Mamy… się gładko, czyli Dzień Matki w TfW!

O tym, jak ważna jest data 26 maja przekonał się kilka sezonów temu gracz popularnego teleturnieju, który niestety nie wygrał miliona polskich złotych, bo nie wiedział, jakie święto obchodzimy w tym dniu… My nie mamy wątpliwości, że Wy, czytelnicy naszego timeforwaxowego bloga, Klientki i Klienci Time for Wax doskonale wiecie, co celebrujemy 26 maja i z jakiej okazji wtedy z półek sklepowych znikają tony najlepszych czekoladek, kwiaciarnie przeżywają oblężenie, a na ustach wszystkich jest jedno słowo: “Mama”.

dzien matki

Tandem mama-córka często gości w progach Time for Wax. Pomyślałyśmy więc, że z okazji Dnia Matki przygotujemy niespodziankę nie tylko dla mam, ale i dla wspaniałych córek 😉 W TfW świętujemy już od 24 maja, a z super promocji możecie skorzystać aż do 26 maja.

Co trzeba zrobić?

Przyjdź z mamą na depilację między 24 a 26 maja, a każda z Was otrzymacie rabat 20%! Wspaniale, prawda? A to nie wszystko! Jeżeli zrobisz zdjęcie z mamą w jednym z naszych salonów i wrzucisz je pod tym postem z hasztagiem #mamysiegladko oraz komentarzem dlaczego TfW jest super zarówno dla mamy i córki, to otrzymasz od nas kosmetyk dla mamy.

Wpadajcie do nas!

A tak swoją drogą… Mamy są wyjątkowe, szczególne, kochane i generalnie wygrywają już na starcie z każdym dobrem tego świata, bo…

#mama zawsze wie i rozumie

Kto nigdy nie poznał tej telepatii niech cierpliwie czeka, bo i jemu przytrafi się taki telefon od mamy w najlepszym momencie, kiedy wszystko się wali i pali, a głos mamy działa jak miód na serce. Mama wie zawsze zanim zdarzy się nieszczęście, czuje, przeczuwa i dzwoni! Ot, tak niby przypadkiem, żeby zapytać co słychać… I tylko mama potrafi tak bez mrugnięcia okiem powiedzieć: “nic się nie stało, to minie”, “olej go, nie wart łez”, “no na tym świat się nie kończy”, “dasz radę”, “wierzę w Ciebie”. Magia! Prawda?

#każda mama to Miss World

Wstaje zawsze pierwsza, zawsze nienagannie umalowana i uczesana, zrobiony manicure, pedicure, pamięta o depilacji, nie zaskakują ją święta i niedziele niehandlowe, w pełnym stroju biznesowym potrafi bez plamy zrobić rodzinie jajecznicę na śniadanie, zawsze wie, co w trawie piszczy, jaki krem na co i co najważniejsze – choć ma mało czasu na życie w jej szafie znajdziesz najmodniejsze kroje i printy w hitową panterkę, bo co jak co, ale mama zawsze lubi być na czasie. Zawsze wygląda jak lepsza siostra Miss World. No po prostu mama! Co tu dużo gadać 🙂

#mama umie najlepiej

Mama to taka wróżka dla każdego malucha, a później taka fighterka dla każdego trochę starszego dziecka, która jak nikt potrafi połączyć nawet najbardziej odjechane życiowe role – jak to robi? Zna się na wszystkim. Poza tym, że jej mielone to master szefostwo, pomidorowa pt. “smak dzieciństwa” nie ma konkurencji na dzielni, to… potrafi jeszcze zarządzać zespołem, ma czas na dobre kino, słucha muzyki i jest czasie, a mimo że pada na twarz wieczorem to zawsze znajdzie moment, żeby przekartkować tegoroczne nominacje książkowe noblistów i pogadać o tym przy porannej kawie. Rozwiąże całki, zrobi kostium Kleopatry na bal w przedszkolu a na koniec dnia doradzi mężowi w temacie krawatów. Ot Mama.

#mama zasługuje na najlepsze okazje w życiu

To do mamy powinien zapukać Zygmunt Hajzer, zdjąć czapkę i powiedzieć, że nikt tak jak ona nie umie doprać plam z trawy i błota, zdjąć buty i czapkę, a na finał wręczyć bukiet czerwonych róż. Zmywarka powinna mówić do mamy “jaśnie pani”, a samochód powinien ją wozić sam, nawet bez szofera. Bo mama na to zasługuje! Koniec i kropka 🙂

______

W razie jakichkolwiek pytań piszcie na naszym Profilu na Fb i Instagramie 🙂

Close Menu