Jak dbamy o Twoją intymność w Time for Wax

Nie ma co kryć, że depilacja to bardzo intymny zabieg. Dlatego robimy wszystko, żeby zapewnić Ci pełen komfort przed, w trakcie i po depilacji. W końcu też jesteśmy kobietami i wiemy, że intymność to bardzo ważna sprawa 🙂

My kobiety jesteśmy szczególnie wyczulone na punkcie zachowania intymności. Często, więc wiele kobiet rezygnuje z depilacji bikini, bo nie umie pokonać wstydu. Niesłusznie!

W Time for Wax dbamy o Twoją intymność najlepiej jak umiemy i jak chciałybyśmy, żeby ktoś dbał o naszą. Wiemy, że sama depilacja jest dla Ciebie stresująca, a dodając do tego stres związany z potrzebą zdjęcia bielizny do zabiegu. Dlatego na każdym etapie Twojej wizyty w salonie TfW robimy wszystko, żebyś nie czuła się skrępowana.

Dlatego w boksie zabiegowym kosmetyczka wszystko dokładnie Ci tłumaczy i mówi, co powinnaś zdjąć, a jaka część garderoby może zostać na Tobie. Kiedy przygotowujesz się do zabiegu kosmetyczka opuszcza go i wraca dopiero, jak jesteś gotowa.

Podobnie jest w trakcie zabiegu, kiedy dla Twojego komfortu jesteś wcześniej informowana, gdzie będzie nakładany wosk i to Ty naciągasz skórę.

Po zabiegu kosmetyczka ponownie zostawia Cię samą w boksie, żebyś mogła spokojnie się ubrać. A na koniec na pewno zapyta się czy wszystko było w porządku.

Chyba teraz jesteś już pewna, że Twoja intymność jest w najlepszych rękach w Time for Wax. Przyjdź do nas na najbardziej komfortową depilację 🙂

Close Menu