Magic Pass

Czy marzysz o gładkiej skórze w niskiej cenie? W takim razie mamy dla Ciebie prawdziwą magiczną propozycję! Przedstawiamy Magic Pass – promocję, która zmieni Twoje podejście do depilacji na zawsze.

Magic Pass to klucz do oszałamiająco gładkiej skóry. W ramach promocji oferujemy pakiety zabiegów depilacji woskiem w rewelacyjnie obniżonych cenach. Dzięki Magic Pass możesz zyskać pakiety zawierające 9 zabiegów depilacji woskiem, a cena została obniżona aż o 40% od ceny regularnej! Ale to jeszcze nie wszystko. Mamy również w ofercie pakiety 5 zabiegów depilacji woskiem, które zostały obniżone o 30% od ceny regularnej. To doskonała okazja, aby zadbać o swoją skórę bez obciążania budżetu.

Dlaczego warto skorzystać z Magic Pass? Po pierwsze, oszczędzasz pieniądze, nie rezygnując z jakości. Nasze zabiegi depilacji woskiem są wykonywane przez doświadczone kosmetyczki, które dbają o Twój komfort i bezpieczeństwo. Po drugie, Magic Pass daje Ci elastyczność w planowaniu swoich zabiegów. Możesz wykorzystać swoje pakiety w dogodnym dla siebie tempie, bez konieczności pilnowania okresów ważności – pakiet 9 zabiegów jest ważny aż 12 miesięcy, natomiast pakiet 5 zabiegów aż 7 miesięcy!

Nie czekaj dłużej! Skorzystaj z Magic Pass i ciesz się gładką, jedwabiście miękką skórą przez długi czas. Odwiedź nasz sklep online już teraz i sięgnij po swój magiczny klucz do piękna!

Oferta dostępna w sklepie online do 30.04.2024 r.

REGULAMIN PROMOCJI

 

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem promocji w sklepie internetowym Time for Wax jest Time for Wax Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-529, ul. Ludwika Narbutta 82, NIP: 5213666292, Kapitał zakładowy: 899.000 zł.
 2. Promocja obowiązuje od 27.03.2024 r. do 30.04.2024 r.

PRZEDMIOT PROMOCJI I WARUNKI UCZESTNICTWA W PROMOCJI

 1. Promocja obejmuje pakiety 9 zabiegów depilacji woskiem oraz pakiety 5 zabiegów depilacji woskiem w kategorii „MAGIC PASS”.
 2. W promocji zakupisz pakiety 9 zabiegów depilacji woskiem ze zniżką 40% oraz pakiety 5 zabiegów depilacji woskiem ze zniżką 30%.
 3. Promocja obowiązuje wyłącznie w sklepie internetowym Time for Wax.
 4. Promocyjne oferty mają charakter czasowy, dlatego po wygaśnięciu terminu ważności Towaru, Klient ma prawo do wykorzystania przypisanej do Towaru usługi (o ile jest ona nadal świadczona przez Dostawcę) po dopłacie różnicy cenowej pomiędzy ceną promocyjną, a standardową ceną dostępną w zakładce cennik timeforwax.pl. Dopłata następuje do kwoty z cennika obowiązującego w dniu wykonania zabiegu. Usługę można wykonać nie później niż 3 miesiące po wygaśnięciu terminu ważności Towaru.
 5. Vouchery mogą zostać zrealizowane wyłącznie w salonach Time for Wax.
 6. Zniżka dostępna jest wyłącznie w okresie trwania promocji. Po zakończeniu tego okresu, promocja nie będzie uwzględniana.
 7. Klient może skorzystać z promocji wielokrotnie w okresie trwania promocji.
 8. Uczestnikiem promocji może być Klient sklepu internetowego Time for Wax, czyli osoba fizyczna, której Właściciel sklepu na podstawie określonych przez siebie warunków, daje możliwość korzystania z rabatu w sklepie internetowym Time for Wax.
 9. Aby wziąć udział w promocji, należy zawrzeć Umowę Sprzedaży Produktu za pośrednictwem sklepu internetowego Time for Wax.

ZWROTY

 1. Zwroty produktów zakupionych w ramach Promocji są możliwe na zasadach opisanych w Polityce zwrotów sklepu internetowego Time for Wax.
Close Menu