda jak w reklamie Always, albo nic nam się nie chce, albo mamy podły nastrój i nie myślimy o niczym… a jedynie o miesiączce. Z doświadczenia wiemy także, że nic tak nie poprawia nastroju kobiecie, jak chwila dla siebie i jednym z najlepszych rozwiązań jest zadbanie o swoje ciało. Depilacja? Czemu nie! My nie widzimy problemu, jeżeli w tym dniu nie konasz z bólu, a Twój próg dyskomfortu jest nieco poniżej przeciętnej, to zapraszamy do TFW! 🙂 Pamiętaj jedynie o zachowaniu bezwzględnej higieny dla swojego bezpieczeństwa i naszego komfortu.

Poszłabym, ale jestem niepełnoletnia

To wymówka, która wymaga chwili uwagi. Na depilację woskiem zapraszamy każdą kobietę i każdą dziewczynę, a nawet dziewczynkę, jeżeli nadmierne owłosienie stanowi duży problem estetyczny i wpływa na samopoczucie. Tu apel do mam córek: zapytajcie swoje małe kobietki, czy chciałyby spróbować depilacji woskiem, czy czują taką potrzebę. Wiecie, że same nie mogą do nas zajrzeć, potrzebujemy zgody opiekuna prawnego, ale to Wy możecie wyjść na przeciw potrzebom swoich pociech. A Wy małe i duże kobietki pogadajcie szczerze z mamami, wyciągnijcie je na wosk – może, jak wiele naszych klientek, będziecie stałym duetem mama-córka w salonach TFW 🙂 W końcu… czym skorupka za młodu… 🙂

Przyjmuję witaminę A, piję dziurawiec i nic mi nie wolno

Od przyjmowania lub nieprzyjmowania wit. A i dziurawca nikt nie umiera, a mamy wiele klientek, które suplementują witaminę A i odstawiają jej dawki na 2-3 dni przed zabiegiem. Witamina A ma silny wpływ na kondycję skóry, jej ukrwienie i wrażliwość dlatego odradza się jej stosowanie przed zabiegami kosmetycznymi i licznymi zabiegami medycznymi. Jeżeli zaplanujecie wizytę w Time for Wax i na kilka dni przed zrezygnujecie z suplementów i naparów ziołowych, możecie bezpiecznie wykonać zabieg depilacji woskiem.

Mam suchą skórę i wosk chyba nie jest dla mnie

Ten problem znają wszyscy posiadacze suchej skóry. Gdyby mieli rezygnować ze wszystkiego, co im szkodzi, to w mroźną zimę musieliby siedzieć murem w domu, latem nie wychylać się na słońce, a kąpać się wyłącznie w oleju roślinnym. Prawda jest taka, że wszystko zależy od właściwej lub niewłaściwej pielęgnacji. Jeżeli przed depilacją nawilżysz skórę tłustymi masłami, olejkami i kremami, a w dniu zabiegu nałożysz lekki balsam, to nie ma powodu, by skóra zareagowała na depilację inaczej, niż skóra mieszana, normalna, czy tłusta. Oczywiście poinformuj o swoim problemie naszą kosmetyczkę, ona oceni kondycję skóry i zdecyduje, czy zabieg można bezpiecznie wykonać.

Dziewczyny – nie ma wymówek! Na depilację marsz! 🙂

 

Close Menu