nasze usługi

Depilacja brwi dla panów

Aby zachować odpowiednią kondycję skóry twarzy oraz nadać jej wyjątkowego blasku, często stosujemy różne kremy, peelingi, wykonujemy specjalne masaże oraz dbamy o odpowiednie nawilżenie. Ważnym etapem pielęgnacji jest jednak także regularna depilacja brwi dla panów! Odpowiednio wyregulowane brwi, które będą pasować do kształtu Twojej twarzy, mogą sprawić, że będziesz wyglądać dużo atrakcyjniej, co w efekcie doda Ci pewności siebie.

Zobacz też

Cennik zabiegu depilacji brwi

Depilacja brwi dla panów – skuteczny sposób na niechciane owłosienie na twarzy

Depilacja brwi dla panów powinna zostać przeprowadzona w profesjonalnym salonie, ponieważ wykonując ją samodzielnie, bardzo łatwo jest uszkodzić naskórek lub po prostu przesadzić, co będzie skutkowało brzydkim kształtem brwi. We wszystkich salonach Time for Wax dbamy o to, aby pozbyć się nawet najmniejszych niechcianych włosków, a dzięki zabiegom stylizacyjnym nadajemy brwiom perfekcyjny kształt, który podkreśli Twoją naturalną urodę.

Dlaczego profesjonalna regulacja brwi dla mężczyzn jest tak istotna?

Oczy to pierwsza rzecz, na którą zwracamy uwagę, patrząc drugiej osobie w twarz. Dlatego tak ważne są odpowiednio wydepilowane brwi – nieestetyczna monobrew lub pojedyncze ciemne włoski od razu rzucą się w oczy Twojemu rozmówcy. Profesjonalna regulacja brwi dla mężczyzn powinna odbywać się w salonach, gdzie pracują wyłącznie wyspecjalizowane osoby. Takimi miejscami są właśnie gabinety Time for Wax! Jednym z najczęściej wykonywanych przez nas zabiegów jest regulacja brwi dla mężczyzn – w tym usunięcie niechcianych włosków spomiędzy jednej a drugiej brwi. Dla wielu panów są one prawdziwą zmorą i czymś absolutnie nieatrakcyjnym.

Męska regulacja brwi staje się coraz bardziej popularna, gdyż przestaje to być tematem tabu. Nasze kosmetyczki doskonale wiedzą, jak powinno się usuwać tego typu włoski, dlatego umawiając wizytę w naszym gabinecie, nie masz się czym martwić! Podczas depilacji brwi wykorzystujemy dwa typy wosku: nasz autorski produkt Magic Wax, dzięki któremu zabieg staje się praktycznie bezbolesny, oraz wosk paskowy. Sama depilacja trwa bardzo krótko i daje długotrwałe efekty, które utrzymują się od 3 do nawet 5 tygodni. Warto udać się do profesjonalnego salonu, ponieważ wówczas zyskasz pewność, że wszystko przebiegnie po Twojej myśli.

Męska regulacja brwi – co warto zrobić przed zabiegiem?

Na kilka dni przed męską regulacją brwi warto wykonać peeling w miejscach, z których będą wyrywane włoski. Dzięki temu martwy i zrogowaciały naskórek zniknie, co znacznie ułatwi przeprowadzenie całego zabiegu. Odpowiednio nawilżona skóra to również duże ułatwienie dla osoby wykonującej zabieg. Należy jednak pamiętać, aby nie nakładać tłustego kremu lub olejku tuż przed zabiegiem, ponieważ może to spowodować, że wosk nie przylgnie do niej w odpowiedni sposób. W miejscu, z którego mają być usuwane włoski, nie mogą znajdować się żadne zmiany skórne, siniaki ani wypryski. Po zabiegu należy dokładnie zabezpieczyć skórę i chronić ją przed podrażnieniami. W tym celu zastosuj balsam lub krem łagodzący.

Zapisz się na męską regulację brwi do Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na męską regulację brwi w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na odświeżenie swoich brwi!
Close Menu