Laminacja i lifting rzęs w TimeforWax

Lifting rzęs – na czym polega ten zabieg i jakie daje efekty?

Laminacja i lifting rzęs w TimeforWax

Lifting rzęs z laminacją na stałe zagościły w salonach Time for Wax. Jesteśmy zachwycone tym zabiegiem! Nasze klientki i klienci również wracają z pozytywnymi opiniami dotyczącymi efektów. U niektórych nadal jednak pojawiają się wątpliwości: Czy to zabieg dla mnie? Czy jest bezpieczny? Jak przebiega? Czego mogę spodziewać się po zabiegu? Na wszystkie te pytania spieszymy z odpowiedzią. W tym artykule dowiesz się więcej o laminacji rzęs, zachęcamy do lektury.

Jak przebiega lifting i laminacja rzęs z liftingiem?

Na początku kosmetyczka wykona demakijaż oczu. Na oczyszczoną górną powiekę umieści silikonowy wałeczek, który będzie miejscem, do pracy na rzęsach. Na dolną powiekę nakładamy ochronny płatek, który zabezpiecza przed zabarwieniem. Następnie nanosimy na rzęsy preparat, który otwiera łuskę włosa i je zmiękcza, co sprawia, że są podatne na ułożenie. Wtedy za pomocą patyczka, kosmetyczka nawija rzęsy na wałeczek. Po określonym czasie usuwamy preparat. Teraz możemy nałożyć farbkę do koloryzacji – brązową lub czarną w zależności od Twojego typu urody i osobistych preferencji. Po koloryzacji nanosimy krem arganowy (lub odpłatnie botoks dla dodatkowego wzmocnienia rzęs) i czekamy, aż się wchłonie. Cały zabieg trwa ok. 60 minut.

Jakie efekty daje lifting i laminacja rzęs w Time for Wax?

  • Uniesienie i wydłużenie rzęs,
  • Naturalny efekt podkręconych rzęs,
  • Odżywienie włosów,
  • Łatwiejszą aplikację maskary – nie musisz używać już zalotki,
  • Ułożenie włosów w jednym kierunku i uniknięcie włosów wrastających w kierunku oka,
  • Pogrubienie rzęs,
  • Nadanie odpowiedniego koloru.
Poprzedni
Następny

Czy lifting i laminacja rzęs są bezpieczna?

Laminacja rzęs to zabieg nieinwazyjny i bezpieczny. Do jego wykonania należy mieć jednak odpowiednią wiedzę. Dlatego nie zalecamy wykonywanie tego zabiegu w domu – będzie to zdecydowanie bardziej czasochłonne, a delikatne okolice oka mogą zostać podrażnione przez nieprecyzyjne nakładanie preparatów. Zapraszamy do naszych salonów, gdzie kosmetyczki mają certyfikowane szkolenia z tego zakresu.

Istnieje kilka przeciwwskazań, które wykluczają nas z laminacji rzęs. Są to przede wszystkim wszystkie zmiany w okolicach oczu – choroby alergiczne, jęczmień, zaćma, jaskra, zapalenie spojówek, zapalenie rogówki, otarcia, oparzenia i zmiany w ciągłości naskórka w tych okolicach. Dodatkowo musisz wiedzieć, czy nie jesteś uczulona_y na któryś ze składników preparatu. Ciąża i karmienie piersią również wykluczają nas z możliwości wykonania zabiegu.

Zapraszamy na lifting i laminację rzęs do naszych salonów

Jesteś gotowy_a na odświeżenie swojego spojrzenia i zalotne rzęsy? 😉 Usługę możesz połączyć z laminacją brwi – w pakiecie wychodzą taniej. Sprawdź cennik naszych usług. Zapisz się już dzisiaj, zyskasz świeżą stylizację przed świętami.

Close Menu