nasze usługi

Depilacja odcinka lędźwiowego

Depilacja woskiem, w której specjalizujemy się w salonach Time for Wax to szybki i skuteczny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia zarówno z lędźwi, jak i innych partii ciała. Wykwalifikowane kosmetyczki i najwyższej jakości produkty stanowią gwarancję, że zabieg depilacji będzie w pełni satysfakcjonujący. Zaufaj naszemu doświadczeniu i sprawdź nasze kompetencje w najbliższym gabinecie Time for Wax.

Zobacz też

Depilacja lędźwi dla mężczyzn

Włosy na odcinku lędźwiowym to problem, z którym warto się uporać w profesjonalny sposób. Domowe metody depilacji za pomocą jednorazowej maszynki lub trymera to rozwiązania, które uwalniają od problemu jedynie na krótki czas. Włoski zaczynają odrastać już po kilku dniach, ponieważ nie zostały wyrwane, ale zgolone. Dobrze sprawdzonym i wysoce efektywnym sposobem na pozbycie się niechcianego owłosienia jest depilacja lędźwi woskiem. Włoski zostają usunięte razem z cebulkami, dzięki czemu depilacji nie trzeba powtarzać co kilka dni, ale co kilka tygodni. Regularne korzystanie z zabiegu depilacji woskiem sprawia, że włoski stają się cieńsze, rzadsze i mniej widoczne – to efekt, którego nie można osiągnąć za pomocą domowych sposobów. O zaletach depilacji woskiem najlepiej przekonać się na własnej skórze. Jeśli chcesz sprawdzić, jak to działa i usunąć włoski z lędźwi lub innej partii ciała, umów się na wizytę i skorzystaj z usług Time for Wax. Na dobry początek proponujemy atrakcyjny rabat i rekomendujemy depilację za pomocą Magic Wax, który znacząco ogranicza ryzyko podrażnienia skóry i sprawia, że zabieg staje się praktycznie bezbolesny.

Depilacja odcinka lędźwiowego woskiem w salonach Time for Wax

Magic Wax – nasz autorski preparat na bazie wosku pszczelego i innych naturalnych składników, to nie jedyny produkt, z którego korzystamy w salonach Time for Wax. Drugim produktem jest płynny wosk o niskiej temperaturze topnienia, który zrywamy ze skóry za pomocą bawełnianych pasków. Używamy go przede wszystkim do depilacji większych powierzchni ciała, w tym często do odcinka lędźwiowego. W przypadku Magic Wax, który charakteryzuje się dużą elastycznością, do skutecznego usunięcia wszystkich włosków nie są potrzebne bawełniane paski.

Klasyczny wosk czy autorski Magic Wax? Który wosk wybierzesz do odcinka lędźwiowego?

Efektywność depilacji woskiem zależy nie tylko od wykorzystywanych produktów oraz doświadczenia, ostrożności i delikatności naszych kosmetyczek. Istotna jest też długość włosków, które nie powinny być ani zbyt krótkie, ani za długie. Jeśli wybierzesz zabieg za pomocą wosku z bawełnianymi paskami zalecana długość to 0,5 cm. Depilacja z Magic Wax wymaga, aby długość włosków wynosiła co najmniej 1 cm. Krótsze włoski nie gwarantują skuteczności zabiegu, a przy dłuższych włoskach depilacja może zwiększać odczucia bólowe.

Czemu warto wybrać się na depilację lędźwi właśnie do Time for Wax?

Istnieje szereg przesłanek, dzięki którym możemy zapewnić, że depilacja lędźwi lub innej partii ciała w Time for Wax to optymalny wybór. Jesteśmy pierwszą polską siecią salonów specjalizujących się w profesjonalnej depilacji woskiem. Wszystkie wyróżniają się kompetentnym, gruntownie przeszkolonym personelem. Przed rozpoczęciem samodzielnej pracy każda z naszych kosmetyczek przechodzi przez cykl niezbędnych szkoleń i praktykuje pod czujnym okiem bardziej doświadczonej koleżanki. Korzystamy ze sprawdzonych produktów najwyższej jakości oraz dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny. Nasze kosmetyczki pracują w jednorazowych rękawiczkach, a do aplikacji wosku używają jednorazowych szpatułek. Każda porcja wosku nakładana jest za pomocą nowej. Przed każdym zabiegiem gabinet jest dokładnie czyszczony i dezynfekowany.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zanim rozpoczniemy zabieg, upewniamy się, że nie ma żadnych przeciwwskazań do skorzystania z depilacji woskiem. Dbamy także o jak najlepszą dostępność oferowanych usług. Nasze salony są zlokalizowane w kilkunastu największych miastach. Zwracamy uwagę na jakość i konkurencyjność naszej oferty. Uruchomiliśmy atrakcyjny program lojalnościowy, oferujemy całoroczne i sezonowe promocje oraz specjalne pakiety zabiegowe dedykowane konkretnym grupom klientów.

Jak przygotować się do zabiegu depilacji woskiem lędźwi?

Zanim skorzystasz z zabiegu depilacji woskiem lędźwi lub innej partii ciała, zastosuj się do kilku ważnych zasad: przez kilka dni przed i po depilacji nie opalaj się, nie korzystaj z solarium oraz z zabiegów natłuszczających. Dzień przed wizytą wykonaj gruboziarnisty peeling, który usunie zanieczyszczenia i zrogowaciały naskórek oraz zadbaj o dobre nawilżenie skóry, dzięki któremu unikniesz ewentualnego podrażnienia. Pamiętaj o odpowiedniej długości włosków! Jeśli Twoja skóra nie jest w najlepszej kondycji lub masz wątpliwości czy możesz skorzystać z zabiegu depilacji woskiem, poinformuj o tym naszą kosmetyczkę, która zdecyduje czy należy przełożyć wizytę na inny termin.

Zapisz się na męską depilację lędźwi do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na męską depilację odcinka lędźwiowego w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na depilację odcinka lędźwiowego woskiem! 

Chcesz wiedzieć, co u nas słychać? Śledź naszą aktywność na Instagramie i Facebooku. Zachęcamy także do lektury firmowego bloga, na którym regularnie publikujemy ciekawe artykuły i ogłaszamy aktualne promocje.

Close Menu