Majowa promocja

Zaopatrz się w gładkość na zbliżające się lato! Nie martw się niechcianymi włoskami w cieplejsze dni na dłużej, dzięki depilacji w Time for Wax.

Z naszą promocją zaoszczędzisz nawet do 40% na ulubionych zabiegach!

Promocja trwa w sklepie online do 30.05.2024 r.

REGULAMIN PROMOCJI

 

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem promocji w sklepie internetowym Time for Wax jest Time for Wax Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-529, ul. Ludwika Narbutta 82, NIP: 5213666292, Kapitał zakładowy: 899.000 zł.
 2. Promocja obowiązuje od 27.05.2024 r. do 30.05.2024 r.

PRZEDMIOT PROMOCJI I WARUNKI UCZESTNICTWA W PROMOCJI

 1. Promocja obejmuje pojedyncze zabiegi i pakiety depilacji woskiem oraz pojedyncze zabiegi i pakiety epilacji laserowej w kategorii „OFERTA”.
 2. W promocji zakupisz wybrane pojedyncze zabiegi depilacji woskiem ze zniżką 10%, pakiety depilacji woskiem ze zniżką 20%, pojedyncze zabiegi epilacji laserowej ze zniżką 35% oraz pakiety epilacji laserowej ze zniżką 40%.
 3. Promocja obowiązuje wyłącznie w sklepie internetowym Time for Wax.
 4. Promocyjne oferty mają charakter czasowy, dlatego po wygaśnięciu terminu ważności Towaru, Klient ma prawo do wykorzystania przypisanej do Towaru usługi (o ile jest ona nadal świadczona przez Dostawcę) po dopłacie różnicy cenowej pomiędzy ceną promocyjną, a standardową ceną dostępną w zakładce cennik timeforwax.pl. Dopłata następuje do kwoty z cennika obowiązującego w dniu wykonania zabiegu. Usługę można wykonać nie później niż 3 miesiące po wygaśnięciu terminu ważności Towaru.
 5. Vouchery mogą zostać zrealizowane wyłącznie w salonach Time for Wax.
 6. Zniżka dostępna jest wyłącznie w okresie trwania promocji. Po zakończeniu tego okresu, promocja nie będzie uwzględniana.
 7. Klient może skorzystać z promocji wielokrotnie w okresie trwania promocji.
 8. Uczestnikiem promocji może być Klient sklepu internetowego Time for Wax, czyli osoba fizyczna, której Właściciel sklepu na podstawie określonych przez siebie warunków, daje możliwość korzystania z rabatu w sklepie internetowym Time for Wax.
 9. Aby wziąć udział w promocji, należy zawrzeć Umowę Sprzedaży Produktu za pośrednictwem sklepu internetowego Time for Wax.

ZWROTY

 1. Zwroty produktów zakupionych w ramach Promocji są możliwe na zasadach opisanych w Polityce zwrotów sklepu internetowego Time for Wax.
Close Menu