Laser czy wosk?

Wahasz się: laser czy wosk? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Masz dosyć walki z niechcianymi włoskami? Męczy Cię golenie się maszynką co dwa dni? Chcesz skorzystać z profesjonalnej metody depilacji w salonie kosmetycznym ale nie wiesz, którą opcję wybrać? Wosk, czy może jednak epilacja laserowa? To ważna decyzja, którą warto podjąć rozważnie. W Time for Wax otrzymasz profesjonalne wsparcie poprzez konsultację, którą przeprowadzimy podczas krótkiego wywiadu telefonicznego oraz podczas konsultacji w salonie. Konsultacja odbywa się w boksie zabiegowym, w którym znajduje się nasz laser diodowy.

Wprowadzenie do oferty epilacji laserowej jest dla nas ogromnym krokiem na przód, ale nie rezygnujemy z wosku. Z niego nie wyrosłyśmy, to nasze korzenie. 😉 Uwielbiamy pracować z woskiem i wiemy, jak wiele ma do zaoferowania jako metoda usuwania niechcianego owłosienia. Zdajemy sobie też sprawę z tego, że epilacja laserowa nie jest zabiegiem dla każdego. Dlatego przed zdecydowaniem się na kupno pakietu, trzeba zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu. Dla osób, u których one występują, wosk będzie idealnym rozwiązaniem. Depilacja woskiem to metoda skuteczna, naturalna i bezpieczna. Niestety w przypadku wosku zabiegi trzeba powtarzać co ok. 4 tygodnie, jednak regularność w wykonywaniu zabiegów osłabia włoski i sprawia, że rośnie ich mniej.

W jakich sytuacjach nie można skorzystać z epilacji laserowej? Oto przeciwwskazania:

– cukrzyca
– choroby nowotworowe
– choroba niedokrwienna serca
– epilepsja
– zaburzenia krzepnięcia krwi
– wirusowe zapalenie wątroby
– przewlekłe choroby skóry, m.in. bielactwo i łuszczyca
– nadwrażliwość na światło
– ciąża i karmienie piersią

Przed planowanym zabiegiem epilacji laserowej (mniej więcej 3 tygodnie wcześniej) należy zrezygnować z kosmetyków z retinolem, 2 tygodnie później – z preparatów zawierających substancje uczulające na światło (w tym niektórych ziół). Z zabiegu nie można korzystać w trakcie antybiotykoterapii, przyjmowania leków antydepresyjnych i sterydów oraz podczas infekcji skórnych.

Jeśli dotyczy Cię któreś z powyższych przeciwwskazań, nie mówimy tu o infekcji, stanach zapalnych ani chorobach skóry (wtedy najpierw należy je wyleczyć), a o pozostałych – wosk może być zastosowany i sprawdzi się znakomicie jako sposób na gładką skórę. Pamiętaj, że regularna depilacja woskiem osłabia włoski i sprawia, że rośnie ich coraz mniej.

Więcej o przeciwskazaniach do zabiegu przeczytacie TUTAJ.

Bezpłatne konsultacje

Wiemy, że decyzja o wyborze metody depilacji może być trudna. Być może masz jakieś wątpliwości i zależy Ci na zweryfikowaniu ich z pomocą specjalistów. Oto jesteśmy! Usuwaniem owłosienia zajmujemy się od kilkunastu lat i znamy się na tym jak nikt inny! Wychodząc naprzeciw Twoim ewentualnym dylematom i rozważaniom, uruchomiłyśmy opcję bezpłatnych konsultacji laserowych. Wystarczy, że do nas zadzwonisz i umówisz się na krótki wywiad w salonie. Porozmawiamy wtedy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach oraz przeanalizujemy stan zdrowia i kondycję skóry. Opowiemy Ci o przebiegu każdego z zabiegów. Na czym polegają i co się dzieje w trakcie każdego z nich. Przedstawimy Ci zalety obu metod i wskażemy przeciwwskazania. 

Pomożemy Ci podjąć decyzję, która będzie dla Ciebie najlepsza. Bo Twoja satysfakcja, bezpieczeństwo i gładka skóra są dla nas najważniejsze!

Zastanawiasz się nad kupnem pakietu, ale nie wiesz czy epilacja laserowa jest dla Ciebie? Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na bezpłatną konsultację! 🙂

Close Menu