Laminacja brwi w domu czy w profesjonalnym salonie?

Laminacja brwi to urodowy hit ostatnich lat! Dobrze wykonany zabieg, a co najważniejsze, wykonany profesjonalnie, przynosi spektakularne efekty. Brwi to najpiękniejsza oprawa oczu. Jeżeli będą zadbane, podkreślą Twoje spojrzenie. Właściwie nadany kształt brwi nada Ci wyrazistości i uwydatni piękno Twojej twarzy, a także nada jej odpowiednich proporcji. Warto jednak pamiętać aby laminację wykonać w profesjonalnym salonie, samodzielnie wykonana laminacja może mieć opłakane skutki.

Laminacja brwi- co to?

Zabieg laminacji brwi nadaje im kształt, ułatwia ich stylizację i odpowiednio je odżywia. Zabieg polega na zmianie kierunku wzrostu włosków oraz zapewnieniu im odpowiedniej regeneracji struktury włosa. Efekty laminacji brwi utrzymują się ok. 4-6 tygodni. Wiele zależy od odpowiedniej pielęgnacji w domu, ale również od Twoich naturalnych predyspozycji.

Laminacja brwi w domu- co może się stać?

Zabieg laminacji brwi powinien zostać wykonany w gabinecie kosmetycznym przez profesjonalistę. Wykonanie go samodzielnie w domu może przynieść więcej szkód niż korzyści. Źle wykonany zabieg może się skończyć zniszczonymi i spalonymi włoskami, a także podrażnieniem oczu i skóry. Właśnie dlatego zabieg powinien być wykonany przez odpowiednio wyszkolone osoby.
Do zabiegu laminacji brwi używa się aktywatora, kwasu tioglikolowego. Nieodpowiednio zaaplikowany preparat może doprowadzić do uszkodzenia włosków. Zamiast efektu WOW jaki daje profesjonalna laminacja, efektem będą spalone i połamane włoski na brwiach. Decydując się na zrobienie zabiegu samemu narażamy się na brak zadowalających efektów lub co gorsza na negatywne skutki zabiegu.

Laminacja w Time for Wax czyli chwila dla Ciebie

Rekomendujemy zapisać się na zabieg w salonie i spokojnie zrelaksować się podczas, gdy kosmetyczka zajmie się naszymi brwiami. Profesjonalna kosmetyczka zadba o odpowiednią aplikację wszystkich kosmetyków, przeprowadzi też stylizację, poprawiającą wygląd brwi, a co za tym idzie, całej twarzy. Chcesz wiedzieć więcej o zabiegu laminacji? Przeczytaj jeden z naszych wpisów TUTAJ.

W naszych salonach czekają na Ciebie różne pakiety dopasowane do Twoich potrzeb i brwi.

Co wybierasz? Samą laminację czy pełną stylizację brwi z laminacją, geometrią i farbką? Nie czekaj, kup już dziś i zapisz się do jednego z naszych salonów! 🙂 Sprawdź nasz cennik. 

Close Menu