męska depilacja

Męska depilacja – depilacja dla twardzieli

męska depilacja

Męska depilacja staje się usługą, na którą Panowie decydują się coraz chętniej. Nic więc dziwnego, że salony specjalizujące się w depilacji, poszerzają swoje oferty o kolejne zabiegi dedykowane dla Mężczyzn. Również temat męskiej depilacji intymnej przestaje być tabu. Czym jest jednak męska depilacja? Jakie partie Panowie depilują najchętniej i dokąd mają się udać, jeśli chcą skutecznie pozbyć się niechcianego owłosienia?

CZYM JEST MĘSKA DEPILACJA WOSKIEM?

Męska depilacja woskiem pozwala na długotrwałe usunięcie niechcianego owłosienia i jest idealną alternatywą dla golenia ciała maszynką.

#1. Pozwala dłużej cieszyć się efektem gładkiej skóry, bo usuwa włoski wraz z cebulkami.

#2. Nie podrażnia, a wszelkie zaczerwienienia spowodowane zabiegiem znikają w przeciągu dwóch dni.

#3. Rach ciach i po strachu!  Depilacja woskiem jest szybka i komfortowa! Wbrew stereotypom, prawidłowo wykonany zabieg nie musi boleć, a wręcz prawdopodobnie .

#4. Regularnie wykonywane zabiegi osłabiają włosy, dzięki czemu odrastają słabsze.

#5. Niezależnie od tego czy biegasz, pływasz, czy chcesz czuć się pewnie, depilacja woskiem pomaga utrzymać poczucie czystości na dłużej. W prawdzie nie powstrzyma skóry przed poceniem się, jednak brak owłosienia sprawia, że pot ten nie będzie aż tak intensywny – a co za tym idzie, mniej wyczuwalny.

Męska depilacja woskiem jest wyborem każdego twardziela, który nie chce tracić czasu na półśrodki!

JAKIE PARTIE DEPILUJĄ MĘŻCZYŹNI?

Najczęściej wybieranymi zabiegami przez Panów są depilacje: pach, nosa i uszu, pleców i ramion oraz brzucha i torsu. W przypadku chęci wydepilowania większej ilości partii, nasi klienci sięgają po jeden z dedykowanych pakietów, :

  • Pływaka: depilacja rąk, nóg, torsu, brzucha, pach i pleców.

  • Biegacza: depilacja nóg, pleców i torsu.

  • Kolarza: depilacja nóg i rąk.

  • Triathlonisty: depilacja nóg, pleców, ramion i pach.

  • Brodacza: depilacja szyi i policzków do linii zarostu.

Ceny powyższych pakietów, w zależności od wosku, który wybierzesz, znajdziesz tu: CENNIK. Pamiętaj, że przy pierwszej wizycie rekomendujemy wosk Magic Wax ze względu na to, że jest on delikatniejszy dla skóry.

Dodatkowo, w salonie CH Wola Park, CH Wileńska, Wilanów, Ursynów, Bielany oraz w salonie w Katowicach możliwe jest wykonanie męskiej depilacji intymnej.

JAK DEPILOWAĆ MĘSKIE MIEJSCA INTYMNE?

W Time for Wax taką depilację przeprowadzamy jedynie naszym autorskim, super delikatnym woskiem Magic Wax. Jest to wosk twardy, który nie przykleja się do skóry a jedynie zatapia w sobie włoski. Dzięki temu mamy pewność, że zabieg męskiej depilacji nie tylko będzie maksymalnie skuteczny, ale również bardzo komfortowy.

Przeprowadzamy dwa rodzaje depilacji męskich stref intymnych:

Depilacja intymna całościowa obejmuje: cały przód i przestrzeń między pośladkami.

Depilacja intymna do linii bielizny obejmuje: pachwiny.

Aby zabieg był w pełni skuteczny, zalecamy wykonanie wieczór przed planowaną wizytą peelingu cukrowego (link). Pomoże on złuszczyć martwy naskórek, dzięki czemu zabieg będzie bardziej komfortowy. Sam zabieg odbywa się w przyjaznej atmosferze. Przed rozpoczęciem depilacji, klient proszony jest do toalety w celo odświeżenia się przed planowanym zabiegiem. Do depilacji używamy dedykowanej, jednorazowej bielizny, a sam zabieg odbywa się na leżąco, ze względu na to, że jest to bardziej komfortowe.

DEPILACJA MĘSKA – GDZIE JĄ WYKONAĆ?

Gdzie wykonać zabieg męskiej depilacji? Na to pytanie jest tylko jedna dobra odpowiedź – u specjalisty. Time for Wax do ogólnopolska sieć salonów depilacji woskiem. Jesteśmy już 13 lat na rynku i mamy za sobą setki tysięcy wykonanych zabiegów. Jesteśmy dla Ciebie i obok Ciebie, dlatego nasze salony znajdziesz w ośmiu miastach:

Chcesz umówić się na swoją pierwszą wizytę w Time for Wax? Nie zapomnij zapisać się na rabat -30% na dobry początek!

Close Menu