Męska depilacja – oferta promocyjna w Time for Wax

Męska depilacja cieszy się w naszych salonach Time for Wax coraz większym zainteresowaniem. Dostajemy mnóstwo wiadomości z zapytaniem w których salonach wykonamy poszczególne zabiegi depilacji woskiem dla Panów. Z tego powodu na naszej liście pojawiają się kolejne salony, w których Panowie mogą wykonać depilację intymną!  Na męską depilację okolic intymnych możecie zapisać się w salonach TFW w Warszawie: CH Janki, CH Wileńska, Wola Park, Bielany, Ursynów, Wilanów, w Katowicach (Galeria Katowicka), Krakowie ul. Pawia 7 oraz w Trójmieście.

OFERTA PROMOCYJNA DLA NASZYCH KLIENTÓW!

W dniach: 15.11-23.11.2021 zapraszamy wszystkich Panów na depilację z 30% rabatem na wszystkie zabiegi! Zadzwoń lub umów się na wizytę online już dziś i skorzystaj z promocji.

Z uwagi na rosnące zainteresowanie Panów, zabiegami depilacji mamy w naszej ofercie kilka pakietów w super cenach! Rabat również obejmuje nasze specjalne pakiety. Sprawdźcie sami:

PAKIET KOLARSKI — depilacja nóg i rąk

PAKIET BIEGOWY ­— to depilacja nóg, pleców oraz torsu

PAKIET PŁYWACKI — w jego skład wchodzą zabiegi depilacji: rąk, nóg, torsu, brzucha, pach oraz pleców

PAKIET TRIATHLONOWY — czyli wydepilowane nogi, plecy, ramiona i pachy

PAKIET BIZNESOWY — depilacja woskiem twarzy, dłoni, nadgarstków, karku i ½ torsu

TWARZ — czyli pakiet obejmujący policzki, wierzch nosa, nos i czoło + (opcjonalnie) brwi

TORS + BRZUCH — połączenie w jeden zabieg depilacji torsu i brzucha

Co mówią o nas Klienci: 

Męska depilacja intymna – jak przebiega?

W Time for Wax możesz wydepilować strefy intymne na dwa różne sposoby. Pierwszym z nich jest depilacja intymna klasyczna, która polega głównie na wydepilowaniu pachwin. Druga zaś to męska depilacja intymna pełna, w której to usunięciu podlegają wszystkie włosy z okolic intymnych.

Przed rozpoczęciem zabiegu, Kosmetyczka prosi o przygotowanie się do depilacji w toalecie. Następnie, klient zaproszony jest do boksu zabiegowego, gdzie czeka przygotowana dla niego jednorazowa bielizna do depilacji. Kosmetyczka wchodzi do boksu dopiero w chwili, kiedy klient jest już przebrany i przygotowany do zabiegu. Depilacja odbywa się w pozycji leżącej a o wszelkich kolejnych krokach kosmetyczka informuje na bieżąco.

Pamiętaj, że możesz wybrać nasz autorski wosk Magic Wax, dzięki któremu depilacja będzie mniej bolesna. Nie przykleja się on do skóry, a jedynie do włosa, dzięki czemu zabieg jest komfortowy. Rekomendujemy wybrać Magic Wax do depilacji intymnej.

Jeden z naszych klientów zdecydował się nagrać film, o swojej pierwszej przygodzie z Time for Wax. Zobaczcie sami!

Do zobaczenia w salonach! 😊

Close Menu